Все буде Україна• 06 июня 2024

Така ситуація не однозначна. Дитина матюкнулась на дорослого

Сину 12 років, є друг сім´ї який іноді може типу повчити як жити, типу а наші часи місце в маршрутках стареньким уступали, а зараз молодьож нікудишня.
І от цей друг сім´ї випадково почув як син обговорював його з однолітками, і назвав його ( друга сім´ї) пі.ром, і довб.й.м.

Ну цей друг сім´ї звісно до нас з претензіями, типу - подивіться що ви виховали, я для нього ( вас ) все, а ви мене пі-ром називаєте.
Ну я вибачилась за ситуацію. Побалакала з сином, йому соромно що він нас підвів, але вибачення просити не збирається, каже а чого він вічно до мене докопається.

І от цей друг сім´ї прямо вимагає публічної казні, чого я звісно робити не збираюсь.

Я намагалась поговорити з другом, ну матюкнувся і матюкнувся, ну не спілкуйтесь.
А він прям різниться, мене!! Якийсь шмаркач, та ви з ним ще наплачетесь.

З другом знайомі багато років, і він досить не погана людина, виручить завжди, допоможе. Ми часто ходили в гості. Майже як родичі.
А тепер що, дружбі кінець?

Може ви якось зі сторони глянете на ситуацію
Вчителька з мікрорайону• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Я ж написала, що я вибачилась, з сином розмову провела
Що конкретно я не зробила?
Друг хоче щоб я сина привела до нього щоб він публічно вибачився.
А я не хочу подібних шоу
Защищайте матюклиста до конца

Nataliia• 06 июня 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Удалено администрацией...
Ребенок врать не будет)))( и капець взрослый мужик мало того, что подслушивает ещё и истерит
автор Все буде Україна • 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
А якщо б вас дитина друзів назвала шльондрою, ви б звичайно ні на кого не образилися? Ну дитина так вважає, що поробиш?
Я б точно! Не переносили ситуацію на батьків!
Можливо б поговорила з дитиною.
Я тобі не подобаюсь? Давай розійдемось в різні сторони
Мэри Попкинс• 06 июня 2024
Какой-то притрушеный мужик . Прям все он для вас ... Все - это что ? Купил вам жилье ? Кормит , одевает , обувает ? Я бы послала лесом и перестала общаться .
Nataliia• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
З якою? Зі мною чи з другом?
А друг семьи это ваш мужчина? Или ч то говорит ваш муж?
Заместитель Анонима• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Що конкретно я не зробила?
А я не хочу подібних шоу
значить вам прийшла пора прощатися з таким ’другом’. Я не уявляю щоб мене, а ні, навіть мою 12 річну дитину силували проти своєї волі вибачатися за дії, які і не були на нього спрямовані. Собі хлопець виразив свою думку, спілкуючись з друзями. Якби він в обличчя дідугану цьому це сказав, то може і бажання вибачитися в нього було більше - за те що грубо повівся наприклад. А так все вірно. це його думка яку в колі своїх друзів він висловив як вважав за потрібне.
Але тут ще питання до вас, чи вам дуже ця людина потрібна чи що? щоб взагалі за це думати, його давно треба поставити на місце було.
Фантазерша• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну, наприклад на море їздили на його машині, ( ще до війни) то черешень принесе, в гості ж ходили один до одного, шашлики, посиденьки
ві не в состоянии купить ребенку черешни?

Голодаю• 06 июня 2024
А с какого перепуга вообще какой-то друг семьи учит вашего ребенка жизни?
57 лет мужику, заняться больше нечем, чтоб чужих детей не заколупывать? Видать, редкостный душнила и реально достал пацана.
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Давайте щиро. Вам важливо було щоб хтось просто озвучив слова вибачення, при цьому залишився при своїй думці?
А як ви будете сину пояснювати, навіщо ви дружите з людиною, яку він не поважає і матюкає?
Біле пальто• 06 июня 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
а 57 недостатній вік для цього?
Так обзывал матом 12 летний, а 57 решил разобраться, я выше писала как по мне зря..но его чувства я понимаю, думаю он не просто так его поучал...но да зря ...
Анонимба• 06 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ага
Вообще красава
Чужого дядьку матом посылает и даже не чувствует вину

