Поддакиваю иногДА• 06 июня 2024

Роаккутан

Дівчата, хто приймав і як відновлювалися після того? Пили щось для печінки? Наважилася пити СР. В мене трохи акне на спині і періоральний дерматит, мазалки зверху не допомогли, доксициклін теж. Змінила лікаря, та каже вихід один СР. Мене так дістали гнійники на обличчі, що вже готова їх пити. Але боюся за здоров´я страшенно. Одне лічиш, друге калічиш🥲 поділіться досвідом
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляВеккy
Мне он не помог никак. Побочек не было
Жаль. А що допомогло?

Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Що таке те інсулінорезист...
Це така фігня, дуже погана, почитайте, яка підвищує гормони (і убиває організм загалом), ці гормоны впливають на рецептори, рецептори шкіри дають сало...
Гладиолус• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Боюсь печінку вбити
Все буде добре з вашою печінкою. Деякі наші погані звички вбивають її набагато більше, але на те більшість не звертає уваги
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляГладиолус
Не бійтесь цих ліків, вони справді допомагають. Це міжнародний протокол лікування акне.
Я просто за те, що в мене немає акне 1 і 2 ступеня. Більш легке
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
Хух. А як дізнатися чи в мене є?
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Може разом почнемо? Будемо тримати зв´язок)
Я зараз жовчний лікую щоб з печінкою проблем не було. Мені ще рано починати
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляГладиолус
Може ви й праві. Як випиваю кожні вихідні, так то нічого

Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Хух. А як дізнатися чи в мене є?
Здати індекс нома
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
А печінкових проби покажуть проблеми із жовчним?
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я робила узі, плюс у мене й так болі час від часу є
А я с Рио-де-Житомира!• 07 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Бажаю вам міцного здоров´я! Щоб ви більше ніколи не хворіли🙏
Спасибо большое! И я Вам от всей души желаю крепкого здоровья! Пусть все болезни обходят стороной!
Веккy• 07 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Жаль. А що допомогло?
Откажитесь от сладкого, молочного. И всякой дряни. У меня от этого всегда прыщи
автор Поддакиваю иногДА • 07 июня 2024
Ответ дляВеккy
В мене воно не прищі, а гнійники кругом рота
автор Поддакиваю иногДА • 07 июня 2024
Ответ дляВеккy
Солодке їм рідко, молока не п,ю