пані Солоха• 06 июня 2024
Родичі чоловіка
Разом з чоловіком 19 років. Живемо в будинку зі свекром 10 років. Кожні вихідні туди ж приїзджають сестри чоловіка з міста. Всі свята, канікули , відпустки в нас. Наче й спілкувалися нормально, але всі мої дії викливали осуд з їх сторони. Я все терпіла , говорила свої скарги тільки чоловіку. І рідко отримувала його підтримку. Останні роки чоловік помінявся, став на мою сторону. Родичів чоловіка це розізлило. Сталася сварка між ними і чоловіком. Звинуватили, що це я його налаштовую проти них. А чоловік підкаблучник, який не розуміє своїх родичів. Багато бруду і образ було вилито на мене. Сестри зі мною навіть не віталися довгий час. Зараз почали вітатися. Чоловік з ними спілкувався, хоч і не так близько як раніше. Коли ми почали вітатися, то він зрадів, що налагоджуються наші відносини. Бо його ця сварка теж засмучувала. Скоро день народження чоловіка. І він хоче святкування. Я не хочу цього свята. Я маю готувати , накривати стіл, дивитися на їх "милі" усмішки і знати, що насправді вони про мене думають, хто я дня них. Чоловіку сказала свої думки. А беруть сумніви як бути: чи як завжди організувати свято чоловіку, чи показати, що якщо ви мене не приймаєте, то й я так буду з вами поступати. Можливо я все близько до душі приймаю і багато про це думаю...
Малая Налегке• 06 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Она 19 лет потратила не на свекра, а на себя, своего мужа и детей. И лишь потому, что больше им жить негде. Даже за 19 лет у автора с мужем нет денег купить отдельное жилье.
Понятно, что ремонт крыши не мужем, а людьми. Но речь идет только о реально нужных ремонтах, а не потому что автор хочет жить с новыми обоями, новым кафелем, новой техникой и т.п.
А причем здесь дед, почему он должен прозревать?
Потому что раз наобещал надо выполнять. И если он увидит как всех ссорятся из за его недорешения, может он поймет что если он хочет сохранить отчий дом для детей, ( а не распродать потом по частям) то надо таки переписать его на сына, но с ним надо от этом говорить, выше писала
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляДоставучая
ми жили в будинку чоловіка і живемо. Але я би не ставала до плити.Гості ,які щотижня їздять,це вже не гості. КУхня і плита не на запмку. Стьавали би і готували. Я б це скинула на чоловіка і свекра. А сама б прикидалася,що мені треба в магазин за покупками. і чи щось. Взагалі,дивно. Мене у вихідні дома нема. Я зустрічаюсь з подругами, ходжу в ТЦ. Рідко коли я 2 дні сиджу вдома. Просто роблю вилазки. Я б ніколи не сиділа щотижня вдома. Це вина автора. Забралась і пішла,а ті хай зустрічають,готують,розважають.Це їх родичі. Автор сама влізла в це і взяла на себе цей обов*язок
Ось про те й мова, а не забороняти дітям приходити до батька. Це вона сама їм готує й прислуговує.
Доставучая• 06 июня 2024
Ответ дляАпофиозная
Ох і маніпулятори вони. А вы повелись.
Полюбить себе...
саме таким вигідно,щоб їх зустрічали,годували.в них щотижня відпочинок))сестри ж живуть окремо! і щонеділі не приймають гостей. АВтор,а давайте ви скажете,що досить так,тепер ви будете щотижня до них приїжджати в гості. якщо ви виїдете,то таких посідєлок вже не буде,не буде кому влаштовувати. а звикли)))тому будуть і маніпуляції,і серцеві напади батька і т.ін.
Чорт і Шо• 06 июня 2024
Ответ дляМалая Налегке
Если он хочет сохранить отчий дом для детей, то он должен оставить его в наследство в равных долях своим всем детям. А если он перепишет дом на сына, то потом остальным его детям двери в тот дом будут закрыты
Чорт і Шо• 06 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Вы путаете. Вы пишете, чтоб автор приезжала в гости к сестрам мужа. Но сестры не приезжают в гости к автору. Они едут к своему отцу, можно сказать в свой дом. А автор в гостях уже 10 лет и ее ничего не смущает
Малая Налегке• 06 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Если сын хочет праздновать сейчас с ними др то он настроен сохранить мир. Не факт что будут закрыты. Мог бы просто встретится с семьёй и друзьями на природе. А дома накрыть на трёх семейный ужин
Апофиозная• 06 июня 2024
Ответ дляДоставучая
Вы знаєте я таке проходила. Я в якийсь момент сама собі сказала хватить. Вони у гості і у гості приходжу. Бо я була винна бігти готувати на стіл до свекра.
Ми окремо жили. І в загалі я була винна, бо колись бла-бла все нам це залишиться.
Я тоді сказала, от коли побачу своє ім´я на праві власності, от тоді я сама і туди буду вкладатись. А зараз вибачте, я там ніхто. Є сини хай займаються.
Я там гість, як і інша невістка.
Ну то шо я потім почула...я була права...
Завжди треба піклуватись про свою захищеність на бумагах, а не сподіватись на чиюсь совість на словах...
Я там гість, як і інша невістка.
