Партизанка• 05 июня 2024
На Новой почте проверяют посылки?
Например, у них есть список запрещённых товаров, но как они узнают, что человек отправляет в коробке? Проходят ли эти товары спец.проверки? Коробки вскрывают?
Котики-муркотики• 05 июня 2024
З початком війни всі перевіряють. На харчі вже не звертають уваги, а все інше!! під контролем
ПушАпница• 05 июня 2024
При відправці не бачила, щоб перевіряли. Але родичи живуть за 30 км. від зони бойових дій, то при отриманні на відділені військові просять відкрити коробку і показати, що в середині. Цікаво, що на Укрпошті там такого немає