Чи може таке бути, що конкретній країні тупо не ’фортить’? Згадую шкільні уроки з історії і не можу зрозуміти, а чи був в Україні хоч раз промінчик надії? Чому така багата культурно нація з працьовитими людьми знаходиться у дупі? Чому люди, яким не місце на керівних посадах, сидять та приймають рішення, що закопують людей ще більше? Звідки вони такі взялися? Чому ті ж самі поляки чи словаки не повторили наш сценарій? Загалом, багато питань чому. Невже справа у відсутності справжнього реформатора, лідера (це якщо дивитись наприклад на історію Сінгапуру)?
Хочеться, щоб усе було краще хоча б у майбутньому і я підтримую людей, які хочуть вкласти свої сили у відновлення країни. Але здається, що якщо війна не змінила нічого в сторону совісті та піклування про народ, то вже нічого ні зможе повернути цей вектор в іншу сторону. Якщо війна не змогла, то що зможе? А якщо все так, то навіщо класти своє життя там, де це нікому не потрібне? Жити ілюзіями і патріотизмом, що завтра може буде краще, інакше? Навіть не знаю.
Бачу тут є до 30 кацапок, і ні одна не напише, що нам не повезло, бо вони мають велику тягу до вбивсть, до педофілії, згвалтувань і розрухі, що вони люблять жити на чужих землях у чужих квартирах, що похорони вбитих у чужій країні для них це свято, що синів вони народжують для вбивств, гвалтувань, а потім їх чекають у чорних пакетах, хоч би одна матрьона написала, що від дохлої на війні мужика більше користі, що вони не плачуть за своїми випердишами, які загинули на війні, що їм взагалі не шкода втрачати це п´яне лайно, лиш рука- ліцо воно ставить, тобто їм не подобається правда, воно очі закрило і далі тут читає. Щоб передохли ви всі, до єдиної, щоб не було вас кому запліднювати і ви виздихали всі
Ответ дляfeerka
ерунда, не дадут никому выйти до тех пор, пока не будет на то соответвтуеющей команды
тогда и люди найдутся и ресурс
а насчет более глобального врага - я бы поспорила
мне кажется в нашем случае внешний и внутренний враги работают на одного хозяина
Пу и Зе говорящие головы. Они делают ровно то, что им позволено есть. И самостоятельно никто из них ничего не решают. Они функция и не более
тогда и люди найдутся и ресурс
Майдан не виходить по команді, не розносьте пропаганду