Це лише дасть паузу Росії перед новою війною.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його виступ перед Національними зборами Франції."Чи може Путін виграти війну? Ні, бо ми з вами не маємо права програти. Чи може ця війна згаснути на лініях, які є зараз? Ні, бо жодних ліній для зла не існує, що 80 років тому, що зараз. А якщо хтось сам спробує намалювати тимчасові лінії, це дасть лише паузу перед новою війною...Гітлер долав лінію за лінією, так само це робить сьогодні Путін", - заявив глава держави.
Ответ дляШеллар
За це дякувати потрібно радянській школі, де російську викладали краще і в більшій кількості ніж українську.
Я допоможу, щоб не листали мої відповіді за останні років десять. До лютого 2022 усе моє спілкування було на 99% російською, я чудово нею володію.
обідно да?
Ответ дляШеллар
але акакаявамразніца що тут втюхувать.копійка капає
Ответ дляШеллар
Я стаю популярна на даному ресурсі, шкода що у зеботів поки, але з чогось починати потрібно.
ні.просто ваша брехня ріже вуха
Ответ дляPole
Не знала, що у нас за кримські фоточки кримінальна відповідальність настає.
ну пофоткайтесь ще на прощання.напамять так сказать,на зоні буде що згадувати
Ответ дляPole
Моє житло десь недалеко від твого (судячи з твоїх перлів), як не буде в живих мого, то й від твого нічого не лишиться)
ніхт.у нас таких колаборантів і в помині нема.а це ви у ялті на набережній в якому році?)і дрончика не боялись,що на голову впаде!отважна!
Ответ дляosna
Интересное кино. Мы хотим отвоевать Донбасс. Ок, значит,по России бить нельзя, по Донбассу можно. По своим можно, по врагам -нельзя. И думаете,на таких условиях Донбасс хочет,чтобы его освобождали?
Думаете Донбассу Украина нужна? Сейчас там коммуналка в три раза дешевле, две пенсии, у некоторых 5(!) паспортов, многие открыли свой маленький бизнес. Придет Украина и что? Полицейские, госслужащие, учителя- сразу под суд- это колаборанты, зайдут сети крупных супермаркетов, Новая почта, укр. банки, мелкий бизнес прогорит, не выдержав конкуренции, и основная масса населения вряд ли будет рада такому повороту событий
Ответ дляanayuryevna
Якби ти, манька, була уважніша до співрозмовників, то знайшла б відповіді на всі свої запитання.
Хоча, кому я це пишу...бот зосереджений виключно на своїх, еммм, дописах)))
Vlada-Maria• 07 июня 2024
Ответ дляowl62
Голубая мечта пуйла . Украина -это страна 404, которая должна исчезнуть с карты мира
причому руками самих малоросів-перешиванців з українськими паспортами і дідами/татами кдбстами/фсбшниками... чиїм літачком наш ухилянт**** повертався з Оману, пам’ятаєте?
Ответ дляowl62
Нет, думаю они,как и все люди,хотят мира и спокойствия . А после того,как их продали в 14 году,а теперь ещё и обвиняют во всем-типа,вы Путина звали...
Vlada-Maria• 07 июня 2024
Ответ дляFalcon82
Отож) Добрий день новий акаунт) Ви вже на другу віллу в Іспанії назбирали? Вдень і вночі пашете як лось
лось би вже копита відкинув після першого десятка клонів
Ответ дляowl62
Бедная моя страна, не рады ей нас своей же земле. А не рады те кто наехал из росии, когда украинцы вымерли от голодомора. Убогий домбас
Natal_ka91• 07 июня 2024
Ответ дляYulya_292
Так, як и ми своїх чоловіків, синів та братів!!!
Автору це не грозить, тому їй нічого переживати. Їй все-одно на вашого брата, чоловіка, батька чи сина
Natal_ka91• 07 июня 2024
Ответ дляПані в лопухах
Нема рішення, є тільки слова. До кордонів 91! кава в Криму! Що ще я забула?
Шашлики забули
tanysha777• 07 июня 2024
Так от куди йдуть підвищені тарифи - зеботи кожного дня нові акаунти клепають
Ответ дляowl62
Наверно и в Крыму уже люди не обрадуются.опять всю жизнь менять(
Marina444448• 07 июня 2024
Ответ дляЮлияА91
Какое решение только непонятно
Да какое решение... нет его! Торгуются торгуются уже, а выхлопа нуль. Думаю через несколько лет просто заморозят конфликт ( я все таки надеюсь на годик- полтора не больше).
А то что президент говорит, так что он вам ещё с трибуны скажет то? Понятное дело что он будет официально стоять на своем и делать подобные заявления. Он же не может сказать на саммите что гибнет молодое поколение мужчин в Украине и конца этому не видно, что те кто ещё не в армии туда не хотят, что денег нет платить по счетам, что люди устали и многим пофиг уже на всё и т.п. нелицеприятные вещи...
tanysha777• 07 июня 2024
Ну і по темі, для тих, хто ніяк не виходить з шашличного анабіозу - вже з путькою десять разів домовлено - передомовлено, а для стада грають сценки в кварталівському стилі
Ответ дляowl62
вакансии донецк.сегодня. учителя-на наши 8 тыс гр .полная ставка Учитель русского языка и литературы →
07.06.2024Учитель математики →
19 242 руб классно путька их развел и под бомбежкам сидят и мужиков их угробил
19 242 руб
07.06.2024Учитель математики →
19 242 руб
Когда приезжаешь в Донецк, то первое, о чем тебе рассказывают, – обстрелы и отсутствие воды. Вот два постоянных спутника жизни в столице ДНР. Но если снаряды и ракеты падают на город время от времени, то пустота в кранах – постоянна