Чи може таке бути, що конкретній країні тупо не ’фортить’? Згадую шкільні уроки з історії і не можу зрозуміти, а чи був в Україні хоч раз промінчик надії? Чому така багата культурно нація з працьовитими людьми знаходиться у дупі? Чому люди, яким не місце на керівних посадах, сидять та приймають рішення, що закопують людей ще більше? Звідки вони такі взялися? Чому ті ж самі поляки чи словаки не повторили наш сценарій? Загалом, багато питань чому. Невже справа у відсутності справжнього реформатора, лідера (це якщо дивитись наприклад на історію Сінгапуру)?
Хочеться, щоб усе було краще хоча б у майбутньому і я підтримую людей, які хочуть вкласти свої сили у відновлення країни. Але здається, що якщо війна не змінила нічого в сторону совісті та піклування про народ, то вже нічого ні зможе повернути цей вектор в іншу сторону. Якщо війна не змогла, то що зможе? А якщо все так, то навіщо класти своє життя там, де це нікому не потрібне? Жити ілюзіями і патріотизмом, що завтра може буде краще, інакше? Навіть не знаю.
Ответ дляkll lena
Імхо, найбільша проблема це таки наш кончений сусід, який весь час убивав найкращих з нас. І навіть після оголошення незалежності у владі залишилися радянські і руські політики. Ну і наші хапуги, яким роздати гречку перед виборами і тільки власні кишені набити побільше.
только вспомните, что второй сосед - поляк - всегда был плохой, и турок тоже.
наши фольклор послушать - так все бедного украинца обижали: и кацап, и лях, и все его обманывали.
а может он сам не очень разумным был? то же что и сейчас
Ирина-bbd0• 05 июня 2024
Ответ дляfeerka
кнулись, потому что их обманули.
теперь наверное в гробу переворачиваются от того, во что и за что впряглись
Кинулись.потому что мразь орковская пришла убивать и грабить
Или вы за братушек русских и оккупацию ?
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Бо на два українці - три гетьмана, не дарма так казали. Ну і нам не пощастило з географічним розташуванням. До того ж у нас неоднорідний склад населення - поляків 97%, а українців - 70%.
Ахахах, у США ещё более неоднородный.
Идея мононации в современном миру путь в никуда
Ответ дляLudaSHS
Да что вы европейские нации имеют какое то высокое айкью, свой код вы высоковартости.
Какая то матрона в Испании или крикливая сицилийка - светочи по сравнению с нами. То мы ’недалекие украинцы’ и отсталые
Не то что они ’’ европейцы!’ Заучит гордо
У них мафии ( кино спрут привет) - нет и Берлускони не выбирали, а у некоторых Саркози в тюрьме не сидит, мы самая отсталая страна и самые тупые на планете, не знали?
Немцы воо где кладезь развитости! Крутые, активные, технологичные
Прикиньте у них карточку пластик банка надо 2 недели оформлять по почте, с бумагами. не то что мы отсталые -2 минуты в инете
Вот 100% все они круче!
Їм нормально довго оформлювати, вони не спішать нікуди і жити не спішать
І в банках працюють на розслабоні ( як і всюди )
Якби, їм було то мега критично, то змінили би систему
Але, захист їх карток від злому значно вищий
Так, людей з вищою освітою в нас звичайно більше, то факт
Повний набір дешевого пропагандистського виття. ’Всі казли, а я невинна черешенька’, ’зробіть так, щоб воно саме зробилось красіво, я не знаю як, але щоб красіво’. Ото й бігаємо з такими нитиками по граблям, бо їм хочеться лідора, щоб кругом поцілував. Ну то тримайте зеленського з слугами, по своїй вірі і отримали.
Vlada-Maria• 05 июня 2024
Ответ дляdarsi
А до слуг было- процветание? Многие были недовольны Порошенко. А до Порошенко, бардак был и при Януковиче, Ющенко и т.д.
