Поддакиваю иногДА• 06 июня 2024
Роаккутан
Дівчата, хто приймав і як відновлювалися після того? Пили щось для печінки? Наважилася пити СР. В мене трохи акне на спині і періоральний дерматит, мазалки зверху не допомогли, доксициклін теж. Змінила лікаря, та каже вихід один СР. Мене так дістали гнійники на обличчі, що вже готова їх пити. Але боюся за здоров´я страшенно. Одне лічиш, друге калічиш🥲 поділіться досвідом
Чеширская кошечка• 06 июня 2024
Донька п´є з січня. Стан шкіри набагато покращився. Стан здоров´я норм, здає печінкових проби.
Угги в горошек• 06 июня 2024
Вихід справді один. Нащо тратити час на альтернативу. Роаккутан трохи перевчає сальні залози не працювати стаханівськими методами
Просто здавайте печінкові проби раз в місяць
Ще може дуже боліти голова на початках бо він підвищує внутрішньочерепний тиск
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Это экстракт расторопши с доказаной гепатопротекторной функцией
Силімарин не має доказової бази. Ходять слухи що на фоні його прийому підвищуються естрогени які викликають ріст усякого роду пухлин
OlenaMriya• 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
Имеет.
А вот эсенциале фосфолипиды нет
Поддакиваю иногДА
• 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
В мене просто не так і багато висипань на обличчі але 3-6 гнояків постійно присутні. Болючі, чешуться. Соромно на роботі перед колегами. Але вбити печінку мене лякає ще більше
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
А что имеет тогда по вашему?
Єдиний гепатопротектор з доказовою базою це урсосан і його аналоги
Поддакиваю иногДА
• 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
Я вже витратила купу грошей на мазі, дерматологів і таке інше. І звісно час. Все допомагає поки мажу, як тільки покинула знову посипало
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
И что такое ходят слухи? 😃
Це не доказано. Нема досліджень
Повелитель бітка• 06 июня 2024
Перед началом лечения роаккутаном обязательно сдать печеночные пробы!
Сыну назначали его ,сдали печеночные пробы ,а показатели зашкаливают ,врач не разрешила начинать лечение роаккутаном .
С помощью гастроэнтеролога печеночные пробы привели в норму ,но обнаружили другие проблемы жкт .
Надеюсь с осени все таки получится начать принимать роаккутан
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Контролюйте печінкові проби та й усе
Поддакиваю иногДА
• 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
Так і ціна на нього космос
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Пролікуйте жовчний якщо є проблеми
Поддакиваю иногДА
• 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
Контролюйте печінкові проби та й усе
А печінка відновиться після прийому?
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так і ціна на нього космос
Так, це правда
OlenaMriya• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так і ціна на нього космос
Нет
Там есть и за 250 грн аналоги
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А печінка відновиться після прийому?
Якщо у вас все норм, то вона особливо і не постраждає. Якщо жовчний нормально функціонує, немає сладжу, немає гепатиту і т.д.
Поддакиваю иногДА
• 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
Пролікуйте жовчний якщо є проблеми
Була у лікаря, сказала, що неправильна робота сальних залоз
OlenaMriya• 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
Так, це правда
А в инструкции почему об этом не сказано к препарату?
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Нет
Там есть и за 250 грн аналоги
За 10 таблеток? Урсосан пють кінськими дозами
Поддакиваю иногДА
• 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
Завтра здаю всі аналізи
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Що він дорогий?
Пищалка• 06 июня 2024
А вы про бесплодие как побочку от него знаете? У меня подруга очень жалеет, что принимала.
Поддакиваю иногДА
• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Ви лікар?