Анонім Секретар• 05 июня 2024

Бачили Полякова співачка допис в інста, дитина вертається

Пише все вже, молодша теж повертається з іноземної школи
Моль Моллівна• 05 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ви вже написали це Олі? Не раді, що молодша дитинка нашої співачки буде жити з оточенням близьким і рідному місті? Домі.
А почему мы должны радоваться? Или плакать?

Copy-Paste• 05 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Она это не читает. Для этого есть помощники. Мне пофиг, где будет жить её дочь. Волнует только, когда пойдёт служить муж
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Я читаю Олю, Камалію і інших. Камалія теж відмовилася жити в іншій країні. Але дочки навчаються в Лондоні, в Київ тільки приїздять на канікули.
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Ви нічого не винні. А я рада за донечку. Хай в родині буде все добре.
Я не розумію, чого такий хейт.
Copy-Paste• 05 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Удалено администрацией...
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Йому стукнуло 60
https://tsn.ua/amp/video/video-novini/olya-polyako...
У них велика різниця
Lady luck21• 05 июня 2024
Бедняжка, не то что наши дети...
Дружная семейка• 05 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Так он уже не призывного возраста, вроде
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Удалено администрацией...

Летюча помилка• 05 июня 2024
Не знаю де їх дочка на фото. Але старша Полякової геть не симпатична.
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Старша ще раніше повернулася. Дочка на фото у чорній футболці.
poliandra• 05 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Пусть лучше муж в военкомат топает , защищать жену и дочек. Ему ещё нет 60ти. Мы очень ждём это решение их семьи
Ему уже 61. Он ее на 16 лет старше. А ей 45
Copy-Paste• 05 июня 2024
Ответ дляpoliandra
Почему не пошёл в14м? В 22м?
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляpoliandra
Шо ж ви так, розбили повістку тутішнім
І не призивний
І не тікають з Києва
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Почему не пошёл в14м? В 22м?
А ваш пішов ?
Якесь наче здрасті
Вчипитися не має до чого.
КАПСЛОЧНИЦА• 05 июня 2024
Не вижу препятствий для возвращения в Киев девочке из богатой семьи с возможностью легко обеспечить себе комфорт.
КАПСЛОЧНИЦА• 05 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Та нет, ему точно 60+, совсем дедушка без фш
Я натуралка• 05 июня 2024
Ось так, не все те щастя, яким ми його бачимо для дітей, коли відриваємо від дому. Остання фраза, як ніколи актуальна.
Copy-Paste• 05 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
А ваш пішов ?
Якесь наче здрасті
Вчипитися не має до чого.
Да. Мой пошёл.

автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Да. Мой пошёл.
Ну тай добре.
Я натуралка• 05 июня 2024
Ответ дляLady luck21
Бедняжка, не то что наши дети...
Діти залишаються дітьми, незалежно від статусу своїх батьків.І щасливі вони теж вдома за мамою і т.д. Не потрібно знецінювати почуття інших. На фото дитина явно не виглядає радісною.
Да будет так• 05 июня 2024
В заграничной школе надр учиться хоть дочке Поляковой, хоть дочке обычного рабочего. Может она глупая и не привыкла учиться, кто ж признается . А тут так поставят.
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Думаю у них в домі є сховище і генератори.
Ви праві. Чого їй страждати, як дитина не хоче жити за кордоном.
Царівна Жабка• 05 июня 2024
Едет на каникулы , мамка решила поймать хайп .
Осенью опять чухгет по Англиям
Чупокабра• 05 июня 2024
Ответ дляРобот Вертер
Когда вернётся сын мосейчук, верещук, садового, Порошенко и Кличко, пишите!
Даже если они вернутся, вы думаете им грозит мобилизация? Ага
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Осенью опять чухгет по Англиям
Пише в школу тут буде.
Чупокабра• 05 июня 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Да всем пофиг, каждый думает о себе. Прям вот сидим тут думаем о её дочке.
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляЧупокабра
Чому ви зайшли в цю тему в пишите? Ігноруйте раз пофіг
Inci• 05 июня 2024
Ми теж повертаємося з курортного міста Туреччині до Дніпра, діти з´їли нам мозок ’чеканням’ повернення до друзів, своєї школи, так що розумію пані Олю:)
автор Анонім Секретар • 05 июня 2024
Ответ дляInci
Бажаю Вам успіхів!