Поддакиваю иногДА• 06 июня 2024

Роаккутан

Дівчата, хто приймав і як відновлювалися після того? Пили щось для печінки? Наважилася пити СР. В мене трохи акне на спині і періоральний дерматит, мазалки зверху не допомогли, доксициклін теж. Змінила лікаря, та каже вихід один СР. Мене так дістали гнійники на обличчі, що вже готова їх пити. Але боюся за здоров´я страшенно. Одне лічиш, друге калічиш🥲 поділіться досвідом
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляПищалка
А вы про бесплодие как побочку от него знаете? У меня подруга очень жалеет, что принимала.
Знаю. На безпліддя він аж ніяк не впливає, це доведено вже

Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Була у лікаря, сказала, що неправильна робота сальних залоз
Зараз доказова медицина все більше схиляється до того що акне, тим більше вікове, це неправильна робота сальних залоз, навіть при нормальному рівні гормонів

Плюс може бути інсулінорезистентність. Але вона є в багатьох а от прищі не в усіх
Murrr4a• 06 июня 2024
Лазерное лечение гораздо эффективнее и безопаснее, чем эта штука
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Перед началом лечения роаккутаном обязательно сдать печеночные пробы!
Сыну назначали его ,сдали печеночные пробы ,а показатели зашкаливают ,врач не разрешила начинать лечение роаккутаном .
С помощью гастроэнтеролога печеночные пробы привели в норму ,но обнаружили другие проблемы жкт .
Надеюсь с осени все таки получится начать принимать роаккутан
Завтра все здаю
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПищалка
Роаккутан не дає бєсплодіє, але він тератогенний
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Что принимать как гепатопротектор
Сказано
Пищалка• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну, хорошо, если так. Но я бы фарме меньше верила ) но то я

автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляПищалка
В мене вже просто безвихідь.
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек

Завтра і гормони здаю
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПищалка
В смислі. У подруги видно якісь інші проблеми, вона все на роаккутан списала або ви недочули
Гладиолус• 06 июня 2024
Донька приймала. З побічних ефектів була тільки сухість шкіри на руках та губ. Печінкові проби треба контролювати, це дійсно так. Але насправді не такий страшний чорт. Просто треба все робити під контролем гарного лікаря. І обовʼязково СПФ
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляГладиолус
А в неї дуже важке акне було? Допомогло лікування?
Повелитель бітка• 06 июня 2024
Ответ дляГладиолус
Да ,спф обязательно
И еще ,не рекомендуют начинать лечение роаккутаном летом как раз из-за пигментации.
А я с Рио-де-Житомира!• 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек
Єдиний гепатопротектор з доказовою базою це урсосан і його аналоги
Бициклол. Только бициклол. Принимала все что можно после высокодозной химии. Печень была в хлам. Все гепатопротекторы до одного места. Спаслась только бициклолом. Но он стоит дорого. 18 штук в пачке 1200грн. Это на 3 дня. Если по 1т - 3раза в день то на 6 дней
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Да ,спф обязательно
Дякую, уточню в лікаря
Гладиолус• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не дуже важке, але не піддавалось іншим методам. Так, допомогло.
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Завтра і гормони здаю
Я сама збираюсь пить роаккутан. Я вже і гормоны здавала, да, підвищені, да інсулінорезистентність. Є подвижки поки тримаєш дієту. Але це треба прям усе життя тримати і мазюкать, мазюкать, мазюкать на себе нескінченну кількість кислот і всякої хуйні, бо шкіра жирна і її треба відлущувать, відлущувать, відлущувать.

Я місяць цього не робила - все на круги своя
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Бажаю вам міцного здоров´я! Щоб ви більше ніколи не хворіли🙏
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляГладиолус
Отака і в мене ситуація.

автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек

А що у вас? На обличчі? Дуже багато?
OlenaMriya• 06 июня 2024
А вообще
У вас есть в еде аллергены?
Элиминационную диету пробовали?
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
А вообще
У вас есть в еде аллергены?
Элиминационную диету пробовали?
Ні
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек

Що таке те інсулінорезист...
OlenaMriya• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ні
Молоко
Глютен?
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У нього фармакологічна дія зовсім інша, він більше для хворих гепатитом
Гладиолус• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Отака і в мене ситуація.
Не бійтесь цих ліків, вони справді допомагають. Це міжнародний протокол лікування акне.
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляУгги в горошек

Може разом почнемо? Будемо тримати зв´язок)
Угги в горошек• 06 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А що у вас? На обличчі? Дуже багато?
У мене шкіра жирна і гоне сало як скажена. Якщо тримаю дієту то просто жирна, якщо зїм щось із чорного списку то дає прищі.

Сама по собі шкіра жирна, якісь гормони підвищені. Хрін розбери які. Єдине спасіння від них флутафарм але він убиває печінку ще швидше ніж роаккутан
Веккy• 06 июня 2024
Мне он не помог никак. Побочек не было
автор Поддакиваю иногДА • 06 июня 2024
Ответ дляГладиолус
Боюсь печінку вбити