Анонім Секретар• 05 июня 2024

Бачили Полякова співачка допис в інста, дитина вертається

Пише все вже, молодша теж повертається з іноземної школи
Чупокабра• 05 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Чому ви зайшли в цю тему в пишите? Ігноруйте раз пофіг
Просто стало интересно, что за новость. Но я не слежу за жизнью людей поэтому по сути пофиг. Приедет её дочка или нет. Пусть едет, а хочет пусть к дочке едет все равно

Inci• 05 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Бажаю Вам успіхів!
Дякую! Дім є дім, не дивлячись на всі перешкоди і негаразди,які нас чекають, і дітям треба спілкування -дружба. Далі буде видно..
МАМА НИКИТКИ-2• 05 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ви вже написали це Олі? Не раді, що молодша дитинка нашої співачки буде жити з оточенням близьким і рідному місті? Домі.
Да Да… ми віримо, що вертається. І головне в київську школу…
Он в школах вже готують батьків до дистанційки. Онука в 1 клас іде. В батьків питають де будуть а серпні. Бо хочуть навчання трохи раніше почати, щоб діти хочь трохи мали уявлення про школу.
Завжди недо...• 05 июня 2024
Старшая,дочка некрасиая,мдно сказать крокодил