Читаю відгуки, що риплять сильно ламелі, причому такі відгуки є на абсолютно всі моделі, на дорожчі менше скарг, на дешевші більше. І може брав хтось таке ліжко як на фото, яке можна перетворити зі звичайного на високе з драбиною, а знизу зробити типу халабуду. Як воно вам?
Може хтось порадить конкретну модель, якою задоволений, або не порадить те, чим не задоволений
JaSonechko• 08 июня 2024
Чтоб ламели не скрипели, прокладывается сукно.
Но кровати и с виду фигня.
За их цену можно найти у ноунейм производителей гораздо лучшего качества.
Но кровати и с виду фигня.