Чумацький Шлях• 05 июня 2024
Англійська мова репетитор Вінниця
Дорогі матусі порекмендуйте з власного досвіду вчителя англійської мови для дитини 12 років.. Цікавить онлайн
Свідок Перемоги• 11 июня 2024
Можу порекомендувати класного репетитора. Куди Вам написати?
А сама шукаю репетитора з іспанської, може хто порадить
Пропоную послуги репетитора англійської мови.
Освіта:
ступінь магістра, освітня програма ’Language mediation and TESOL’.
Індивідуальний підхід у розробці занять,постава вимови,розмовна англійська.
Діти з 12р,та дорослі.
Заняття онлайн.
Пробний урок безкоштовний.
viber/telegram 0931176267
зателефонуйте
Освіта:
Діти з 12р,та дорослі.
Заняття онлайн.
Пробний урок безкоштовний.
viber/telegram 0931176267
зателефонуйте