Все буде Україна• 05 июня 2024

Хлопці, що виїхали до 18р. мають повернутися- Міноборони

Спікер Міноборони Дмитро Лазуткін розповів, хто з військовозобов’язаних чоловіків має приїхати до України для явки до ТЦК. За його словами, це мають зробити ті громадяни, які після уточнення даних у “Резерві+” виявили у додатку статус “у розшуку”.
Представник Міноборони назвав кілька причин такого статусу в реєстрі військовозобов’язаних українців. Це відбувається через порушення правил воєнного обліку.

“Насамперед тим, хто додаток “Резерв+” скачав, але там статус “У розшуку” з’явився і якщо людина порушила правила військового обліку. Тобто, наприклад, знялася з обліку в одному місті, а в іншому не стала. Або не стала. взагалі — поїхав, коли йому ще не було 17 років, а зараз настав час. І так далі.

Саме такі громадяни мають приїхати до України та прибути до ТЦК для оновлення персональних військово-облікових даних.

Дмитро Лазуткін не відкидає можливості того, що додому для мобілізації та поповнення рядів ЗСУ повернеться велика кількість громадян України. Але військовозобов’язаним українцям за кордоном треба пам’ятати, що на них поширюється українське законодавство, а отже, покарання за його порушення.
Caram• 05 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
А зря
Был бы у Вас зять таролог астролог маркетолог геронтолог

И немножко проктолог)))
Ну вы симпатичный парнишка, я бы усыновила)))за красивые глаза и крепкую дружбу)))

Vlada-Maria• 05 июня 2024
Ответ дляОбращеница
А многодетные у которых дети выросли почему не должны вернуться? А вообще правильно, а то наших 18+ не выпускают, почему другие должны прятаться за бугром
так може правильно, щоб випускали всіх? а то ви. як моя сусідка, що кричала сусіду-заробітчанину радісно в період ковідошизи ’ага, тепер і ти в сраці будеш’
jumbo2• 05 июня 2024
Ответ дляПомидорина
Будут. После 16 лет повестки присылают по адресам. Кто не получил приписное.
Это согласно какой базе будут присылать? приписное то не получали.
Vlada-Maria• 05 июня 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Головне, щоб прикордонники витримали таку навалу
вони вже готуються
На Закарпаття для забезпечення надійної охорони кордону прибули курсанти • ЗакарпатПост •
https://zakarpatpost.net/2024/06/05/на-закарпаття-...
Vlada-Maria• 05 июня 2024
Ответ дляDressCat
Вони повинні не красти. Це по перше.
По-друге: зробити рівні умови для всіх, тобто своїх діточок мобілізовувати і прикладом показувати що вся країна еднанна у бажанні протистояти ворогу.

По-третє: надавати можливість чоловікам їздити за кордон щоб поспілкуватись з дітьми, які вже 2,5 роки ростуть без батьків. Або ж нехай отой Зеленський з його оточенням на 2,5 роки спілкується зі своїми дітьми через відеозв´язок.

І ще багато чого влада повинна робити з того, що не робить.
на рахунок ’не красти’.... Вони просто беруть, все згідно закону всі попередники, разом взяті, напевно, в офігеї тільки питають один одного ’А що, так можна було?’
Верховна Рада схвалила доплату держслужбовцям, які виконують програми урядів іноземних держав та ЄС, до половини зарплати за таку співпрацю / Публікації / Судово-юридична газета
https://sud.ua/uk/news/publication/302526-verkhovn...
olga_lk• 05 июня 2024
никто не вернетя, поляки уже кучу шарашкиных контор пооткрывали - и вузы, и техникумы, и лицеи , на любой кошелек
Vlada-Maria• 05 июня 2024
Ответ дляDressCat
Таке враження що у тих хто при владі взагалі мізків немає. Ніякого адекватного мислення не спостерігається. Або ж навмисно робиться таке щоб людей гнобити та зневіру викликати на користь ворогу.
друге, 100%. Щоб змінити етнічний склад населення, як це робить росія століттями на захоплених територіях. Один в один все, недарма путін каже, що ’українське питання’ буде вирішене остаточно

