Джинци на Флісі• 06 июня 2024

Чем лучше всего скрыть прыщи на лице и рану от прыща

Пробовала тональным и пудрой, а оно что-то ещё хуже выглядит. Особенно рана, после выдавленного прыща, ещё и шелушится
Шалена невинність• 06 июня 2024
https://ua.iherb.com/pr/hero-cosmetics-mighty-patc...

Мона Лиза• 06 июня 2024
немає чудо-засобу. хіба що ще додати зелений консилер під тональний, але все треба ретельно ’посадити’ на шкіру. пудру обов’язково вона приховає припухлість. на лущення можете спробувати точково нанести олійку косметичну будь-яку або навіть бальзан для губ, потім вже всі інші засоби.
OlenaMriya• 06 июня 2024
Сначала кремом
Дать впиьаться
Потом консилером дать высохнуть
Потом палец в пудру и промокнуть
После 18• 06 июня 2024
Нічим...якщо не хочите запалення...дайте зажити ранці
автор Джинци на Флісі • 06 июня 2024
Ответ дляШалена невинність
Ну они скрывают только сначала, а потом белеют и отходят и выглядит не очень. Они больше лечебные