Луноходик_Ик• сегодня в 18:58

Відпочинок і гроші.

Дівчатка, є в мене таке питання, що для вас краще відпочинок чи відкласти гроші?
Я дуже люблю їздити, моя перша професія теж була повʼязана з постійними подорожами. Так і залишилось. Я відчуваю себе живою лише тоді, коли маю ціль кудись поїхати і побачити щось нове. Обожнюю замки))) старі міста. Море теж люблю але швидко набридає.
І ось сьогодні від свого партнера почула, навіщо ти спускаєш гроші на каміння, там немає чого дивитись, а працюєш дуже тяжко.
Ми разом вже 4 рік. Були в багатьох країнах, але тільки по моїй ініціативі. Більше не хочу з ним нікуди їхати разом, тому що поряд людина у якої на лиці написано, а що я тут роблю. Вмовила його, що поїду сама, будиночок в лісі, річка і суцільна тиша. Я цього зараз потребую. Але також запланувала собі поїздки по замках. На що отримала повне нерозуміння.
А як ви відноситись до подорожей? Теж шкодуєте грошей чи на такі речі віддаєте з приємністю?
Зробіть вибір:
вже голосів: 80
Шкода грошей
Життя одне, подорожую
Свій варіант
Холодная каша• сегодня в 19:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Що ви пишите? Я орендую у вас житло?
Ви забуваєте що тут пишете ?ну то пошукайте ваш «захват « від умов проживання , але переконуйте що все не так

Все будет, но потом• сегодня в 19:10
Ответ дляЛуноходик_Ик
Маємо будинок, маємо ремонт. Маємо автомобілі. У нас все навпіл, тому кожен має щось відкладене. Але у нього є кредити. Справа не в них. Він не любить, те що люблю я.
Що вас тримає разом?
Я такая - жду трамвая• сегодня в 19:11
Ответ дляO-Yumi
)))) Та теж сподіваюсь. Але, на жаль, вони не поруч зараз, не так часто бачимося, як хотвлося б...
Ви навіть мене позитивом заряджаєте)Добре що ви є у ваших рідних,а вони у вас,бажаю вам якомога частіше бути разом
Mary_40• сегодня в 19:12
Раньше я кипятком писала на путешествия.
Это кстати модно дёшево организовать.
Теперь сама не понимаю ну поехала я туда сюда увидела то и сё. Сказала друзьям,отметились и что, я мало что помню, но так активно спецом вспоминать.
А смысл в них чтт с них в нынешнейжизн ? .я поменяла мышление, жизнь? Нет
Какие то короткие эмоции, оно в жизни не вспоминается и никак не присутствует.
автор Луноходик_Ик • сегодня в 19:13
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я тоже люблю ездить и отдыхать и т.д.Но у меня есть все возможности.Я не приемлю подорожувати без хорошего уровня жизни, для меня очень важен быт, хорошая одежда вкусная еда, без излишеств.
У вас автор похоже, нет цели в жизни,просто кататься по миру тоже интересно, но каждому своё
Почему нет цели? Для меня поездки, это как глоток свежего воздуха. Поехала, отдохнула, увидела что-то новое и снова есть желание заниматься любимым делом.
С бытом у меня все хорошо, т.е. я не думаю о том что нет денег купить продукты или одежду. Здесь вопрос в том, жалко ли денег на путешествия.
Холодная каша• сегодня в 19:13
Ответ дляMary_40
Это кстати модно дёшево организовать.
Особливо коли база не закрита і гола жопка але яка різниця скільки вашим кєдам і тд — коли діти виростуть єдине що отримають фотокниги батьків
Репетиторша• сегодня в 19:14
Тільки зайшла додому, прилетіла з Італіі. Читаючи вас, зрозуміла чому не маю партнера
Mary_40• сегодня в 19:14
Ответ дляХолодная каша
Ну и что с них? Страдания лишения терпела неудобства. Ну интересно, так и в театр сходить и в парк. Короткие эмоции потом все, фильм посмотрел и то больше запоминается. .я не помню картины в музеях, общеевпечатление и все.
Ні грама• сегодня в 19:15
Не люблю подорожувати, бо вся організація завжди на мені. Ну і я більше 20р займаюсь оптимізацією логістики з різних куточків світу. Тому така собі профдеформація)))
Але є дитина, тому все ж таки подорожую. Гроші витрачаю легко.