DressCat• 05 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Та з кожним днем все більше схиляюсь до такої думки. Що влада робить все на користь московії. В 22му ми не дали їм легко здати схід та південь, але вони тепер поступово та хитро впроваджують. Дуже хочу в цьому помилятись, але дії влади якісь дурнуваті і не плекають надію.((
DressCat• 05 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
У нас все добре. Лише для нас війна.
DressCat• 05 июня 2024
*у НИХ
Vlada-Maria• 05 июня 2024
Ответ дляDressCat
У нас все добре. Лише для нас війна.
так отож.... причому вже навіть видимість пристойності не створюють
Slobozhanochka• 05 июня 2024
Дуже різні 2022 і 2024. Люди втомились плюс дурнуваті закони. Раніше була єдність, бажання, зараз у хлопців цього немає. Що воно далі буде....Так не можна з людьми. Знову житомирський ТЦК. Щоб ви розуміли, 6 ранку, Харків, хапають мого сусіда. Людина йшла просто додому з роботи, ми з сусідкою його відбили. Хіба це норм? Ми так волали, що хлопці втекли. Так, смішно. Але це викрадення людей посеред білого дня.
Бася-Мася• 05 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
И не сомневайтесь. По документам и стоят на учёте и воют и даже звания получают и будут пенсии военные получать.
Будет та же схема-кормушка как с чернобыльцами. Через 10 лет количество участников военных действий будет из года в год расти.
Бася-Мася• 05 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Когда исторически идёт война за существование территории, на людские потери не смотрят. Главное удержать страну, остальное со временем придёт в баланс
Вы, я думаю сами, не поняли что написали, особенно про ’баланс’.
Lora20• 05 июня 2024
А может сразу, прям на месте, в ЕС выстрелить себе голову?
Чтобы наши власти не мучились с утилизацией украинских мужчин в Украине ?
Lora20• 05 июня 2024
Ответ дляЗаставляличка
Деньги на поездку дают?)
Конечно дают.
Такси высылают со Львова прямо до Франкфурта
Lora20• 05 июня 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Дівчата, а 16 років...не буде проблем на кордоні?
Будет конечно.
Если не получил приписное, то будут проблемы вплоть до не выпуска с Украины
А приписное сейчас сделать это месяца три надо: лазить тцк и собирать справки.
Сами понимаете то тревоги то свет отключили всех выгоняют.

Если приписное есть у подростка на руках то выпускают как и раньше без проблем.
df364tye3• 05 июня 2024
конкретно этого дмитра не может заменить женщина , а его командиром штурмовой ,,,
Дождливая• 05 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тута я, не переживайте так. Засумували?
В Україні достатньо дорослого чоловічого ресурсу, щоб дітей не чіпали.
Ну і якщо вас хвилює особисто моя дитина, то ще і 16 немає, заспокойтесь.
Крім того, моя сім’я вже закрила всі борги перед державою. Тепер черга вашого бубочки 35+. Витягайте з під спідниці. Тоді і потреби в дітях не буде.
Та тож просто оновити дані, ніхто тих дітей не чіпає, привозьте)

ВасильевнаЯ• 05 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Правильно чтобы или всех выпускали или абсолютно никого
Jane75632• 05 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Верещук🤣🤣🤣🤣
Так это ж всегда так.
Сразу вкинут.
Потом напишут опровержение.
Но по итогу - жопа всем
Khmelnichanka• 05 июня 2024
Ответ дляВасильевнаЯ
Ну так людей ВЖЕ випустили. На законних підставах. А тепер повертатись, бо влада передумала? Тим більше, коли мова йде про юнаків не мобілізаційного віку. Де логіка?
Pole• 05 июня 2024
Ответ дляЗаставляличка
Деньги на поездку дают?)
Туди і назад!)))
Pole• 05 июня 2024
Ответ дляА ось і я
Интересно, остались еще упоротые, которым кажется, что зелень все правильно делает?))
Можно не отвечать, я буду по рукалицу считать)))
6+1
Coffee is Love• 05 июня 2024
вбога спроба, Міноборони.
Нєзачьот.
Natal_ka91• 05 июня 2024
Ага, вже розбіглися.
ёжовые рукавицы• 05 июня 2024
Просто уявити страшно, які будуть черги для повернення на могилізацію
Alexandra• 05 июня 2024
Подруга виїхала з Мелітополя за кордон,в неї 6 дітей, старший не виїхав за віком. Квартиру і будинок вона втратила - просто забрали. Вона в Ірландії. От мені цікаво, як її чоловік з 2 синами, яким за роки війни виповнилося 18, повертатися повинен? І дійсно, хто оплатить їм дорогу і жити з в Україні треба буде десь.
Мама Никитки-2• 05 июня 2024
Ответ дляДождливая
Які дані? Можна подробніше, які дані в 15 років обновляють?
О, боги, що ж ви такі%%%. Аби щось з пиз@ти🤦🏻‍♀️
Дождливая• 05 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Типично))) піз@ят из-за бугра сидят, с сыначками маленькими/инвалидами/ студентами/ він обрав іншу країну