Маю натхнення• 06 июня 2024

Ви ділились спадщиною з ріднею?

Наприклад, помирає ваш близький родич, в якого є ще рідня, родина багатодітна, малозабезпечена, у вас з фінансами все норм, ви б щось виділили їм, по совісті, а не по закону, дякую всім за мудрі поради?!
Брехушечка• 06 июня 2024
Мій батько ділився. Я його розумію і поважаю. Я в житті не обділена.
МастерЮля• 06 июня 2024
Да, поделится контрацепцией .
Небоброїдка• 06 июня 2024
Мій брат відмовився від частки мами квартири в нашу з сестрою користь.
МастерЮля• 06 июня 2024
То, что Вы им выделите, они прожрут-про$рут. Никакой пользы не будет. Размножаться в нищете, это был их выбор.
Пусин Кукин• 06 июня 2024
Хто вам той родич і хто рідня?
Сама купляю квіти• 06 июня 2024
Ответ дляМастерЮля
Грубо, но верно.
Ну що ви, мамо!• 06 июня 2024
Тут важлива воля покійного. Якщо б сказав прямо, що тим людям за законом нічого не світить, але ти ж їх не обділиш, то безумовно так. Але якщо покійний, за життя, тих людей не любив і не хотів би щось їм давати, то тут вже на мій розсуд, дивлячись, що за люди.
автор Маю натхнення • 06 июня 2024
Ответ дляПусин Кукин
Хто вам той родич і хто рідня?
Для мене родич першої лінії, вони двоюрідні брати, сестри, племінники, їх онуки...
Ряженка• 06 июня 2024
Ответ дляМастерЮля
Тут дело не в прожрут, а возможно это единственное жилье где эти все нищие и умерший жили в одной квартире.
То конечно им оставить, а не продавать и их на улицу выселять, потому что автору положено часть
Пургену мне• 06 июня 2024
Нет.для меня существую только я,и мой мужчина.обо мне никто не подумает в случае чего
автор Маю натхнення • 06 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Оце найгірше, що відповідальність на мене виходить скинули, заповіту немає, відносини гарні, допомогали їм пожиттєво завжди від душі, вони віддячували чим могли.
Пусин Кукин• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Вони не спадкоємці
Смешнюча• 06 июня 2024
Тобто ви з баблом і вам ще того батьківського сараю треба????
тогдалия• 06 июня 2024
ні.нікому нічого не даю. якщо вони бідні,значить вони на те заслужили. як нема грошей,для чого плодитися? хоча може дітям дала б.але не зразу,поклала би на рахунок,аби не проїли. саме дітям з 16 р
Ряженка• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Тогда делиться если отношения прекрасные
Пургену мне• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Автор,они инвалиды?почему взрослых трудоспособных людей должны родственники тянуть?
Дуняша• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
так яким боком вони до спадщини
Дуже дуже вумна• 06 июня 2024
Ответ дляПургену мне
Потому что они же привыкли.
автор Маю натхнення • 06 июня 2024
Ответ дляСмешнюча
Так воно автоматом перейде мені, там ніхто не живе в цьому дворищі, ще машина, і нал $.
Пусин Кукин• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Відповідальність не можна скинути, якщо інша сторона не прийма. Вони дорослі, працездатні, дієздатні люди? То про що питання
автор Маю натхнення • 06 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Потому что они же привыкли.
Так, це точно, і тепер я наче їм винна😔
Пургену мне• 06 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Потому что они же привыкли.
Их проблемы
Смешнюча• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Без заяви нічого автоматом не переходить...автоматом хіба державі якщо ніхто заяви на майно ненапише
Дуже дуже вумна• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Так, це точно, і тепер я наче їм винна😔
Вы никому кроме ваших детей ничего не должны
Ну що ви, мамо!• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Раз не висловився проти, значить поділитись. Стосунки добрі, люди хороші, гроші не останні, чом би й ні.
Пургену мне• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Так, це точно, і тепер я наче їм винна😔
Вы их рожали,клятвы им давали,или насильно их случали,и у них дети родились?)
Пургену мне• 06 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Да и детям только до совершеннолетия,иначе инфантильная фигня с них будет
автор Маю натхнення • 06 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Я ж кажу, по закону, їм нічого напевно не буде, а по людські, я ж наче не обіднію, і як при цьому ще з чоловіком про це поговорити, щоб не посваритися, що я хочу дати, а він крутить пальцем у скроні🙄
Дуже дуже вумна• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
А почему ваша родня не работает?
Пусть едут в Германию тогда хотя бы и сидят на пособиях. Хотя нет, их и там будут всеми силами стараться трудоустроить
автор Маю натхнення • 06 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
А почему ваша родня не работает?
Ніхто з них за кордон не їздив і не збираються, працюють в своєму птг на зп 12000.