ну. порівнятно з цими.... то і братки яника - садок, ясельна група
Vlada-Maria• 05 июня 2024
Ответ дляlus_so
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ дляfeerka
Монголов забыли ещё
Ирина-bbd0• 05 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Бо правий був Степан Бандера, коли говорив, що приречена та країна де є населення, а нема нації. І саме тому олсія віками винищувала націю, її кращих представників, лиш тільки піднімалась така молода поросль і в населення починала формуватись чітка національна самоідентифікація. А натомість звільнені території заселяла своїм збродом. Власне, те саме робить і зараз, але вже з активною допомогою потомків того самого зброду, що окуповував осиротілі хати винищених Голодомором у 1933му і виселених/винищених у 1939-50рр. українців
Так и сейчас смотрите.в 22 крысы сидели молча под веником
Сейчас опять полный даже тут форум кацапского отребья и малоросы в дуду с ними
Slobozhanochka• 05 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Ну. Правий, але в Німеччині йому гарно було. І листи ще й Гітлеру писав. Та ще постать неоднозначна. Німецька розвідка і.д.
Ответ дляAna Fernandes
Согласна, но кумовство есть везде, в том же США, непотизм называют.
Другой вопрос что там думают о перспективах
Думаю, на общей сильно повлияло отсутствие частной собственности. Это отбивает мышление на перспективу, во многом.
Сша кстати пример яркий
Того ’’высокого ай-кью’’ и типа развитости, их малые городки в дальних штатах, их патриархат, лобби в органах и полиции, свои кланы.
Не все с силиконовой долине или Нй. Отсталые городки, коррупция, да полно этого.
Институт частной собственности краеугольный камень развития и предпринимательство тоже, убивая это , коллективизм - ведет к понятию ’ ничейное’ можно красть’, ведет к неэффективности.
О нашей истории
20-22 г ошибка колективизма, Ленин как выходец с буржуа/ дворян понимает это - введение Нэп. И что дальше?
А все, зеки, сталинизм, голодоморы и продажа зерна заграницу ради построения заводов с бомбами. Край богатый, край трудолюбивых выкинут и стерты целые поколения.
О нашей истории
Vlada-Maria• 05 июня 2024
Ответ дляSlobozhanochka
угу)))) весь набір кдбістських штампів у всій красі, можете далі не продовжувати, все ясно
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
К них нормальная система, и карты гражданам быстро оформляют.
Но это такое, не в этом счастье, как говорится
Ответ дляfeerka
майданы случились только потому, что они нужны были. ни одна революция в истории не делалась народом. Это иллюзия.
всегда за такие вещами стоят технологии
Майданы и революции на пустом месте не возникают. Были предпосылки, раз народ вышел на майдан. Если вас все устраивало, то многих -нет.
Ответ дляVlada-Maria
Малоросы в правительстве,
Они там и сейчас
Ночка_темная• 05 июня 2024
Ответ дляLudaSHS
Путь сингапура знают только итого, тогг а не путь.
Волшебства нет, голод, холод - окупации, рис один раз в день и инвестиции крупных компаний
’’’Та чи знали ви, що ще 60 років тому Сінгапур був однією з найбідніших держав? Його порт лежав у руїнах, люди жили в нетрях, а звичайний рис вважався розкішшю.
Трирічна окупація японською владою з 1942 до 1945 року сильно спустошила острівне місто. Більшість інфраструктури, такої як електромережа та водопостачання, було знищено. Тисячі будівель перетворились на суцільні руїни, це ж стосувалося і головної перлини Сінгапура — його порту, що в підсумку призвело до повного краху економіки.
Критична нестача ресурсів, їжі, неймовірно високий відсоток безробіття. Умови післявоєнного часу були настільки складні, що навіть наявність звичайного рису на столі вважалася ознакою заможності. Повернення британців не змінило ситуацію, а тільки викликало обурення народу. Це призвело до процесу деколонізації й, зрештою, самостійності Сінгапура в 1963.
згодом Малайзія почала експлуатувати Сінгапур: портове місто змусили виплачувати 39.8% від усіх малазійських податків. Це при тому, що мешканці Сінгапуру складали всього 17% від населення Малайзії. Щобільше, зростала дискримінація населення не малазійського походження, тим частіше це виливалось у масові заворушення
А дальше Диво, вот оно Начало с чего- ?
