курасаны• Изменено 06 июня 2024

Маски для волосся

Порадьте маски для волосся або ополіскувачі з натуральних трав і засоби від посічених кінчиків. Я знаю кропиву та корінь лопуха, а ще які трави корисні?
Менее Более• 06 июня 2024
Зайдіть на сайт Ольги Метельської, там купа всяких народних рецептів. Гралася колись таким. Можна ще яблучним оцетом ополіскувати
автор курасаны • 06 июня 2024
Ответ дляМенее Более
Дякую за інформацію, зайду обов´язково
Менее Более• 06 июня 2024
Ответ длякурасаны
Дякую за інформацію, зайду обов´язково
Зараз багато пропонують шампунів сухих, теж ніби натуральні. Ну і якщо брюнетка, то відвар кори дуба
автор курасаны • 06 июня 2024
Ответ дляМенее Более
Руса, не брюнетка
Дама_с_коготками• 06 июня 2024
Посеченные кончики только отрезать, ничем вы их не восстановите.
автор курасаны • 06 июня 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Я буду скоро по одному волоску отрезать кончики, так как длины жалко
Менее Более• 06 июня 2024
Ответ длякурасаны
Руса, не брюнетка
Спробуйте просто помити вашим шампунем любим, далі маска, і обов´язково кондиціонер. Пару хвилин і висушити феном. В мене по цій схемі виходить ідеальне волосся, не видно посіченого, воно гарне, блискуче і доглянуте. І не треба гратися з тими настойками. І головне послідовність, а вже потім якість шампунів. Виходить з любими. Хоч за 50 грн, хоч за 500
ХвилювАллочка• 06 июня 2024
Ответ длякурасаны
Нема нічого гіршого за вигляд посіченого нездорового волосся. Хіба жирне волосся і лупа.
Всіх приваблює здорове волосся, а не довге чи коротке.
Докладальниця• 06 июня 2024
А если секущиеся кончики обрезать, интересно, что будет? 🤣🤣🤣🤣
Айболитная• 06 июня 2024
У меня такая же проблема. Только подстригусь, а через дней 10 кончики все посеченые, как будто год ни стриглась. Много чего перепробовала, в последний раз мастер посоветовала маслом пользоваться после мытья. Пару капель на руки, растереть и на кончики распределить. Мне нравится, вид по-лучше. Купила такое в Просторе, но их много разных. Я почти каждое мытье использую, но эффект есть пока пользуюсь.
автор курасаны • 07 июня 2024
Ответ дляАйболитная
Спасибо, попробую