Яжемать Мне можно• 08 июня 2024
Булінг у дворі
Вітаю! Хочу почути слушні поради. Син (8 років) не зміг подружитися з одним хлопчиком у дворі , який є лідером. Такий собі малий хуліганчик, якого інші намагаються копіювати. Але.. тепер як тільки мій виходить гуляти, то постійно вони намагаються його зачепити, дразнити, часто все закінчується тим , що мій плаче. Часом нападають по декілька дітей одразу.
Я розумію, що якби десь щось у школі, то можна звернутися до вчителів, директора і т.д. Але як найкраще поступити в такій ситуації?
Забула що?• 08 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ага. Хай розбираються самі, да?
А потім підлітки забивають один одного, гвалтують, вішаються і з вікон викидаються.
Зазвичай такі поради дають батьки агресорів.
Батьки повинні вирішуватися, це їх прямий обов´язок.
Обязательно идите разбираться с детьми. Добавьте своему проблем
Потішаюся• 08 июня 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Там батька не має. Мама мабуть не має особливого впливу.
Может мама не в курсе. Или если там совсем невменяемый мальчик, поговорите с родителями других детей. Сын должен видеть вашу защиту и пример того, как нужно защищаться
Мамаша в бигудях• 08 июня 2024
Ответ дляЗабула що?
Ахаха.
То, что вы описали - это не буллинг.
И булллинг ещё доказать нужно. И чтоб штраф был маме ребёнка, а не взрослому человеку.
Вы знаете, сколько сейчас адвокат стоит, чтоб всем этим заниматься?
То, что вы описали - это не буллинг.
Моя дитина має дозвіл включати телефон на зйомку, коли її починають цькувати. Якраз для доказів. Допомогло.
Якби спробували відібрати телефон щоб розбити чи ще щось - мали б заяву зразу.
Я ненавиджу цих маленьких агресорів-булерів, особливо, коли їх підтримують батьки, тому розбираюсь зазвичай досить радикально. Сама пройшла булінг в дитинстві і саме в тих випадках, коли виішувались батьки, він припинявся, в інших - ні.
Тому свою дитину захищаю і захищатиму.
Забула що?• 08 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Тому свою дитину захищаю і захищатиму.
Помогло чем? Что ребёнка просто обходят стороной?
Мамаша в бигудях• 08 июня 2024
Ответ дляЗабула що?
Я не додала, а навпаки, прибрала з життя своєї дитини парочку розумників. Тепер вони її не чіпають, бо знає, що ще пара записаних відео, буде заява. Бо одна з характеристик булінгу - це саме систематичнісь. Повірте, я не завжди лізу. Але є моменти, коли треба, щоб не допустити серйозніших проблем.
Мамаша в бигудях• 08 июня 2024
Ответ дляЗабула що?
Той, хто був ініціатором булінгу, так, обходить. Але я цього і хотіла.
Інші діти спілкуються, ясно, що бувають конфлікти, але це ситуаційно, тому нормально.
Хочу наколоти губи• 08 июня 2024
Ответ дляSanechko
Щк ситуація.Був у мене паршивець, малолітній сусід. Мав звичку всіх ображати привселюдно.
І тут я така: Може, ти на мені одружишся? Бо закоханий, бачу..
Добрий день дитя зачало казати після того
Подумал,тетя больненька,лучше поздороваться,а детей хоть перестал обижать?
Хочу наколоти губи• 08 июня 2024
Ответ дляSanechko
Та я то сказала перед дітьми.
І він втратив авторитет.
А що подумав- мені то не цікаво
І він втратив авторитет.
А що подумав- мені то не цікаво
Только что придумали?
Хочу наколоти губи• 08 июня 2024
Ответ дляSanechko
Ага, книгу пишу.
Випадково не туди заліпила історію
Так себе фантазия,ещё б ладно он дочку обижал и в зятья позвали,а так вы при чем непонятно. Или дети совсем мелкие и тупые.
Ответ дляХочу наколоти губи
А нафіг мені так принижувати свою дитину перед дітьми?- звати якогось недоробленогл в зяті.
Хай на мені одружується)))))
Хочу наколоти губи• 08 июня 2024
Ответ дляSanechko
Хай на мені одружується)))))
Да не он в этой ситуации недоделанным выглядит
Красавица писяная• 09 июня 2024
Я б підійшла до нього і попередила, що ще раз троне відірву йому яйця
Нічний дожор• 09 июня 2024
Ужас. Я б не выдержала и пошла тому ребенку уже обьяснила,что к чему. А тут носятся все. Жесть. Я просто знаю что такое,когда гнобят все. Это очень действует на психику.