Все буде Україна• 05 июня 2024
Хлопці, що виїхали до 18р. мають повернутися- Міноборони
Спікер Міноборони Дмитро Лазуткін розповів, хто з військовозобов’язаних чоловіків має приїхати до України для явки до ТЦК. За його словами, це мають зробити ті громадяни, які після уточнення даних у “Резерві+” виявили у додатку статус “у розшуку”.
Представник Міноборони назвав кілька причин такого статусу в реєстрі військовозобов’язаних українців. Це відбувається через порушення правил воєнного обліку.
“Насамперед тим, хто додаток “Резерв+” скачав, але там статус “У розшуку” з’явився і якщо людина порушила правила військового обліку. Тобто, наприклад, знялася з обліку в одному місті, а в іншому не стала. Або не стала. взагалі — поїхав, коли йому ще не було 17 років, а зараз настав час. І так далі.
Саме такі громадяни мають приїхати до України та прибути до ТЦК для оновлення персональних військово-облікових даних.
Дмитро Лазуткін не відкидає можливості того, що додому для мобілізації та поповнення рядів ЗСУ повернеться велика кількість громадян України. Але військовозобов’язаним українцям за кордоном треба пам’ятати, що на них поширюється українське законодавство, а отже, покарання за його порушення.
Ответ дляХуАнита
А, что они должны делать, остановить мобилизацию, распустить фронт и пусть кацапы идут к вам домой?
Вони повинні не красти. Це по перше.
По-друге: зробити рівні умови для всіх, тобто своїх діточок мобілізовувати і прикладом показувати що вся країна еднанна у бажанні протистояти ворогу.
По-третє: надавати можливість чоловікам їздити за кордон щоб поспілкуватись з дітьми, які вже 2,5 роки ростуть без батьків. Або ж нехай отой Зеленський з його оточенням на 2,5 роки спілкується зі своїми дітьми через відеозв´язок.
І ще багато чого влада повинна робити з того, що не робить.
Богдана-df90• 05 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Я в 15.5 своего сына хочу вывезти.
И вывезу.
В яку ураїну хочете? В мене таке ж бажання
Дева Мария• 05 июня 2024
Блядь , надо создать петицию , чтобы всех красноречивых мужиков при власти на фронт , для примера , вместо них - женщины могут работать . ТЦК туда же .
Ответ дляДева Мария
Добровольцев на самом деле много , вся власть , все силовики , Верещук говорила что хочет .. все кто давал присягу , девочки с советчицы желающие есть они довольно таки патриотично настроены . Не понимаю почему они задерживаются в интернете и на интервью 🤷♀️..
нам итак все предельно ясно . Мы их не задерживаем в их начинаниях .
Многие люди готовы их заменить на посадах .
Ответ дляlumonbka
Цікаво. Приїдуть, стануть на облік і що?
Ті, кому ніде жити, під мост підуть? Бо назад виїхати не зможуть.
Ну таке. Фоновий шум ні про що
Наприклад дітям з Маріуполя, які в 2022му рятувались від жахів самотужки.
Влада багато чого вимагає і в протиріч нічим не допомогає з того що зобов´язана робити.
Ответ дляlumonbka
І таких багато, тисячі. Вони вже якось налагодили життя. Знову все кидай. Навіщо?
Таке враження що у тих хто при владі взагалі мізків немає. Ніякого адекватного мислення не спостерігається. Або ж навмисно робиться таке щоб людей гнобити та зневіру викликати на користь ворогу.
Ответ дляХуАнита
Ваш же муж не хочет идти воевать, пока мужики прячутся, возрастные ограничения для службы будут понижать. Дело времени
А як з тими, у кого чоловік вже воює, але ще і сина покласти на Потап цієї країни родина не готова? Хм модна не приїздити? Повно таких знаю
Flower Girl23• 05 июня 2024
Ответ дляПомогалочка
Не розганяйте ’зраду’
Честно говоря - не верю Верещук... И нашей власти, в целом... Лимит своего доверия она уже давно исчерпала, поэтому вряд-ли сюда кто-то возвращаться будет...
Flower Girl23• 05 июня 2024
Ответ дляZa-ba-va
Загранпаспорт можно сделать мужчинам только на территории Украины.
Поэтому выехавшие будут прилагать максимум усилий, чтобы получить паспорт другой страны...
Ответ дляDressCat
Ну які там мозги можуть бути?
Судячи з усіх їх конвульсій, там на Банкову, їм мішками героїн завозять, до того ж не якісний, бадягу якусь.
Ответ дляPtashkaO
Ну які там мозги можуть бути?
Ну то конвульсії у всієї країни будуть продовжуватись довго, бо виборів немає під час війни, а війна триває і триває. Якась безвихідь(
Slobozhanochka• 05 июня 2024
Ответ дляОксана_12
У мене так. Сина не віддам. Чоловік там, син просто не витримає. І це не про мамину бубочку, дитина не має вбивати. Все, це дитина, доросла, але дитина. І чому?
Slobozhanochka• 05 июня 2024
Ответ дляFlower Girl23
Так і є. Це головне питання в чатах. Як залишитись і не повертатись в Україну. Довели людей.
Мама Никитки-2• 05 июня 2024
Ответ дляШеллар
Прочитала тему по діагоналі і не зрозуміла, а де наші головні закордоні патріотки? Невже на кордоні з синами, щоб в ТЦК стати?
Тута я, не переживайте так. Засумували?
В Україні достатньо дорослого чоловічого ресурсу, щоб дітей не чіпали.
Ну і якщо вас хвилює особисто моя дитина, то ще і 16 немає, заспокойтесь.
Крім того, моя сім’я вже закрила всі борги перед державою. Тепер черга вашого бубочки 35+. Витягайте з під спідниці. Тоді і потреби в дітях не буде.
Slobozhanochka• 05 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Красивые глаза и крепкая мужская дружба)
Тю, Ви не по дівчатам? Капець.
OlenaMriya• 05 июня 2024
Ответ дляCaram
Не-не,спасибо,))))хотя я думаю хороший вариан для нетрадиционных парней)))
А зря
Был бы у Вас зять таролог астролог маркетолог геронтолог
И немножко проктолог)))