Це лише дасть паузу Росії перед новою війною.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його виступ перед Національними зборами Франції."Чи може Путін виграти війну? Ні, бо ми з вами не маємо права програти. Чи може ця війна згаснути на лініях, які є зараз? Ні, бо жодних ліній для зла не існує, що 80 років тому, що зараз. А якщо хтось сам спробує намалювати тимчасові лінії, це дасть лише паузу перед новою війною...Гітлер долав лінію за лінією, так само це робить сьогодні Путін", - заявив глава держави.
Vlada-Maria• 07 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
начинайте уже продавать рошенки))
поки що манька тільки кума ’під прикриттям’ заслала, щоб тирив їй горішки у Порошенка))) Видно, сьогодні на прохідній охорона не пропустила, у маньки ломка, тема - тому підтвердження (спасибі адмінам за кнопочку’всі повідомлення’)
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-85736771
_Katya_1985• 07 июня 2024
Ответ дляМиззери
Вот не правда ) я уже тут пытаюсь не высказываться потому что выехавшим нельзя против власти что-то говорить
простите, не хотела обидеть
люди, которые хотят мира и чтобы быстрее все прекратилось есть везде, и выехавшие тоже есть норм
но большинство ( хотя сомнительно) ратует за продолжение, особо те, кого это не коснется
Ответ для_Katya_1985
простите, не хотела обидеть
Продолжение чего?
Украина не может ничего завершить как и продолжить.
Потому-что это на НАС напали а не мы.
По этому мы вынуждены отбиваться от врага и возвращать свои земли.
Правильно все президент говорит.
Потому-что это на НАС напали а не мы.
Правильно все президент говорит.
Vlada-Maria• 07 июня 2024
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
судячи з беззмістовного набору слів і тицяння крапки після кожного слова, оплата йде за знаки)))
Vlada-Maria• 07 июня 2024
Ответ дляYuliya82
Удалено администрацией...
нічого дивного, особливо якщо врахувати відверту наявність одночасно кількох десятків клонів при забороні правилами форуму мати клони
.... була тут якось тема і цікавий ’прокол’ в ній стався у декого)))
Ответ дляVlada-Maria
Мої підозри, що вони в неї в заручниках таки небезпідставні.
Vlada-Maria• 07 июня 2024
Ответ дляШеллар
скоріш, в нього, який усилено косить під ’неї’. і явно не в заручниках
_Katya_1985• 07 июня 2024
Люди ( народ) должен уже сам решить, чего хочет, а не так что должен-обязан, вали на фронт.
Спросите у людей, на что они готовы ради сегодняшней Украины и власти
А те кто хочет воевать до последнего - милости просим, у вас есть еще время, собирайтесь вместе со своими детишками и вперед
Ответ дляanayuryevna
пойдут ковровые бомбежки.уже ракеты лупят по болотах.крыму труба.луганск донецк туда же.бедгород вообще можете забыть ,что такой город есть на карте.авиация,ракеты дальние сделают свое дело
Интересное кино. Мы хотим отвоевать Донбасс. Ок, значит,по России бить нельзя, по Донбассу можно. По своим можно, по врагам -нельзя. И думаете,на таких условиях Донбасс хочет,чтобы его освобождали?
Ответ для_Katya_1985
простите, не хотела обидеть
Я взагалі незнаю таких хто хоче продовження ні в Україні,ні за кордоном
Vlada-Maria• 07 июня 2024
Ответ дляalex-3f3c
Типа Байден и Ермак?
ні, це два наперсточники розводять вчергове діда на бабки
Люсильда.ua• 07 июня 2024
Ответ дляYulya_292
Так, як и ми своїх чоловіків, синів та братів!!!
Так, мабуть Манін Ваня в перших рядах пішов. Вона лише не пише, яким чином Україна буде триматися далі. Тільки популістські лозунги, розраховані на малограмотного споживача іпсо.
Ответ дляVlada-Maria
Не розведуть вони його, занадто тупі, це ще тут кастрюлеголових вони можуть розводити, а там люді виявляється так, що розумні по ходу, тому і не беруть Україну ні в НАТО ні в ЕС доки при владі ці ларьочники, і правильно роблять, не повинно НАТО ї ЕС опускатись до рівня 95-го кварталу чи ларька з шаурмой
Ответ дляVlada-Maria
да, у маньки снова обострение))
Люсильда.ua• 07 июня 2024
Ответ дляЮлияА91
Я за победу Украины! Но то что вы написали смешно очень
Але хоч хтось намалюйте мені картину станом на зараз, яким чином і коли ми зможемо її досягти.
До речі, усі в курсі, що в Сумській області розпочалася евакуація з 8 чи 9 прикордонних сіл. То це ми вже на шляху до перемоги, чи знову я небезпека лишится без певних територій?
Люсильда.ua• 07 июня 2024
Ответ дляПані в лопухах
Нема рішення, є тільки слова. До кордонів 91! кава в Криму! Що ще я забула?
Ще забули : ’шашлики у травні’, ’розпаковуєм валізи, ніякого наступу не буде’
Ответ дляVlada-Maria
ооо вечір добрий.шо там молодий гетьман не сивочолий.не збирається повернутись захищати свої фабрики чи на простий народ надіється?а сам гетьман ще не виліз на 2 місце фобс?щось він на третьому задержався..
Ответ дляVeselka8
Продолжение чего?
Потому-что это на НАС напали а не мы.
Правильно все президент говорит.
Потому-что это на НАС напали а не мы.
Правильно все президент говорит.
Люсильда.ua• 07 июня 2024
Ответ дляallo4ka21
Мій чоловік каже те саме, мабуть, єдиний раз, коли згоден з Зе. Що будь-яка домовленість лише дать їм можливість наростити сили і повернутись.
Це так. Але які є міркування щодо інших варінтів припинення війни? Що для цього потрібно, щоб якнайшвидше зупинити обстріли, смерті, захоплення територій?!
Люсильда.ua• 07 июня 2024
Ответ дляanayuryevna
Маня, мы бы про Ваш любимый бедгород взагалі би не згадували, якщо б Ви кожного дня з нього новини не таскали. Мені він та його мешканці байдуже. А от чи вдасться Вам його забути?
Ответ дляЛюсильда.ua
Аня,а как же не мокнуть в отходы жизнедеятельности местную ботню?Это святое!Увы и ах!)
Ответ дляanayuryevna
Так матрьошки с сепаршами,готовьте ванек-дураков на фронт.Принимайте таджиков в дома.ваню вы больше не увидите.Украина не сдается,как бы вам этого не хотелось!
Так им этого и не нужно, чтобы Украина сдалась. Им перебить да перемолоть охота, а не принять с поднятыми лапками. Только желающие воевать у Украины закончились. Потому ни вам ни им радости не будет. Все равно сдадимся
Ответ дляanayuryevna
ой при такой плохооой власти,вы квартирки киевские поздавали в три дорога переселенцам,ни гривны налога не заплатили и не собираетесь и за эти бабки сидите по европам.зато зубки лечить,губу наколоть,к гинекологу сходить-едем через пол европы домой!
Ох какие причитания , как у кликухи на похоронах -на кого ж вы нас покинулиииии
Особенно понравилось про переселенцев и в три дорога ) думаю в 4 дорога уже просить , все равно к батарее пристегнуты и деваться некуда
Ответ для_Katya_1985
простите, не хотела обидеть
Честно, никого такого в реальности не встречала
Даже у тех кто выехал осталась родня в Украине, это как минимум