ФруктЕщеТот• 07 июня 2024
Мальтипу всю ніч гикала чи кашляла, це цуцик.
В кого було щось схоже, до лікаря на 17 я дуже переживаю. Ніби гикає, але не може це бути всю ніч, засинає і знову через кожні пів години прокидається. ОблизуєтьсЯ часто,риє ліжко, тривожна. Заспокойте хтось.
Король дивана• 07 июня 2024
Или подавилась чем-то, или это паравирус. Сейчас очень много собак болеет. Если не привита, к врачу срочно, она может начать задыхаться.