Пупс• 08 июня 2024

Чи варто купити в квартиру маленьку газову плитку з балоном?

Хтось вже купив, задоволені? Чи вони туристичкі і їх не можна використовувати в квартирах?
На скільки вистачає балону маленького в 220 г?
GaleTTa• 08 июня 2024
А вы стрессоустойчивая однако)) Это всё было приобретено ещё пару лет назад вместе с тушёнкой, сгущёнкой, сухим спиртом и т.д.)))
Червона калина• 08 июня 2024
Мы давно купили саме плитку нормальногг розміру, забрали з дачі чугунну сковороду , балончики ще лишилися. В нас електробудинок, і двоє дітей.
Лепешечка• 08 июня 2024
Ви ще не визначились з цим питанням з першого періоду вимкнення світла? Тоді було стільки інформації.
Я для себе вирішила, що не буду купувати. Купу випадків було, що балони вибухали. Мені краще з´їсти щось холодне, а гаряче, коли буде світло, ніж хвилюватися, що щось може вибухнути.
Але кожен вирішує для себе сам
Грушки-яблочки• 08 июня 2024
Я стремаюсь такое тащить в квартиру.
Успеваю и так готовить
Манула• 08 июня 2024
Ще восени 2022 все було куплено, бо будинок без газу
Я тут Живу• 08 июня 2024
Зараз на літо, нічого не купую. Вчора тему створювала про зарядну станцію за 64 тис. Відмовила чоловіка від цієї покупки. Кажу, давай зачекаємо, спаде цей двіж з цими станціями. Літо зараз світовий день довший, а ближче до зими побачимо.
Я тут Живу• 08 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
Не всі такі тривожні)
автор Пупс • 08 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
Я с тех пор на них смотрю и стремаюсь
автор Пупс • 08 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
Нормального розміру це яку?
GaleTTa• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
Я с тех пор на них смотрю и стремаюсь
А я теперь смотрю на них в шкафу и стремаюсь. Они у меня в кладовой, вынесет если что к соседям в спальню стену.
автор Пупс • 08 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
Але кожен вирішує для себе сам
Ну на тоц час визначилась і не купила. Тепер от знов повернулась до цього питання. Ло того ж, за півтора роки асортимент розширився і зараз вони не так небезпечно виглядають. Да і люди перевірили. От запитую досвід.
Червона калина• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
Нормального розміру це яку?
Ось тільки колись в ажіотаж ми її за 2тисячі брали+балони. Дуже зручна
автор Пупс • 08 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
А, так я таку і мала на увазі. Розкажіть, будь ласка, ви на ній прямо готуєте чи тільки розігріти можна. Балони швидко закінчуються?
автор Пупс • 08 июня 2024
Ответ дляМанула
На скільки вистачає балону?
Сегодня я не я• 08 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
о в нас така на дачі, дуже задоволена нею, і нічого ніде не плавиться
автор Пупс • 08 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
Вот видите, можно самому всего опасаться, а окажется что у соседа за стенкой склад балонов
А кроме шуток, вы довольны? На ней реально пожарить рыбу, к примеру, или кусок мяса?
Проработник• 08 июня 2024
У мене балон і насадка зверху. Зручніше, ніж плитка з тими маленькими балончиками
Червона калина• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
Ми тільки гріли, кип´ятили воду, і смажили яйця. Одного разу не встигли посмажити картоплю при світлі, досмажувала на ній. Та ні надовго. Точно вже не пам´ятаю цей раз поки не доставали ще. Колись писали наскільки вистачає балону. Ще бачила якось таку навіть на дві комфорки. І більше по розмірам. Що можна легко поставити велику каструлю чи сковороду.
Mazhar21• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
Я с тех пор на них смотрю и стремаюсь
А я пользуюсь саиртовыми мини печками. Нормально нагреть и чай кофе можно. Только это на балконе
Лепешечка• 08 июня 2024
Ответ дляMazhar21
О, да! І я такими користуюсь. Не стрьомно). Але вони тільки для підігріти і не часто, бо швидко закінчуються
Бабка-ежика• 08 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
Але кожен вирішує для себе сам
Вы проанализируйте почему они взрывались во-первых. Во-вторых,если уж сильно страшно-ставте балон на балконе. Ну купите хороший. Сейчас есть компощитные,норвежские. Цена конечно в несколько раз выше китайских но зато надежно.
navariya• 08 июня 2024
Можна глянути і в сторону Примуса (той що використовують в туризмі).
Вмію заміряти найкраще• 08 июня 2024
Можна але. Який у вас поверх? Якщо високий і в хаті пекло від спеки, ризикуєте піднчтися у повітря. Газ вище 9 поверху не піднімають. Фізика
Червона калина• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
Реально посмажити і рибу і м´ясо.
Mazhar21• 08 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
Ну можно і яйця пожарити, сосиски зварити, картоплю теж можна
алергирина• 08 июня 2024
Шо вам той баллончик? Ви розумієте, що зима без світла буде? Вам треба газову нормальну плиту, а не оті туристичні іграшки
Червона калина• 08 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В мене в мами цімалі балончики на 22 поверсі з минулого року стоять все ок
Лепешечка• 08 июня 2024
Ответ дляБабка-ежика
А який толк з балкону, якщо готувати буду я і я буду поруч з плиткою, коли вона може вибухнути
Ні), буду їсти і годувати дітей холодним)
GaleTTa• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
Честно, ни разу не пользовалась) но знакомые готовили на ней, всё норм полноценная плита, но только балкона хватает в общем на 3-4 часа работы. Если долго не куховарить то дня на два.
Червона калина• 08 июня 2024
Ответ дляалергирина
Як?
Хоча в мене один знайомий привіз таку в квартиру до неї купив великий балон і підключив, оце реально стрьомно якщо щось не так, на відміну від маленького балона.