Пліткарка• Изменено 08 июня 2024
Дерматолог написав цілий список від початкового акне 11 років
Воно дійсно все треба?
Бо в дитини прощі проходять навіть тільки від пінки із саліциловою кислотою (я підібрала таку яка шкіру не стягує) воно прибирає повільно… але не в 0.. але немає червоної шкіри, бугорки
Але лікар каже що треба щось мазати і на ніч, і зволожувати - Короче цілий комплекс на 4000 грн
Ось список, хто розбирається в етапах?
День
Очищення пінка
Ніацинамід сироватка(себорегуляція)
Спф на фізичних фільтрах
Ніч
Очищення пінка
Актив паула чойз 2% саліцилова
Крем заспокійливий з центеллою обовʼязково?
Ензимна пудра 1 р в тиждень - треба?
Ось список, хто розбирається в етапах?
День
Очищення пінка
Ніацинамід сироватка(себорегуляція)
Спф на фізичних фільтрах
Ніч
Очищення пінка
Актив паула чойз 2% саліцилова
Ензимна пудра 1 р в тиждень - треба?
Карусель-весель• 08 июня 2024
В мене часті висипи шкіра жирна схильна до акне, я не підліток))
Але майже все що у вас написано використовую що б шкіру тримати в нормальному стані
Лівий Локіть• 08 июня 2024
Тільки це робиться не раз в тиждень, це повинно робитись щодня . Називається щоденна рутина. Я за своїми підлітками бігаю з баночками і постійно нагадую і контролюю бо вона їм нафіг не треба. Тільки регулярність
Пліткарка
• 08 июня 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Так, все треба.
У вас хороший дерматолог
Я спф своєму не даю
У вас хороший дерматолог
Я спф своєму не даю
Ось такі продукти
Чтооооооооооо?• 08 июня 2024
Я би дитині на ранок дала зволожуючтй з спф. Щоб мастився одним разом, бо в 2 етапа це мій не буде. Я йому купила сама Авен зволожуючий з спф і пінку польську: бачу, що все супер. На ніч він не робить, але і так вже все попроходило
Пліткарка
• 08 июня 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Так, це робочі засоби
Але цей жовтий крем не на основі центелли.. там інше в складі
Карусель-весель• 08 июня 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Ви молодець, потім вони як адекватні))) вам спасибі скажуть що шкіру не запустили і це не призвело до запалень ритвень на шкіри
Скільки я грошей вкладала робити шліфовки догляд і тд
Зараз стільки засобів а раніше болтошка і все
Пліткарка
• 08 июня 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
О це круто було б
Щоб було 2 в 1 і не комедогенне
Як виглядає авен з спф? Там на хімічних фільтрах чи фізичних?
Щоб було 2 в 1 і не комедогенне
Пліткарка
• 08 июня 2024
Ответ дляЛівий Локіть
А після паули чойз треба відразу мазати кремом чи краще почекати якийсь час?
Козяка-маляка• 08 июня 2024
Этот тоник Полы чойс очень спорный, стоит много, результата особо нет, по крайней мере у меня и моих подруг
Чтооооооооооо?• 08 июня 2024
Ответ дляПліткарка
О це круто було б
Щоб було 2 в 1 і не комедогенне
Ми дороге теж купляли а до цього вже з досвідом прийшли і на синові ефект однаковий. І за 200 евро і від цих двох засобів. І це при тому, що він тільки вранці приймає душ і все це використовує і все, більше нічого не робить🤗
я Кукарача• 08 июня 2024
Ну може для этого віку і здається забагато, але це тільки початок пубертату і потрібно вчити доглядати за шкірою.
Вмивання з пінкою приємне і добре очищує, це постійно потрібно. Крем з спф зайвим бути не може, чим раніше почне користуватись тим краще.
Пліткарка
• 08 июня 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
О дуже дякую за наводку
ГугелП@лАмался• 08 июня 2024
Ну вы же не сидели дома просто с той пенкой. А пошли к специалисту! А теперь у ноунеймов на форуме переспрашиваете, правильное ли мнение специалиста 😁
Пліткарка
• 08 июня 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Діло в тому що я вже 3 лікарів обійшла
У кожного своя думка
Бла бла бла• 08 июня 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
А потім будуть казати, що вже й до лікаря ходили, гроші потратили, а нічого не допомогло)
Пліткарка
• 08 июня 2024
Ответ дляБла бла бла
Бо читаю тут що підлітки користуються парочкою продуктів(максимум 3)
А в мене тут 6 штук банок
Бла бла бла• 08 июня 2024
Ответ дляПліткарка
А в мене тут 6 штук банок
В кожного своя історія і кожному допомагає інше. Шкіру бачив лікар і підібрав догляд саме для неї. Я не знаю як ви хочете підібрати щось інше. Пробуйте як приписав лікар. Там нічого зайвого немає
Ростки жимолости• 08 июня 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Чому не щоденний догляд? Рутина якась, все життя був догляд.
Ангел-предохранитель• 08 июня 2024
Можливо попробуйте підібрати якісь дешевші аналоги з тим же хімічним складом