Все буде Україна• 06 июня 2024

Така ситуація не однозначна. Дитина матюкнулась на дорослого

Сину 12 років, є друг сім´ї який іноді може типу повчити як жити, типу а наші часи місце в маршрутках стареньким уступали, а зараз молодьож нікудишня.
І от цей друг сім´ї випадково почув як син обговорював його з однолітками, і назвав його ( друга сім´ї) пі.ром, і довб.й.м.

Ну цей друг сім´ї звісно до нас з претензіями, типу - подивіться що ви виховали, я для нього ( вас ) все, а ви мене пі-ром називаєте.
Ну я вибачилась за ситуацію. Побалакала з сином, йому соромно що він нас підвів, але вибачення просити не збирається, каже а чого він вічно до мене докопається.

І от цей друг сім´ї прямо вимагає публічної казні, чого я звісно робити не збираюсь.

Я намагалась поговорити з другом, ну матюкнувся і матюкнувся, ну не спілкуйтесь.
А він прям різниться, мене!! Якийсь шмаркач, та ви з ним ще наплачетесь.

З другом знайомі багато років, і він досить не погана людина, виручить завжди, допоможе. Ми часто ходили в гості. Майже як родичі.
А тепер що, дружбі кінець?

Може ви якось зі сторони глянете на ситуацію
Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Друг повчає тому, що йому це дозволили батьки дитини. Але претензії чомусь у всіх до діда, а не до батьків? Чому?
Так ми про це авторці і кажемо - друг вирішив, що має право повчати підлітка, сина друзів. Сам підліток вважає, що йому достатньо повчань батьків і вчителів.

Біле пальто• 06 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Як мама підлітків скажу, вони зараз більш вільні, ніж ми були, і вміють свої кордони відстоювати. Неможна поважати людину тільки за вік, якщо та людина мудак ) По своєму синові скажу - він вітається не з усіма сусідами, а тільки з адекватними і правильно робить. Мені б таку впевненість в собі в його віці
П....ц кого воспитывают нынешние родители...просто нет слов...
Панна Кота• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Я ж написала, що я вибачилась, з сином розмову провела
Що конкретно я не зробила?
Друг хоче щоб я сина привела до нього щоб він публічно вибачився.
А я не хочу подібних шоу
Ви праві.
vihola• 06 июня 2024
А ви, як собі уявляєте дружбу з людьми, чиї діти вас зневажають і обзивають? Ви б дружили з такими?
Анонимба• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
А вона вам: та можете продовжувати дружити з батьками, але думку свою я не зміню. Бо ви для мене шльондра. Ви продовжите дружити з батьками?
А ты для меня мелкий дрыщ,которого я терплю только из-за дружбы с твоими родителями,а так ты мелкое надоедливое насекомое,все пошло отсюда,я иду с твоей мамкой гулять.))
Заместитель Анонима• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Сам? Невже? А не автор, дозволяючи чужу людину повчати свою дитину?
так, ви праві, це теж
Вчителька з мікрорайону• 06 июня 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
для мене це різні дії, коли дитина дорослому підійшла і сказала - ти дов@б, або коли так його назвала в розмові з третіми особами. Бо так, якщо в першому випадку я вважаю це не припустимим, а в другому, це його власна справа
В 12 лет то!

бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляКопуша
Як друг автора
Бо ваші діти називають його пі..ром?
Мадам Тю-лю-лю• 06 июня 2024
Ответ дляА поговорить?
Вы тоже кого-то учили жизни?
Да пришлось
Дуняша• 06 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
+100, первый адекватный комментарий, я в шоке...
Ник у вас Админы с юмором
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляФантазерша
а вы бы обиделись? Я бы перестала с ними общаться и всё.
А у автора це неоднозначна ситуація
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляЖдушечка
так це ваші відносини з ним,а не вашого сина з ним...до нього він не має ніякої справи!
Ну так, для автора це друг який возить на море, а для сина нудний дядько який вічно ним незадоволений.
Біле пальто• 06 июня 2024
Ответ дляДуняша
Ник у вас Админы с юмором
А че нормальный ник, это же имя, или я чего то не знаю ?
Фантазерша• 06 июня 2024
Ответ дляЧарочка діда
та может этот ’друг’ автору и писю лижет. Чего она так за него вцепилась?
Заместитель Анонима• 06 июня 2024
Ответ для vihola
а я в житті не мала дружби з людьми, що вимагають (!) вибачкнь, і сама так ніколи не робила
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Лідерів
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляА поговорить?
Падаждите! А что, мой ребёнок должен уважать старших только потому, что они старше? А если старший бухает и жену лупит, а если старшая гуляет с кем попало и на детей отвязываетсч, а если старший ничего из себя, не представляет, но поучить любит?
Але ж ви їх додому всіх запрошуєте, бо це ваші друзі?)
бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Правий.
Саме тому і не буде публічних вибачень
Думаю, що ще трохи і ви публічно будете чути і про себе такі вислови і так само казати всім, що то думка сина, що я зроблю, що у нього всі пі..ри
Щира українка• 06 июня 2024
Я на стороне ребенка.малой правду сказал

бЭйбА• 06 июня 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Тут ещё вопрос почему какой-то дядя за детьми следит и подслушивает, может он тот ещё хуже того как его обозвали.
Де ви прочитали, що слідкує?
Атиква• 06 июня 2024
Ну хлопчик 12 років який матюкається це не новина. Я впевнена , що й Ваш друг матюкався дай Боже. І якби дитина це сказала йому в очі, ну так, має вибачитись. Але ж він розмовляв з друзями, а доросла людина підслухала. І судячи з усього ще й постійно докальобує малого...
Дуняша• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Устами младенца глаголит истина
Не пью, не курю• 06 июня 2024
Больше чем уверенна, что этот друг какой-то полнейший идиот, раздражающий всех и дающих вечно тысячу ненужных советов, приставучий, алкаш еще какой-то
Копуша• 06 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Бо ваші діти називають його пі..ром?
Кого його? В мене нема таких пришелепкуватих друзів
Братья Капли• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Ви теж так про людей , які вам не подобаються, висловлюєтеся?
бЭйбА• 06 июня 2024
В чат увійшли мамки лідерів, які вважають неповагу до інших самою кращою рисою їх Мауглі
Біле пальто• 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Лідерів
П..з, я вроде стараюсь прилично выражаться, но такие жесткие подмены понятий меня расстраивают.
vihola• 06 июня 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так допобачення просто і все. Не бігайте, як автор і не питайте, що дружбі тепер вже справді кінець, а чому ти зі мною більше дружити не хочеш, а що такого, не можна було проковтнути?
Щира українка• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Да,могу им в глаза даже сказать.почему кто то может со своей ахинеей в глаза лезть,а ему молчать должны?
Мадам Тю-лю-лю• 06 июня 2024
Ответ дляДуняша
А где же он его оскорбил?
Ну оскорбил все же ..