40ка• 07 июня 2024

Роковини підриву Каховської ГЕС

Всі ми знаємо, що інформація про замінування дамби була відома приблизно за півроку. Ну приблизно.
Також знаємо, що війна почалася 2014 року і Росія жартувати не вміє.
Але чому в усіх новинах і статтях люди були здивовані?
Я навіть особисто цікавилася деяких, то всі кажуть, що ДУМАЛИ, росіяни все ж не зовсім...
Ага, вони тут уже з нами десять років гратися прийшли.
Знаєте, все ж там могли бути прийомні люди, які все зрозуміла наперед і якось готувалися.
Інакше прямо як у маріупольців, які актказивалісь вєріть, что Рассія нападєт.
Ну що за епідемія ілюзій? Чи на півдні всі такі?
Ви щось чули про людей з Херсонщини, які дізнавшись про замінування дамби, одразу почали готуватися?
Ну повинен там бути хоть хтось притомний, який проснувся 2014
Результат:
вже голосів: 13
5 (38.46%) Свій варіант
4 (30.77%) Ні
4 (30.77%) Дуже мало хто
0 (0%) Так