L-i-s-a-92af• 05 июня 2024

Пеніонери,що люблять " русский мир"

*За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який готував ракетний удар по Миколаївській ТЕЦ*

Завдяки доказовій базі Служби безпеки, реальний термін ув’язнення отримав російський агент, який готував ракетний удар по енергетичній інфраструктурі Миколаївщини.

Серед основних цілей ворога була теплоелектроцентраль, яка забезпечує опаленням майже половину житлових будинків та промислових підприємств обласного центру.

Щоб уточнити інформацію про геолокацію і технологічні потужності ТЕЦ, зловмисник фотографував периметр енергооб’єкта.

Співробітники СБУ своєчасно викрили ворожого агента, задокументували його розвідактивність і затримали у вересні 2022 року.

Як встановило розслідування, засудженим є 74-річний мешканець Миколаєва, ідеологічний прихильник кремлівського режиму, якого окупанти дистанційно завербували влітку 2022 року.

За співпрацю на користь рф зраднику обіцяли грошову «винагороду» та лояльне ставлення рашистів у разі захоплення регіону.
Nathalie27• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сплошная загадочность
Мне известно,что такие ’ божьи одуванчики’ в 74 года могут убить не один десяток людей своею помощью рашистам
Так ознайомтесь. Розширюйте власні горизонти.

автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляVeronika83
То есть вы оправдываете русню и считаете, что в этих случаях они просто промазали?
Я считаю,что страна-террорист,страна-оккупант не имеет права на прощение и оправдание.
Но в 99% случаев ракетных атак они действительно промазали.Видимо не нашлось идейного корректировщика по-близости.
Olga_72• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Саме тому ’супер точна’ російська зброя щоразу потрапляє,як не на Нову пошту,та в Епіцентр
Чи вони цілились саме туди?
А ви думаєте що рашисти по Епіцентрах випадково бомблять, бо вони не хотіли, бо вони хороші? Ракети прилетіли точно туди куди їх запустили, і то був Епіцнтр, а не якийсь військовий об´ект. Рашисти вбивці.
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Вы так же розширяйте.Может пригодиться.

*СБУ затримала російську інформаторку, яка допомагала рашистам захопити Авдіївку*

Служба безпеки затримала ще одну російську інформаторку, яка шпигувала за Силами оборони під час боїв за Авдіївку.

Проживаючи на території міста, зловмисниця фіксувала локації опорних пунктів та вогневих точок ЗСУ.

Також вона шпигувала за маршрутами руху та кількістю військових колон, які прямували на підсилення бойових позицій оборонців Авдіївки.

Отримані розвіддані фігурантка месенджером передавала своїй сестрі – медику окупаційного угруповання рф, що брало участь у безперервних штурмах міста.

Родичка фігурантки доповідала про одержані відомості воєнній розвідці країни-агресора.

Рашисти використовували цю інформацію для планування бойових операцій із захоплення Авдіївки, з використанням штурмових груп, важкої артилерії та бомбардувальної авіації.

Згодом, коли у місті почалися активні бої, ворожа інформаторка виїхала до Кривого Рогу, де сподівалась «відсидітись» під виглядом переселенки.
Nathalie27• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Зачем целились в Эпицентр и Нову почту? россия-страна террорист,которая сознательно ввбирает гражданские объекты,что б убить побольше женщин и детей?
Ну взагалі-то - так і є. Чому Ви заперечуєте офіційну позицію українців щодо русні?
Veronika83• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
О как. Чего только не прочитаешь тут. Тогда по вашей логике лучше пусть будут корректировщики, тогда не будет по гражданским прилетать??? Так получается?? Вы хоть сами понимаете что пишете?
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
*СБУ затримала ще двох колаборанток на Херсонщині: одна з них «маскувалася» під вигаданим ім’ям*

Служба безпеки затримала ще двох колаборанток, які працювали на рф у період окупації правобережної частини Херсона.

Серед них – колишня посадовиця місцевого підрозділу Фонду соціального страхування.

Під час захоплення обласного центру вона підтримала рашистів, за що отримала «посаду» в місцевій окупаційній адміністрації рф.

Там за протекції гауляйтера Сальдо фігурантка очолила так званий «відділ соцполітики».

Перебуваючи у лавах псевдоустанови, колаборантка підшукувала «однодумців», з яких намагалась сформувати «штат» свого підрозділу.

Також вона запроваджувала «законодавство» країни-агресора та переводила всі банківські розрахунки на російські рублі.

Для конспірації ворожа поплічниця використовувала «псевдонім», яким, зокрема, підписувала «розпорядчі» документи.

Після деокупації обласного центру вона залишилася у місті, а згодом влаштувалась до місцевого Пенсійного фонду.
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляVeronika83
Нет,лучше пересадить всех любителей совка,тогда в Украине русских никто ждать не будет
Nathalie27• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы так же розширяйте.Может пригодиться.

СБУ може затримати хоч Вас, якщо знайде для цього достатньо приводів. Як мінімум - виправдання русні в цій темі, яка «промазує в 99% випадків»

Це не відміняє того, що координати стаціонарних об’єктів дістаються набагато простіше, аніж вербовкою наводчиків.

автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляNathalie27

Країна яка обстрілює і бомбить іншу країну-вже злочинна,куди б вона не цілила.

А ви в цій темі намагаєтеся заперечити факт існування цілої мережі російських інформаторів і наводчиків серед громадян України( в тому числі пенсійного віку)?
Veronika83• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не не не, погодите, вы не съезжайте со своей же темы. Вы пишете, что рашка промазывает 99 % случаев атак и попадает по гражданским объектам случайно? Верно?
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляVeronika83
А у вас є сумніви,що росія не лише агресор і терорист,а й технічно і розумово відстала країна?
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляNathalie27

Ось вам ще один пенсіонер

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав ексспівробітник кдб, який навів російські ракети на Яворівський полігон*

Реальний термін ув’язнення отримав агент фсб, який скоригував ракетний удар по Яворівському полігону на Львівщині 13 березня 2022 року.

