Все буде Україна• 05 июня 2024

Хлопці, що виїхали до 18р. мають повернутися- Міноборони

Спікер Міноборони Дмитро Лазуткін розповів, хто з військовозобов’язаних чоловіків має приїхати до України для явки до ТЦК. За його словами, це мають зробити ті громадяни, які після уточнення даних у “Резерві+” виявили у додатку статус “у розшуку”.
Представник Міноборони назвав кілька причин такого статусу в реєстрі військовозобов’язаних українців. Це відбувається через порушення правил воєнного обліку.

“Насамперед тим, хто додаток “Резерв+” скачав, але там статус “У розшуку” з’явився і якщо людина порушила правила військового обліку. Тобто, наприклад, знялася з обліку в одному місті, а в іншому не стала. Або не стала. взагалі — поїхав, коли йому ще не було 17 років, а зараз настав час. І так далі.

Саме такі громадяни мають приїхати до України та прибути до ТЦК для оновлення персональних військово-облікових даних.

Дмитро Лазуткін не відкидає можливості того, що додому для мобілізації та поповнення рядів ЗСУ повернеться велика кількість громадян України. Але військовозобов’язаним українцям за кордоном треба пам’ятати, що на них поширюється українське законодавство, а отже, покарання за його порушення.
Морковна• 05 июня 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Все очікувано...
Цікаво, що вони будуть робити з тими 18-19 річними юнаками, які не дослухаються до цієї вимоги?
Ось що?
не знаю.
А как к примеру обстоят дела, если допустим, паспорт получил в 14 лет, то потом он закончится и в посольстве ЕС дадут ли обновления и т.д

Помидорина• 05 июня 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Дівчата, а 16 років...не буде проблем на кордоні?
Будут. После 16 лет повестки присылают по адресам. Кто не получил приписное.
Малявка ще та• 05 июня 2024
Побігли це робити. Нехай чекає. В оточені ніхто не збирається приїжджати з хлопцями. В 16 років закордонний паспорт на 10 років і до побачення на цей час, а далі буде. Дурних нема.
Ниф_ниф• 05 июня 2024
Ответ длячерная мамба
А там на офіційній сторінці, чи де це заявлено, можна факи в лайках ставить? ну чкось же виїхавші мають показать свої вподобайки
Не обмежуйте себе факами. Можете писати твори у відгуках на їх рекомендації. Покажіть себе з усієї краси, розкрийтеся повністю
Тримбулька• 05 июня 2024
С 18 лет продвигают мобилизацию что не ясного .
Правда вопрос в другом , если страна ничего не дает , включая нормальную жизнь , почему власть думает что ее опы.. кто то приедет обслуживать и защищать🤷‍♀️
vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляПомогалочка
Не розганяйте ’зраду’
работа у нee такая!
vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Удалено администрацией...
так ваши люди и xодят с такими плакатами, что нe так?

vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Обещать - не значит жениться
а всe врeмя орать всeпропало- лучшe?
черная мамба• 05 июня 2024
Ответ дляНиф_ниф
Шкода часу на фашистів
Клин_Кляйн• 05 июня 2024
У Верещук прочитала що розробляють міри, щоб все добре було
vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Удалено администрацией...
НаБалКоніХодять• 05 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Вже біжать, волосся назад
Головне, щоб прикордонники витримали таку навалу
vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляКраля-Галя
Кому обязан? Ну и семью больше шансов защитить находясь с ней рядом
можно подробнee- каким образом?
НаБалКоніХодять• 05 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Что еще надо?
Выехали наверное для того, чтобы дождаться указания Минобороны вернуться?🤣
Наши дяди у руля кукуху пусть проверят у психиатра.
Там лише непридатні
Червона ікорка• 05 июня 2024
Я в 15.5 своего сына хочу вывезти.
И вывезу.
автор Все буде Україна • 05 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Не переходите на личности, если не хотите в бан
То не потрібно посилати незнайомих осіб і не вказуйте хлопцям, що мають робити і буде Вам щастя
Червона ікорка• 05 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Ваш же муж не хочет идти воевать, пока мужики прячутся, возрастные ограничения для службы будут понижать. Дело времени
В конституции написано что обязанность граждан ставать на захыст
Батькывщыны.
ГРОМАДЯНЫ это и женщины в том числе.
Так что ТЫ тоже должна идти воевать!
Краля-Галя• 05 июня 2024
Ответ дляvikohka
можно подробнee- каким образом?
Много вариантов
vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
Удалено администрацией...

vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляХуАнита
У вас типичная кацапская методичка, направленная на пользу раши.
Как то мозгами пораскидывайте, что происходит на границах Украины и раши.
Это как с электричеством, не прокатило на майдан выйти, пошли по старым путям
60 метрів сметани• 05 июня 2024
Ответ дляХуАнита
А если муж служит, то сыну можно не служить? Вы сами это придумали?
Khmelnichanka• 05 июня 2024
Ответ дляМорковна
не знаю.
Ну ось в нас якраз така ситуація. Побачимо, як аоно буде.
vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляМорковна
какое оружие ? тот мотлох что Польша дала?
почeму люди позволяют сeбe рассуждать о вeщаx, в которыx ничeго нe понимают?
Морковна• 05 июня 2024
Ответ дляvikohka
ааа
я вас помню, вы зебот.
ваш ник примелькался
Вот Она Я• 05 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Кстати какая Советчица хочет ко мне отправить своего сына? Будет жить у меня, пропишу у себя. Поставлю на выплаты, помогу с документами и выплатами. Без лагерей
Так а разве можно в соц.жилье прописывать? :)
Куда ехвть, в какой город
Работать надо• 05 июня 2024
16 з половиною, ще в Україні. Все тягнемо і не знаємо, що робити…
Додекаэдр• 05 июня 2024
В розыске не казнокрады ,а простые ребята ?! . Яценюк не в розыске ? Всё окей?
М-да уж .
vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляТримбулька
только очeнь нe умный чeловeк можeт написать такоe. к бану готова.
Kidstaff Bot• 05 июня 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
OlenaMriya• 05 июня 2024
Ответ дляВот Она Я
Куда ехвть, в какой город
Можно
Через меня уже прошли
И у меня не соц жилье