Советничаю тут• 08 июня 2024
Не можу прийняти свій діагноз … життя тепер інше
Я не справляюсь з ним. Психічний розлад
Советничаю тут
• 08 июня 2024
Ответ дляБадабум
Як давно у вас цей діагноз? Можливо вам потрібен інший препарат
Декілька місяців, до цього були тяжкі депресивні стани
Советничаю тут
• 08 июня 2024
Ответ длягодовасик
У меня тоже психическое расстройство (ввиду которого я имею инвалидность). И я тоже до сих пор не приняла это
Як ви живете ? Як справляєтесь ?
Советничаю тут
• 08 июня 2024
Ответ длягодовасик
Живу я так себе
Вам хтось допомагає ? Чим себе займаєте ? Чи виходите на вулицю ?
Советничаю тут
• 08 июня 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Просто принимаю препараты.
Вам допомагають повноцінно жити?
годовасик• 08 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Мне помогает тетя (она обеспечивает наш с ребенком быт и помогает мне с воспитанием ребенка). На улицу выхожу
Лама_мама• 08 июня 2024
Ответ дляязззззь!!!
У меня тоже псих расстройство неуточненное
Как это проявляется?
Пупс• 08 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Як ви живете ? Як справляєтесь ?
Я не розумію, що саме вас турбує? Сама наявність хвороби чи її прояви? Симптоматику мають знімати препарати, психотерапія, якщо не діють, то підбирати інші. В період загострення мені допомагала думка, що ліки знімають будь-який стан і все проходить, стане краще. Саме в періоди загострень є несприйняття та протидія, але коли симптоми йдуть, то має ставати легше.
Советничаю тут
• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
І те і інше🥹. У мене навʼязливі думки , поганий сон, думки про суїцид, загальна слабкість…що у вас?
Советничаю тут
• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
Я стала інша, нічого не цікавить, домашні справи ледь роблю … це все мені заважає
Бадабум• 08 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
У вас точно психічний розлад? Може з вами фізично щось не так і через недосип проблеми почались...
Ви в інших лікарів були?
Пупс• 08 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
У мене ГТР з дитинства, був панічний розлад, важкий депресивний епізод. До першого прийому антидепресантів, я не знала, як це нормально жити без тривоги і соматичних розладів. Але періоди ремісії змінюють рецидиви. І я знаю наскільки може бути погано,тому ціную навіть відносно стабільний стан з поганим сном, слабкістю, болями і т.д.
Пупс• 08 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Можливо, це побічна дія медикаментів? Як давно ви приймаєте терапію? Чи був у вас період після початку лікування, коли ви відчували себе абсолютно здоровою? Треба радитись з лікарем. Колись у мене на есциталопрамі була дика апатія і повна відсутність емоцій, а так як я маю попередній досвід вживання АД, то розумію як і коли має працювати препарат. Лікар говорила потерпіти, ну терпіла я три місяці і тільки гірше вони наробили, а на іншому препараті через тиждень вже відчула прогрес. Тому медикаментозна терапія дуже важлива, треба підбирати і міняти, а не чекати по півроку і додавати кінські дози як радить більшість лікарів. Але це суто мій досвід і моя думка, я взагалі прихильник низьких доз.
Советничаю тут
• 08 июня 2024
Ответ дляПупс
3 місяці.
Советничаю тут
• 08 июня 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Який препарат приймаєте?
Флуоксетин, Карбамазепін, кветіапін
Эт вернячОк• 08 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Флуоксетин, Карбамазепін, кветіапін
І мені кветіапін виписали
Ви його у якій дозі приймаєте?
из_под_тишка• 08 июня 2024
Ответ длягодовасик
При этом к врачам вы не ходите
годовасик• 08 июня 2024
Ответ дляиз_под_тишка
При этом к врачам вы не ходите
К каким врачам я должна ходить?
из_под_тишка• 08 июня 2024
Ответ длягодовасик
К каким врачам я должна ходить?
К которым ходят люди с розладами, нет у вас ничего, кроме хитроопости.
годовасик• 08 июня 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Еще как есть. У меня инвалидность 2 гр. (по психиатрии). Думаете, мне ее дали просто так? И диагноз ’органическое расстройство личности’ тоже поставили просто так?
из_под_тишка• 08 июня 2024
Ответ длягодовасик
Вы уже определитесь в какой теме о чем врёте
годовасик• 08 июня 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Я пишу правду
годовасик• 08 июня 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Странно, что сегодня под анонимом😀
Я уже давно пишу под анонимом
из_под_тишка• 08 июня 2024
Ответ длягодовасик
Я уже давно пишу под анонимом
Да конечно. Гугл отлично находит ответы, вчера тоже под анонимом, ага.
из_под_тишка• 08 июня 2024
Ответ длягодовасик
Я уже давно пишу под анонимом
Я не спорю с тем, что у вас есть розлад, но помню ответы в ещё довоенных темах
годовасик• 08 июня 2024
Ответ дляиз_под_тишка
В темах, где можно отвечать анонимно, я пишу под анонимом
годовасик• 08 июня 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ключевое слово ’довоенных’