Саме тоді окупанти здійснили масовану повітряну атаку із використанням майже 30 ракет.

Спецслужба встановила особу ворожого коригувальника і викрила його у результаті спецоперації у Львові.

За матеріалами Служби безпеки суд призначив російському агенту 15 років за ґратами.

Як встановило слідство, засудженим є місцевий житель, колишній співробітник кдб.

За даними контррозвідки, його вербуванням займався викритий СБУ раніше агент фсб, який отримав підозру від Служби за співпрацю з країною-агресором.

Після початку повномасштабного вторгнення рф на зрадника дистанційно вийшов звʼязковий, який скоординував його з представником фсб.

За вказівкою агресора він мав встановити місця базування Сил оборони на території Львівщини.
Veronika83• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Опять съезжаете. У меня сомнений нет в том, что рашка террорист. А вот вы оправдываете попадания по гражданским объектам.
Nathalie27• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

Я ніде не заперечую їх існування. Вважаю, що немає сенсу використовувати цінний одноразовий ресурс для наведення по стаціонарним обʼєктам.
ok1904• 05 июня 2024
Ответ дляOlga_72
Це правда. Не помилкове случання
Passiflora_• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не такі вже ж ’ безневинні’ ідеологічні прихильники ’ русского мира’
74 роки,а все туди ж.Не ’ лайки в одноклассниках’,як люблять тут писати,а геолокація об´єктів інфраструктури.
З супутника все прекрасно видно.
А це показова страта цапа-відбивайла на публіку.
ok1904• 05 июня 2024
Ответ дляPassiflora_
З супутника все прекрасно видно.
Не все. Не видно, що на об´єктах чи занедбані,чи на склади щось завозили важливе
vlad-svs• 05 июня 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Она есть на Гугл картах. С координатами.
Она конечно есть на гугл-картах, но обстрел ведется не ядерными боеголовками, а довольно маломощными средствами поражения. Мало попасть в ТЭЦ, нужно поразить определенные места, чтобы нарушить работу.

Джеральдина.• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Что в магазине есть все,а не дефицит на все,как в ссср,например
А где сейчас совок есть, просветите, что аж куча пенсов за него? А я-то наивно думала, что они за российские пенсии....оказывается им дефицит совковый близок и дорог
mymoly• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я вважаю тільки вирок Гааги. Все інше просто росказні
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляmymoly
А до того,як Гаага оголосить росіян вбицями виїх будете братами вважати?
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляvlad-svs
Саме так
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляДжеральдина.
Вони в росії не були і помилко вважають її наступницею союзу.Хто-хто,а ви точно знаєте
mymoly• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Хм. В такому тоні мені не треба ставити запитання
oboeva• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тот, кто так думает,сидя в правительстве,и тот кто пишет по-близости,сам умственно отсталый. Недооценивать врага нельзя,но вам можно все.
Olga_72• 05 июня 2024
Ответ дляPassiflora_
З супутника все прекрасно видно.
Це не так. Із спутників видно не все, що враховують при прокладенні траекторії ракети. Без коректорів уразити ціль складніше.
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
Ответ дляoboeva
*СБУ затримала агентку російського гру та її доньку, яка вихваляла путіна*

Служба безпеки затримала у Дніпрі агентку головного управління генштабу збройних сил рф (відомого як гру) та її доньку - ідейну рашистку з Київщини.

Обидві фігурантки вихваляли путіна та героїзували окупаційні угруповання країни-агресора, які воюють проти України.

Втім, основним завдання матері, агентки гру, було коригування ворожого вогню по локаціях Сил оборони на Дніпропетровщині.

Насамперед її кураторів цікавили місця найбільшого зосередження особового складу та важкого озброєння ЗСУ.

Щоб виявити потенційні цілі, фігурантка об’їжджала місцевість, де приховано фіксувала пункти тимчасового базування українських військ.

Отримані відомості вона планувала передати месенджером своєму куратору з воєнної розвідки рф для підготовки повітряних ударів по регіону.

Служба безпеки зірвала передачу розвідданих агресору і провела комплексні заходи, щоб убезпечити позиції ЗСУ.
автор L-i-s-a-92af • 05 июня 2024
*СБУ затримала агента фсб, який готував теракти проти військовослужбовців ТЦК у Запоріжжі*

Контррозвідка Служби безпеки України запобігла серії терактів фсб рф проти військовослужбовців Сил оборони у прифронтовому Запоріжжі.

У результаті спецоперації «на гарячому» затримано російського агента, який готував підриви авто співробітників місцевих військкоматів.

За вказівкою фсб фігурант мав виявити такі транспортні засоби, а потім встановити під ними саморобні вибухові пристрої дистанційного керування.

Щоб ідентифікувати потенційні цілі, агент щоденно стежив за парковками поблизу військкоматів.

У подальшому він мав отримати від свого російського куратора детальні інструкції щодо часу та способів вчинення терактів з використанням вибухівки.

Завдяки оперативному реагуванню СБУ ворожий задум було зірвано. Російського агента затримали, коли він проводив дорозвідку поблизу об’єкта Сил оборони.

У нього вилучено мобільний телефон із доказами злочинної діяльності.
Lora20• 05 июня 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Спросите зачем целились в эпицентр и новую почту у тех кто туда целился и попал.
Я к этому не имею никакого отношения.