земля и рабсила
Лі Куан Ю зробив високу ставку на іноземні інвестиції та надав підприємствам і фабрикам найкращі умови:
приголомшливо дешеву землю;
низькі митні податки на імпорт усього забезпечення підприємств;
і найголовніше — дешеву робочу силу.
А дальше Диво, вот оно Начало с чего- ?
земля и рабсила
приголомшливо дешеву землю;
і найголовніше — дешеву робочу силу.
Нам таке не підійде.У Ліпсіца почула якось таку фразу що він не розуміє на чому може піднятися Україна економічно після війни.Он Польща залучила до себе іноземні інвестиції та компанії, але ж українці чуть що будуть проти, типу навіщо нам іноземці, продали, розікрали, не потрібно чужоземного, як зараз проти іноземних компаній які могли б взяти землю в аренду.Мовляв, не для українського це менталітету, а на чому українці можуть піднятися самостійно, без іноземних компаній, він не бачить.
Ответ дляdarsi
народ никогда не выходил на майдан. надод выводили Теда те, кому надо было власть поменять. все гораздо проще.
иначе почему майдана нет сейчас? такой ж как сегодня у нас не было за все годы независимости.
и все шепчутся в шоке в кулуарах, по полям по лесам бегут отсюда, но на майдан не выходят.
потому что пока никому не надо это.
если придет время и будет нужно - выведут, профинансируют и все устроят.
потому что пока никому не надо это.
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ дляLudaSHS
Сша кстати пример яркий
О нашей истории
Так в этом и прикол в США, у них есть лобби из династией большого бизнеса, заинтересованного сохранить страну и свой капитал.
У нас понимают, что ’их время’ только пока у них есть рычаги давления и стараются получить больше выгоды ’здесь и сейчас’
Ответ дляfeerka
А вы знакомы с фольклором других странах? Там тоже друг друга раньше в десна не целовали. Пример - Французы с бельгийцами.
Ирина-bbd0• 05 июня 2024
Ответ дляfeerka
потому что пока никому не надо это.
Кто на майданы выйдет?))) Сидящий под юбкой.не выходящий из дома?))) Или жена его?)))
Духовые все на фронте кацапов клошат
Ответ дляИрина-bbd0
Посмотрите как сейчас троллятины начали обесценивать подвиги наших воюющих в сотнях тем
А ведь наши воюющие изменили ’на моя хата з краю.першим бой приймаю’
И ринулись добровольцы со всех областей и не сидели под юбками хатаскрайниками в навязанном нам понимании.
я бы сказала, что не изменили в целом, потому что сейчас картина совсем другая.
Но то, что есть новые тенденции, особенно в начале полномасшабной , відбувалось піднесення патріотизму -это точно. Зміні в самосвідомості відбуваються, але поки що повільними темпами.
Також, треба сказати що наші вороги ведуть дуже вдалу інформаційну та ментальну війну проти нас. І це також треба усвідомлювати
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ дляdarsi
У всех есть поводы, только не все заканчивается сменой власти
Ответ дляСhanelKa
Я про то что нет мерила кто умнее с наций. Если не совать палки в колеса, то наши развиваются и очень быстро, бизнес сектор особенно
Я воообще приверженница теории - чем меньше государство влезает, тем лучше
В эпохи кризиса- тем более
Это экономическая телрия
Может берет начало от адама смита через кейнсианство.
В эпохи кризиса- тем более
Это экономическая телрия
Ответ дляИрина-bbd0
Духовые все на фронте кацапов клошат
если будет нужен майдан, найдут тех, кого на него вывести.
а без протекции - каждый кто попытается - окажется на нуле а потом в гробу
люди не самоубийцы
Ирина-bbd0• 05 июня 2024
Ответ дляfeerka
потому что пока никому не надо это.
Шото кацапия финансирует финансирует.бегают попы гапоны из австрий и германий по форуму.а не понимают.что подьюбочные не их актив)))))))
Ирина-bbd0• 05 июня 2024
Ответ дляEL13
Ну так естественно
Оговтались и гебня в бой пошла
Наши власти тоже умельцы подбросить поводов
И среди этого всего украинцы должны умудриться выжить и сохраниться
Оговтались и гебня в бой пошла