как тебе такое илон маск• 06 июня 2024
Вчора ввечері я почула настільки принизливі слова, як для жінки.
Що я навіть і не знаю як мені і бути. Вчора дуже плакала після цих слів. Це було щодо інтимних стосунків і він сказав я не буду з тобою мати секс часто або кожну ніч (а я попросила другий раз за 5 днів), і взагалі ти мені не треба і так далі. Чесно я коли то все слухала і читала бо потім то все перейшло в повідомлення, я себе відчувала ну дуже принизливо…
Оч@ров@Шк@• 06 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Те во всем этом вас только это обидело?
То что вы мужику нафиг не сдались - это как?
Там секс на першому плані, і занижена самооцінка, ото буде чіплятися поки той мужик не пошле її лісом полем
Пузата Хата• 06 июня 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Автору мабуть років 20+
В таком возрасте не бывает обвинений ’хочешь слишком много секса’.
Видна міленіалка• 06 июня 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Та ні я не мазохістка. Вчора цілий вечір проплакала. Мене звинуватили в тому, що бачте я сексу забагато хочу а це хоча б не 1 раз в тиждень а 2…
Ну не в состоянии он больше дать, просто не может. Поэтому и гавкает. Сворачивайте лавочку, пока не вляпались окончательно. Пусть ищет ту, которой раз в месяц достаточно.
Оч@ров@Шк@• 06 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Ну ми ж незнаємо скільки років чоловіку автора
Щира українка• 06 июня 2024
Як взагалі могло дійти до створення пари!? Він ще явно не був джентльменом і не залицявся до Вас. Навіщо тягнути на себе мужика і потім ретравматизуватись об нехтування
как тебе такое илон маск
• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Нема в мене сімʼї, і чоловіка також.
Просто жахливо це все.
как тебе такое илон маск
• 06 июня 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я думаю тут все простіше. Він когось там по…бує на стороні , має коханку або любов тому пофіг на мене. Звичайно що ці стосунки закінчаться. Вчора було дуже жорстко але я це усвідомила
Оч@ров@Шк@• 06 июня 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Він вам ще й не чоловік? І вас принижує. Для чого вам такий арбузер потрібен?
Не марнуйте на таку людину свій дорогоцінний час.
Зубная фея• 06 июня 2024
Он Вас не хочет и отталкивает как может. О чем здесь еще думать? Адьос амигос и ищите другого
Десь так, але...• 06 июня 2024
Ответ дляСтрахованная
Затрахала мужика......
Он понял, что тот секс ему ’взагалі не треба’.
Затрахался трахаться
А вот недавно• 06 июня 2024
Питання в тому, що у нього явно є регулярний секс з кимось іншим, а ви так , для підняття значимості .
І схоже ви йому не цікаві.
Було в мене таке , тому знайомо .
Пошліть подалі , прилізе потім через кілька місяців .
І схоже ви йому не цікаві.
Було в мене таке , тому знайомо .
Ответ дляAllein74999
Нет. Я б сказала, да кому ты нужен с таким скромным размером и не менее скромными талантами. Секс раз в пол года можешь кому-то другому предложить
Это смешно звучит после того как она предлагала ему снова, типа ей нужен , другим не нужен
А ей значит и барахло норм
Якось так і живу• 06 июня 2024
Когда баба требует секс с претензией, неправильно просит или клянчит, это отбивает желание. Сильно так. Другую бы отахал, а эту нет. Никто никому ничего не обязан.
Надо уметь правильно подкатывать, даже в отношениях. Ко всем относится, к женщинам, к мужчинам.
Апрель Ивановна• 06 июня 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Питання ось в чому: чи були б ви з такою людиною
Коли ви наприклад хочете а вам ось так відповідають
Це жах… ви себе не любите.. . Він останній чоловік на планеті?
как тебе такое илон маск
• 06 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Мені це всі кажуть. Найобразливіше, я могла б йти і зраджувати (ті самі сайти знайомств, де якщо треба тільки секс то вони за радість взагалі їм), а тут я отаке собі наробила. Я думаю він мене не любить. Постійно чимось шантажує.
Апрель Ивановна• 06 июня 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Думаю ви попали в лапи абьюзер у… мене теж було щось схоже… марно витрачений час. Зараз заміжня за чоловіком якому секс треба як і мені, довго і багато))). тому блокуйте те стерво
как тебе такое илон маск
• 06 июня 2024
Він ще сказав що мамі моїй поскаржиться за те що я хочу забагато сексу а в нього свої справи є. Колись я б сама сказала що троль поки не прочитала то сама на своєму телефоні
ЯспАкойнаЯ• 06 июня 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
А ви? Пс: я б нах послала просто там, а не плакала. Ви якась мямля... дорослішайте. Ніхто не вартий ваших сліз! Хіба що батьки і діти. Але точно не якийсь бидло-мужичок..