Альфасамка• 08 июня 2024
яка різниця скільки нмт, для роботи в макдональдсі?
Ваші бубочки будуть або гловерами або макдональдсах на касах
_Alekssandra_• 08 июня 2024
Ответ дляАnnеt
фото
Ну в театральное же не пойдёшь абы куда поступить. И родители не заставят туда поступать. Я думаю, что люди туда идут, потому что жить без этого не могут. Если человек будет несчастным врачей или экономистом, то лучше пусть будет счастливым актёром.
Ответ для__Jane__
А хто ’ мастеєру па нагтям’ та сантехніку буде платити,якщо всі підуть в ’мастєри па нагтям’ чи в сантехніки? Необхідно обирати спеціальність ту, до якої є хист та бажання
Ну якщо з майстром по нігтях не все так однозначно, то сантехніку заплатить любий незалежно від доходів, щоб труби не тікли або гімном квартиру не заливало, а до хорошого сантехніка ще й черга буде стояти.
Ответ дляamoa
Це ж ніхто не оспорює. Я про інше: якщо всі будуть сантехніками- хто заплатить сантехніку? Отож. Тому треба обирати спеціальність ’ до душі’,- і тоді ніколи не доведеться працювати(с)
Ответ для_Alekssandra_
С бронью