Репетиторша• сегодня в 19:15
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так і подорожуйте самі чи з подругами. А він нехай свої кредити сплачує
Mary_40• сегодня в 19:15
Я теперь за близлежащих красоты. Горы там церкви музеи библиотеки да хоть розмарин и страусинпя ферма.
НетЕщеНаверное• сегодня в 19:16
Обожаю путешествия, езжу пару раз в год куда-нибудь. Я так отдыхаю и перезагружаюсь. Мне это важно, посмотрела самые интересные замки, аквапарки и спа, была в Прикарпатье, в Закарпатье и в самих Карпатах.
Love_Love_Love_• сегодня в 19:16
Ответ дляХолодная каша
Ви йобнута в тімячко?
Яке вам діло до умов мого проживання і яке це має відношення до моїх подорожей, я у вас просила гроші на житло чи до чого цей ваш понос?
Холодная каша• сегодня в 19:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви йобнута в тімячко?
Я писала що ви просили гроші ?
Обирайте слова , нешановна
Бо бачу вам і подорожі безсилі розширити « мозок «
автор Луноходик_Ик • сегодня в 19:17
Ответ дляВсе будет, но потом
Що вас тримає разом?
Багато речей. Не існує ідеальних людей. В цьому питанні ми не сходимося, але люди живуть не лише подорожуючи)))
Вот Она Я• сегодня в 19:18
Погано, що не ваша людина з Вами. Я обожнюю подорожувати, тільки повертаюся і одразу планую наступну подорож.Мій чоловік теж, але у нас зовсім різні погляди на те, як має виглядати відпочинок, тому знаходимо компроміс, 1 раз на рік як він хоче, 1 раз як я і 2 рази як діти, у них теж свої вподобання, тому всі задоволені
Холодная каша• сегодня в 19:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви йобнута в тімячко?
Хамло американське
автор Луноходик_Ик • сегодня в 19:20
Ответ дляРепетиторша
Я ж писала вище, що справа не в грошах, а в інтересах. Йому не цікаво. Його ідеальний відпочинок це на ліжку 🤣 а я більш активна.
Питання полягало у іншому, чи шкодуєте ви грошей на відпочинок?
Атятя_тётя• сегодня в 19:20
Не очень понятно из рассказа. Вы собираетесь сначала побыть на речке, а потом делать соло трип по замкам, и все это в рамках одного отпуска? Или сначала речка, а через какое-то время замки, куда ваш партнер тоже не хочет?

Снегопадка• сегодня в 19:21
Вы с партнером не совместимы уже на этом этапе. Он у вас скучный, примитивный и ограниченный

Зачем вам такой?
Госпожа Белладонна• сегодня в 19:22
Колись багато подорожували з чоловіком.
Встигли даже побувати в Пальмірі (Сирія) до її повного руйнування.
А зараз по Європі подорожувати вже не цікаво. По Сходу - не безпечно. Америка далеко (в США, Канаді та Бразилії були).
Як подумаєш скільки часу та грошей треба витратити на дорогу - вже зовсім нікуди не хочеться.
Тим паче - їхати без чоловіка.
Love_Love_Love_• сегодня в 19:22
Ответ дляХолодная каша
Хамло американське
Там знаку запитання не потрібно. Читайте крапку
Холодная каша• сегодня в 19:22
Ответ дляСнегопадка

Зачем вам такой?
Звісно , якщо замками не таскається то примітивний
O-Yumi• сегодня в 19:22
Ответ дляВот Она Я
У нас, на щастя, з чоловіком однакові бажання щодо подорожей.
Репетиторша• сегодня в 19:23
Ответ дляЛуноходик_Ик
Та читала я ваше вище) І відповідала навіть що грошей не шкодую. Але так і не зрозуміла в чому ваша проблема. У вас все закрито базово матеріально, збирайте чемодан і в будиночок за місто, про що питання?)
Ну не любить він таке, нехай лишається, посумуєте один за одним, тепліше зустрінетесь
Снегопадка• сегодня в 19:22
Ответ дляХолодная каша
Спочатку будинок і якісний ремонт - тоді шатання - бо не хочу повертатися в погане житло
А смысл, если туда прилететь ракета может?
Холодная каша• сегодня в 19:23
Ответ дляLove_Love_Love_
І добре що таке тішить Америку і чорненьких
Мотористка• сегодня в 19:23
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ваше питання тісно пов´язано з побутом, я роблю ремонт, в мене хворіє син, я не маю грошей на подорожі взагалі. Якщо грошей достатньо люди подорожують, у вашого чоловіка кредити. В нього їх недостатньо. Йому їздити може бути недоречно.
viter33• сегодня в 19:26
Мандрівки не люблю
Втомлюють
Не мандрую
Цінності в тому не бачу, можна відеотур по Барселоні (по Лувру,...) онлайн глянути
Але поважаю смаки і бажання інших - Якщо б кохана/дружина любила мандрівки - подорожувала б сама або з подругами, або шукала іншого коханого (якщо їй було б критично важливо подорожувати з чоловіком)
Холодная каша• сегодня в 19:24
Ответ дляСнегопадка
Ми не в Україні це по перше , а по друге філософія коника стрибунця не всім підходить особливо маючи дітей