всегдаДаДа• 08 января в 13:07
За скільки занять логопед поставив дитині звук "Р"
Вже мабуть 5 занять було, а дитина взагалі ковтає і не вимовляє цей звук, немає жодного прогресу. Всі домашні завдання, що задає логопед, виконую, займаюся щодня. Трохи вже починаю сумніватися, може треба змінити логопеда?
всегдаДаДа
• 08 января в 13:09
Ответ длякнопкодав
Два місяці ми займалися онлайн по два рази на тиждень. Заняття 45 хв
Зрозуміло. У нас 1 раз на тиждень
Викликаю на дебати• 08 января в 13:09
За много. Очень. Пару тройку лет ходили к логопеду с обоими детьми.
Но много ставили звуков. Не конкретно р. Но и на нее ушло много времени.
Твердую Л так и не поставили.
кнопкодав• 08 января в 13:10
Ответ длявсегдаДаДа
Зрозуміло. У нас 1 раз на тиждень
А на заняттях вона використовує інструмент типу піпетки чи чогось подібного, що заставляє язик диринчати?
мама Крольчиха• 08 января в 13:12
змінили три логопеда. Мабуть не могли підібрати підхід до дитини, бо ходили по декілька місяців, а толку не було. Одна навіть сказала, що у дитини є всі задатки, але вона тупо не хоче вимовляти. Як захоче, то сама скаже. І от четверта за місяць, двічі в тиждень плюс ми дома займались кожен день, заставила ричати. Потім ми у неї Ш і С напрацьовували.
Галя із Дарниці• 08 января в 13:12
За 1 заняття у дочки проклюнулось саме ричання.
Логопед з паличкою займається ? Гляньте на ютубі , дуже швидка мелодика (можна і ватну паличку використати )
Коли дитина зрозуміє , то дуже легко піде! Логопед ще ішла нас на друге заняття і більше не брала , сказала що дитина зрозуміла - тільки не забути і тренуватися .
Викликаю на дебати• 08 января в 13:13
Ответ длямама Крольчиха
Мы тоже меняли логопеда
мама Крольчиха• 08 января в 13:15
Ответ дляВикликаю на дебати
Мы тоже меняли логопеда
знаю, що це як з психологом, якщо не підходить, то толку не буде. Потім наша логопед відкрила гурток з малювання і о диво, виявляється, що наша дитина вміє малювати. Чоловік сміється, якби вона ще плавання і англійську вела, то ми б ходили. Знайшла до дитини підхід чи просто сподобалась
БезВзяток• 08 января в 13:16
Ни за сколько. Перестали заниматься. Сам начал спустя время выговаривать
Телячі ніжноСті• 08 января в 13:16
Десь 8 занять. Перші були зі сльозами. Скільки років дитині? Перед нами займався менший хлопчик, не слухався, просто грався, то це не діло, толку не буде
всегдаДаДа
• 08 января в 13:20
Ответ длякнопкодав
Так
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 января в 13:21
Залежить від початкової проблеми. Моїй дитині до 7 років говорили, що все правильно в роті, звук сам з´явиться, але він не з´явився. Логопед поставила за 1 заняття, але цього замало, потім ще автоматизація. Логопед звук ставила фізично. Грубо кажучи соскою, надітою на палець.
всегдаДаДа
• 08 января в 13:21
Ответ дляГаля із Дарниці
Так, з паличкою
всегдаДаДа
• 08 января в 13:21
Ответ дляТелячі ніжноСті
5 років
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 января в 13:22
Ответ длявсегдаДаДа
Так, з паличкою
Ну так все правильно. Єдине, що як на мене, в 5 років звук р ставити нема необхідності.
всегдаДаДа
• 08 января в 13:22
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Теж вправи з соскою були
всегдаДаДа
• 08 января в 13:22
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А в скільки років його ставлять?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 января в 13:22
Ответ длявсегдаДаДа
А в скільки років його ставлять?
6. Перед школою.
кнопкодав• 08 января в 13:23
Ответ длявсегдаДаДа
А в скільки років його ставлять?
Тоді терпіння. 5 занять то дуже мало. Поставлять з часом
Телячі ніжноСті• 08 января в 13:25
Ответ длявсегдаДаДа
5 років
Я пам´ятаю що почали по одному вчити, у дитини не виходило, було дуже важко. То логопед одразу взяла інший метод, стало краще. Але дитині важко давались заняття, довго сидіти, важко вимовляти. Говорити почала рано, тому картавий звук р закріпився. Бо зазвичай виправляють аж перед школою. Я вирішила виправити до того як будуть вчити букви і писати
Анчо Ус• 08 января в 13:29
10 занять - через день, тому що були обмежені в часі, дитина займалась в 6 років. На 8-му занятті звук поставили чітко, і логопед сказала, що все, можна вже не займатись.
Але дитині іноді було легше картавити за звичкою, тому я наполягла ще на декількох заняттях для закріплення.
Завтра не пью• 08 января в 13:31
Це мало. Але, можливо, і змінити потрібно буде. Синові один логопед поставила всі звуки, окрім ’р’. При тому, що ходили до неї два курси по разів 8-10, не пам´ятаю точно. А інша через рік за місяць поставила, правда, сказала до цього підрізати вуздечку та зробити масаж шийно-воротникової зони.
ДаЗдраПерма• 08 января в 13:41
4-5 занять. При чому ми самі нічого не робили, тільки логопед. Найефективніше вправа ричати вниз головою. Лягає дитина на диван, так щоб голова звисала вниз і пробув ричать.
Ответ дляВикликаю на дебати
Твердую Л так и не поставили.
Ооо, это наша проблема. А сколько сейчас ребенку? Дочке 5 с половиной, с 4 занимаемся, много всего получилось, а л мягкая (
Викликаю на дебати• 08 января в 14:00
Ответ дляSo_so
Детям уже 13 и 11. Закончили в 10 и 8 лет. 3 года с двумя логопедами.
Но просто не повезло с первой.
Викликаю на дебати• 08 января в 14:02
Ответ дляSo_so
Спасибо
Нам сначала все говорили - не надо, слишком рано, ещё начнет говорить все звуки (это про старшего). И нифига.
Поэтому когда уже начала со старшим ходить то сразу и дочку записала.
Бабайко• 08 января в 14:24
Где-то за 1,5 месяца, логопед приходила домой 3 раза в неделю и занимались примерно по 30минут. У нас был сложный случай))). Как по мне, 5 занятий мало