Чорт і Шо• 06 июня 2024
Ответ дляМалая Налегке
Факт. Потому что тогда они уже будут ехать не в дом своего отца, не к себе домой, а в гости к автору и ее мужу. И уже не получится ездить тогда, когда они хотят. Они смогут приезжать только тогда, когда им позволят
Малая Налегке• 06 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Они так же будут встречаться на ДР, дни поминания и прочем. Если сестры были против этого, надо было оговаривать 19 лет назад, когда было обещано сыну и все с этим норм жили
Чорт і Шо• 06 июня 2024
Ответ дляМалая Налегке
Зачем это было оговаривать 19 лет назад? То, что говорится - это одно. Бумагами никто не занимался, обсуждать там нечего. Вот когда все перейдет на официальный уровень, тогда и обсудят
Апофиозная• 06 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Вот точно.
Без бумажки ты какашка, а с бумажкой человек))))
Малая Налегке• 06 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Я понимаю автора, мужу наобещали и она стремилась сделать мир, встречать с хлебом солью угождать свекру, ведь это так приятно для отца когда все вместе за столом. И сестрам это нравилось, все пользовались добротой.( Вместо того что бы приехать с наготовленным, или принять равную часть в этих заботах). То ж отец должен переписать дом на сына за его внимание и заботу. Ради сохранения всего дома, а не продажи по частям 19 лет это треть жизни.
Чорт і Шо• 06 июня 2024
Ответ дляМалая Налегке
Сестры не забили на отца. Они приезжают каждые выходные. Тем более, неизвестно, как бы автор отнеслась, если бы сестры начали готовить в свой приезд
Все должно оговариваться и оформляться официально. А не так, как в случае автора- приезды сестер ее напрягают, хотя она знала, что они буду приезжать. И дом на словах оставят мужу, а по факту неизвестно. Надо было сразу обсуждать, что дом оформляется на сына, а сестры приезжают только с разрешения автора. Может тогда бы все иначе было бы. Может тогда бы и сказали автору съезжать в свой дом, дом и заботу - на всех делить
И не было бы этих всех обидок ни со стороны автора, ни со стороны родственников
Малая Налегке• 06 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Приезжают покушать да на папу посмотреть?) Все это время они приезжали без проблем, про заботу делить- не думали. Вкладывали в свое жилье, мебель кафель. Они жили как хотели, а автор жила как надо свекру. И ремонт ей для себя не сделай, потому как не свое. И не уедь потому как ’ подлость. Поэтому надо начинать вопрос о бумагах и обещанном. Муж уже на стороне автора, потому как увидел кто есть кто.
З бісиками• 06 июня 2024
Ответ дляМалая Налегке
Зависимое поколение. У них такое чувство, что дети которых они родили должны быть всегда вместе, как близнецы сиамские.и задницу им на поворотах заносили по гроб жизни. И жили ради них, что, зря рожали что ли.
)) і ’’я ж тебе родиииила’’, і щороку багато разів нагадують скільки їм років.. і з дітьми їм ніколи ніхто і годиночки не допомагав, і діти ніби раби, а ще гірше дівчатам.. бо вони як наймички, а все буде сииину)) дУрні якісь. І це часто так особливо по селам.
Області пітьми• 06 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Так это же пирожное с кофе, что такой чек?
Если и дома поставить торт и чай, можно уложиться в 500 грн
Это пиццы и салаты, и десерты. Без спиртного.
Ответ дляпані Солоха
Коли піднімалася тема , що підемо жити окремо, то свекор і сестра сказали чоловіку, що це буде його найбільша підлість. Зараз почали придивлятися будиночки. Але не вистачає всієї суми. А такі часи, що страшно брати великі кредити.
Я нікого не виганяю і розумію , що приїздять до батька. Але й я так не можу. На вихідні я хочу відпочити, своїх гостей запросити, а змушена враховувати їх інтереси. І ще й сама погана невістка , дружина , мати, господарка. Розумію, що сама винна.
В чому підлість? Що втомилися за 20 років старому умови створювати, та сестричкин спадок в порядку тримати?
Ответ дляБесбардак
Ой,ну старий свекор ’відал’ але не переписує будинок..ой леле ...то ще буде коли діда позовуть у вічність..
Я вже написала що, бачила подібне не раз: значення має лише те що по документах, немає доків - всі брати й сестри різко знаходять час та гроші вступити в права спадку і отчій дом, рідну заточку тата й мами, ніхто не збирається уступати. І пофіг що там кому покійні батьки обіцяли, і як домовлялися.
Бесбардак• 06 июня 2024
Ответ дляРобітниця
Так і було у моєї подруги
Мама -тата обіцяли,а по факту прийшлося їй віддавати гроші за частку своїй сестрі
Бо сказала,якщо б батьки хотіли то зробили документи,а так ....
Хочу в БАНю• 06 июня 2024
Ответ дляпані Солоха
Будинок свекра. Ми після одруження знімали житло. Свекор старенький і говорив , що будинок чоловіку. До цих пір по документах він власник і заповіту ще не складав. Його бажання , щоб після смерті будинок залишився сину, але сестри завжди могли приїздити до брата.
По факту і по документах Ви ніхто. Ви зараз возитесь зі старим дідом, готуєте йому, прибираєте, а після смерті чоловіку лишиться третина. Інше сестрам. Ви там, взагалі, в прольоті.
Дай Боже, автор, щоб я помилялась.