Котогосподиня• 05 июня 2024

Як вдалося цій дівчині (мабуть всі знаєте) Таня Парфілева, так схуднути

Якщо помилилась з фамілією - вибачайте
Може хтось знає який зріст в неї?
Просериарила молодость• 05 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ноги кривулі?
які є. Інших не буде.
Однозначная• 05 июня 2024
Ответ дляВикасикрет
Особенно повеселили ’мабуть всі знаете’
Как и всех кого выставляют на советчице - первый раз вижу.
Не вашего полета птичка, потому и не знаете.
Ms. Анонимная• 05 июня 2024
Ответ дляКотогосподиня
Вона десь 1.72 чи менше? Хто знає? Може вона казала? Чи може хтось особисто знайомий

Секрети як схуднути
яеі сеурети? секретів нема
пашете в спортзалі і обмежуєте калорійність
не хочеться так напрягатись?
Однозначная• 05 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ноги кривулі?
Зато у вас такого красивого лица от природы нет и не будет никогда, сколько бы вы пластики не сделали.
ЧупакабраЗеБест• 05 июня 2024
Ответ дляКотогосподиня

Секрети як схуднути
может глисты?
ТочноБудет• 05 июня 2024
Ответ дляОднозначная
И что, не имеют права? Была бы у вас возможность, тоже отдыхали бы. И она извинилась, только непонятно за что
Вы перепутали блогеров .
Танюшка и не думала извиняться.
заварний look• 05 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Мабуть всі знаєте . Я про Павлика здесь только узнала, а про каких-то левых теток и сейчас не знаю. Вы серьезно все это смотрите?
Нє, ну от за Франковича обідно
ИМХОля• 05 июня 2024
Полякова, Ефросинина, Парфилева ... бюджет на пиар решили сразу отработать на одном ресурсе в одно время?
Царівна Жабка• 05 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
Знову якась інста самка?
Люди ви реально слідкуєте за якоюсь Маня із з@жопенськ@?

Почому реклама зараз?
А ви реально сюди заходите для того, щоб вказувати анонімам, що вони мають робити?
ЧупакабраЗеБест• 05 июня 2024
ЭТО НЕВЕРОТЯНО!
Обычная молодая женщина родила естественным путем аж одного ребенка, и через год взяла и похудела.
Анбиливыбыл рили.
Однозначная• 05 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Вы перепутали блогеров .
Танюшка и не думала извиняться.
Извинялась в тексте. Я давно за ней не слежу, но всплыла из-за этого скандала
Викасикрет• 05 июня 2024
Ответ дляОднозначная
Просто у меня нет инсты - я никого не знаю
Викасикрет• 05 июня 2024
Ответ дляОднозначная
А вы следите за людьми?
Вы маньяк?
Удальонка• 05 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А що корисного?
Хто був худий, той після пологів ще більше схуд від втоми.
Вот-вот, я до 20 лет была 55, рост 170. Перед родами 57, через 2 месяца после родов 51... Усталость , недосып, аллергия...Сейчас в 40 лет 60-62
Безпорадна Кроко• 05 июня 2024
Зріст 166
Вона правильно харчується
У людини є кошти на таке харчування
А головне товстою вона ніколи не була, абсолютно нормально вона схудла за 9міс після пологів
LoveYouOrNot• 05 июня 2024
Пантофлі у чувачка зачотні.
Задираю носа• 05 июня 2024
Ответ дляОднозначная
А вот и Таня
Однозначная• 05 июня 2024
Ответ дляВикасикрет
А вы следите за людьми?
Вы маньяк?
Да, маньяк красивых девушек, я ее знаю еще со школы (ее школьных лет). А это очень и много лет назад и уже тогда она была популярна в вк
Дайте подумать• 05 июня 2024
А где фото до?
Кто крайний?• 05 июня 2024
Я до 30 років теж худнула нормально в достатньо легко, поки не заробила збої по щитовидній і наднирників від постійних дієт) і ось після 30 вже нічого не допомагає ніякий спорт і ніяке харчування не діє)).

Але топ у вас дивний, дівчина написала що до вагітності ще худіше була, нічого дивного що має таку вагу після вагітності..

Під час вагітності 10-12 кг набрати це не те що поправитись, це рідина, обʼєм крові, дитина, плацента.. це не поправитись.. все що вище - то вже лишні кг..а до 12 кг абсолютна норма…
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 06 июня 2024
Ответ дляОднозначная
Як нема своєї краси, так у чорта не проси.