Автора ждёт прекрасное будущее с таким сыночком
Да прям там,он же не в глаза послал. С какой целью посторонний человек получает чужого пацана? Оно ему надо,своих воспитал и радуйся. Но нет,оно приходит и тошнит.
Вы в детстве никогда не обсуждали учителя, соседа,чужих родителей со своими подружками?
Все такие правильные,аж плюнуть не в кого.
Заместитель Анонима• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Тю, в нас є і машина і мангал, не переживайте.
Але так тупо перекреслювати роки спілкування із за дурацької ситуації
Ну хочеш - не спілкуйся з сином , просто він переносить на нас цю ситуацію, типу якщо ми покриваємо сина, значить теж важаєм його ’’’’’’ не хорошою людиною
цю дурацьку ситуацію цей ’друг’ створив сам
Копуша• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Та ще й від довб@***ба. Така особистість як син автора мав би сказати : не хочу я ваших черешень і ваших повчань. Але ж ні? Черешні не пахнуть?)
Може там мама всі черешні лопає
ПлюшкамиБалуюсь• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Дивна якась дружба у Вас, у Вас чоловік є?
Братья Капли• 06 июня 2024
Ответ дляКопуша
Мені було б неприємно спілкуватися з такою людиною
З сином автора тобто? Мені теж
Заместитель Анонима• 06 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ага
Вообще красава

де він його посилав? слухайте, сучасні діти майже всі вживають такі слова, і ваша дитина теж, не сумнівайтеся
Копуша• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
З сином автора тобто? Мені теж
З сином якраз все добре
Фантазерша• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Зараз це буде щось схоже на виправдання
А де ви самі нікого ніколи в житті не матюкали?

І так, молодь зараз інша. Вони не розуміють чому дорослих потрібно поважати, а дітей можна не поважати.
не всех взрослых надо уважать. Но вести себя прилично надо везде. А маты гнуть на улице - это неприлично
Вчителька з мікрорайону• 06 июня 2024
Ответ дляАнонимба
Так может 12 летка первый тошнит

Обсуждали
Без матов.
Меня за маты наказывали

Сейчас радостно хлопают в ладошки

Братья Капли• 06 июня 2024
Автор, ваш син малолітнє матюкливе мурло.
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Так всі ці вчителі повсюди, в садочку, бабусі рідні, в загальному транспорті в школі.
Так вважають мами дітей, які себе поводять невиховано. Не буду писати - неадекватно.
Вчителька з мікрорайону• 06 июня 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
И?
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А я считаю извиниться должен

У меня была подобная ситуация и матюкнулись на меня
Я думаю що якщо б матюкався сусідський хлопець на авторку, або її чоловіка, або (не дай Боже) на її святу бубочку, то вона б теж вимага лаб вибачень.
Анонимба• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Можливо б поговорила з дитиною.
Это как, ребенок должен из дома уходить?) Не приходи, родители спросят скажи,я бубочка,обиделся,больше к вам не приду. Зачем с ребенком разбираться. Я даже представить себе не могу,как я чужих детей учу любить меня.))
Фантазерша• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Мабуть я б тему тоді не створювала, я пожинала плоди свого патякання?
автор, а с этим ’другом’ вы можете не общаться?
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляНічна ненажера
Урок вам сразу присекать ´учительство´ от посторонних людей. Урок сыну быть сдержанным в выражениях. Но странный дедуган меня напрягает больше неразумного пацана в этой ситуации.
Мене теж. Прям причепився з тими вибаченнями до батьків, я вам те і те, а ваш син отак на мене, причому ще й підслухав ту розмову між малими бешкетниками. Дивний дід якийсь.
Ms. Сама прямота• 06 июня 2024
Тут ещё вопрос почему какой-то дядя за детьми следит и подслушивает, может он тот ещё хуже того как его обозвали.
Біле пальто• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
У меня 2 детей и я вам скажу никто и никогда ттт.. младшей еще 10лет не делал им замечания, если замечания делает посторонний то это уже какой то треш, стоит задуматься.
Вчителька з мікрорайону• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Не абижайте пусю он просто современный
Фантазерша• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
а вы бы обиделись? Я бы перестала с ними общаться и всё.