Маурита• 08 июня 2024

Киянам надаватимуть субсидію на оренду житла

Киянам надаватимуть субсидію на оренду житла – хто і як її отримає

Поки що субсидію на оренду житла Мінсоцполітики надаватиме в ході експериментального проекту.

Зважаючи, що ціна на оренду, у різних містах суттєво відрізняється, розмір субсидії буде залежати від вартості оренди у певному населеному пункті.

На першому етапі запровадження субсидії на оренду планується для внутрішньо переміщених осіб. ВПО зможуть скористатись послугою уже в червні. У подальшому цей інструмент підтримки може бути і для інших громадян.

Крім того, розмір субсидії буде залежати:
▪️від кількості осіб у складі домогосподарства, яке орендує житло;
▪️від доходів домогосподарства та його спроможності оплачувати рахунки за оренду самостійно (чим нижчими будуть доходи, тим вищий відсоток вартості оренди буде покривати субсидія).

Переселенці платитимуть за оренду не більше 20−30% сімейного доходу, а решту фінансуватиме держава.
Харчовий тріль• 08 июня 2024
Ніхера вони не будуть надавати
ПешитеБесАшипок• 08 июня 2024
Ага, а потім виставлять умови заключення договору не менше, ніж на рік за ціною не більше 5 тис грн для Києва, наприклад. Аж бачу, як власники побігли погоджуватись на таке.
Шиворот Навыворот• 08 июня 2024
А власники кинулись офіційно здавати
Чарівна патика• 08 июня 2024
Я не поняла, это будут давать тек кто ПРИЕДЕТ или ВЫЕДЕТ из Киева?
Метровий сантиметр• 08 июня 2024
А зачем она киянам? То есть у переселенцев забрать вонючие 2 тыщи, а киянам надо подкинуть?! Страна чудес
Виннипуховна• 08 июня 2024
Я таке ще 2 роки тому читала.
Глубоководная селедка• 08 июня 2024
Чим орендуючі ВПО відрізняються від інших орендуючих? Усі працюють. Усім не вистачає коштів.
Якщо це люди, які по віку вже не можуть працювати, то краще їм надати кімнату в гуртожитку на родину.
ПешитеБесАшипок• 08 июня 2024
Такі казки, як правило, вкидують перед тим, як щось відібрати або урізати.
Попразендовна• 08 июня 2024
А каким образом переселенцы стали киевлянами?
ПешитеБесАшипок• 08 июня 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Тут погоджуюсь. Орендуючі ВПО мали житло і зараз його не мають. А інші орендарі не мали і не мають.
Гравіцапа• 08 июня 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
ВПО - то вимушені переселенці. Вони орендують тому що в їхньому місті неможливо жити через обстріли, або вони взагалі втратили житло.
Булькаю• 08 июня 2024
И для этого договор аренды должен стать официальным с уплатой налогов.
В итоге разница будет в пользу государства и все
Гравіцапа• 08 июня 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Тобто - інші орендарі не мали житла? А де ж вони жили до того як приїхали в Київ і почали знімати житло?
Чижик Пижик• 08 июня 2024
Ответ дляГравіцапа
И да, переехали они не по собственной инициативе, в ВЫНУЖДЕННО.
Но жаба ж других арендаторов задавит.
С такими соотечественниками и врагов не надо.
Як ухурделю• 08 июня 2024
Ответ дляБулькаю
Тухлая идея, арендодатель на такое не пойдёт в большинстве случаев
ТаЕщеОптимистка• 08 июня 2024
Ответ дляГравіцапа
вот лично вы каким способом заимели жилье? или с рождения были им обеспечены?
Глубоководная селедка• 08 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Но жаба ж других арендаторов задавит.
Вынужденно в Киев? Не в Крыжополь, не в Жмеринку, не в села, далёкие от цивилизации. Не в места, где нет работы в принципе. В Киеве можно заработать на аренду хотя бы комнаты.
Арендующие в Киеве все равны, я считаю. Да, кто-то приехал своим решением 5 лет назад, кто-то по ВПО 1 год назад. Но вторые могут иметь бонусы в виде машин, вкладов в банках и тд , то есть быть гораздо обеспеченнее того, кто выехал из села 5 лет назад . А тут такие - на тебе жилье бесплатно. Человек 5 лет назад тоже выехал вынужденно - в его местности не было работы. Почему ему не положено жилье бесплатно ?
Чижик Пижик• 08 июня 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Жаба.
Булькаю• 08 июня 2024
Ответ дляЯк ухурделю
конечно, не пойдет. нафик надо. этоо станет невыгодно для обоих сторон
Гравіцапа• 08 июня 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
К чему ваш вопрос? В любом случае я своё жильё не отжала у приехавших снимать в Киеве. И да, до того как приехать в Киев, они же жили где-то.
woman Warrior• 19 июня 2024
НИ один вменяемы арендодатель н атакое не пойдет.Кроме того, почему бы не арендовать жилье в других городах Украины, чем все время Киеву пороблено желающими тут жить.