ЗновЗдоров• 07 июня 2024
Як варити кашу вівсяну 1:2
Чесно, не розбираюсь у цих пропорціях, скажіть скільки води налити просто , щоб вона повністю покривала кашу чи трохи більше
Мама фіфті цента• 07 июня 2024
Одну чашку каші, дві чашки води
Як це не розбираюсь шо таке 1:2?))))
Анонім-ка• 07 июня 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Что тут разбираться? Стакан каши и два стакана воды
Ща окажется, что у автора только два стакана дома, и каши уже не сварить 🤣🤣🤣
ЗновЗдоров
• 07 июня 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Так стакани різні бувають
Гарачий Чокалад• 07 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Так стакани різні бувають
Стакан можно взять любой
Зажуженная Жужжа• 07 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Так стакани різні бувають
Какая разница? Вам главное, чтоб количество овсянки было в 2 раза меньше чем воды. Хоть 200 на 400, хоть 150 на 300. Неважно чем, 1 мерка овсянки на 2 мерки (таких же) воды
Анонім-ка• 07 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Сначала надо понять откуда мерить, от нуля или единицы 🤔😁😁😁
Сонячний зайчик• 07 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Так стакани різні бувають
яка різниця, впжливий не розмір стакану, а співвідношення води і крупи. Який би у вас не був стакан, ви берете цілий стакан води і половину такого ж самого стакана крупи.
Воду кип´ятите, як вода закипить, то засипаєте вівсянку, можна одразу цукор, сіль додати. Одразу як вівсянка закипить, перемикаєте на дуже маленький вогонь. І варите до загустіння. Тільки не відходите від каструлі, бо вона викіпає. Я вимкнете вогонь, то можна накрити рушником і залишити на плиті, щоб вона дійшла.
ЗновЗдоров
• 08 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я вже зварила)