Пацан к успеху шел• 09 июня 2024
Не розумію як далі жити з людиною, яка не хоче вберегти своїх дітей
Планували переїзд давно, на захід. Тепер чоловік не хоче. Але для мене принципово, щоб дітям було краще, спокійніше.
Не бачу виходу з ситуації, окрім як їхати самій з дітьми. Розумію, що на цьому наше подружжя "закінчиться".
Компромісу бути не може, я так вважаю, якщо стосується безпеки дітей.
Я не права? Треба далі сидіти рівно?
Яйцеголовая• 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Каких пони ? У моего например бронь и он катается. У кого-то отстрочка особенно если трое и больше детей, инвалидность и тд. У всех разные ситуации
при борони , кума скрутили на дороге ..
бронь не имеет значения, если попадешь на лов.8 дней с адвокатом вытаскивали
разве что квартал
Яйцеголовая• 09 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
Предлагаю особо одаренным приехать в Украину и посмотреть сколько мужчин за рулем и катаются когда хотят и куда хотят,я уже молчу о пробках в городах.Но с челябинского барака разве это в подзорную трубу видно?)
а сколько ушли с радара ..вообще , про это забыли?
Оболонская набережная, можно назвать детско-женской,нет мужчин
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ дляЯйцеголовая
вы прикалываетесь? мы в Трускавце живем , снимали -где не было отключения никогда
сейчас по 15 часов ы день
Я возле больницы живу и у меня не отключают даже на полчаса. Не везде отключают, нужно узнавать
Яйцеголовая• 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
оно в любой момент может поменяться
ФрекенБок• 09 июня 2024
Тим хто ставить автору - рука обличчя
Пам´ятаю історію жінки, розповідала, що чоловік її дуже просив виїжджати, а вона, типу, як ми кинемо будинок, хазяйство, собак. Потім влучання, і вона єдина, кому пощастило врятуватися.. плакала і казала, чому не послухала чоловіка? Тепер ні чоловіка, ні будинка, ні собаки..
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ дляЯйцеголовая
оно в любой момент может поменяться
Ну вот когда поменяется, тогда и будем решать дальше. Мы живем в такое время что все и везде может поменяться в любой момент. Проблемы решаются по мере поступления
Нетутешня• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Під Ха.
Не можу, до сліз мене довів вже. Хоче будувати будинок ((( Я йому кажу який будинок, навіщо, ти що не бачиш що коїться?! А він як ніби нічого не розуміє ’та може скоро все закінчиться’ 🤦♀️
😭 Я така виснажена ціми доказуваннями йому , чому треба їхати.
Мабуть буду їхати сама. Неможу так
Я так маму вже 2 роки витягнути не можу. При тому, що в селище прилітає періодично, працює вона в Ха, а там самі знаєте що. Але ж вона доросла, то її вибір, а тут троє дітей. Вивозьте, автор, ви і так психіку дітей пошкодили через цього блаженного. Я розумію, одній страшно, але що поробиш.
Нетутешня• 09 июня 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Там, де ви живете буде небезпечно ще напевно довго.
Завжди. Бо й’’тий сусід нікуди не дінеться...
Най хоч раз• 09 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Автор во Львове тоже прилеты, вся западная тоже с прилетами и людей убивает, смысл
Всегда удивлялась таким комментариям. Живём в Сумах, да, периодически прилетает. За приграничье вообще молчу. Мама в городке в сумской области, но за 100 км, они ни одного выстрела с начала войны не слышали. Как думаете, есть разница, где жить ?
Нетутешня• 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Пррсто разом с трьома дітьми він точно доїде, а ось сам потім - навряд.
Кнопкотиць• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Під Ха.
Мабуть буду їхати сама. Неможу так
чу?
Ванна Тазиковна• 09 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
От семьи,значит,одно название.Разве это семья,годами вместе не жить?
Нда ...А наших чоловіків уже третій рік ніхто не міняє.Що за сім´ї у нас такі ?Разом не живемо ....
сЛАдКОежКА• 09 июня 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Это ваш выбор и он ошибочный
Нетутешня• 09 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Удалено администрацией...
На ЗУ жила 6 років і працювала - Чернівці, Франківщина, Виноградів. Дякую усім, з ким стикало життя. Не без відморожених типу вас, але чудових людей в ряди більше.
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Удалено администрацией...
Можно подробнее или хоть намекните почему ?
Нетутешня• 09 июня 2024
Ответ дляПасхальний тролік
В Харкові спокійно порівняно з іншими містами, неясно де автор, якщо біля фронту, то не дуже добре.
Порівняно з Вовчанськом чи з Києвом?
ОдинРазНадетое• 09 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ну вы же знаете ответ. Мужу может быть просто пофиг и на вашу безопасность и на безопасность детей. Но вы то мать и должны принимать решение как вам сохранить детей. Почему вы ждёте согласия и одобрения мужа? Вы сами принять решение не можете ?
90% женщин, сидящих на шее у мужей, могут самостоятельно принять решение только о цвете маникюра. И то не всегда.
ОдинРазНадетое• 09 июня 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Блин, а я хотела поехать мост-глист посмотреть ((
Яйцеголовая• 09 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
про глист в точку, я приехала домой на несколько дней-медитирую с окна на червяка
ОдинРазНадетое• 09 июня 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Откуда приехали?
Яйцеголовая• 09 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Откуда приехали?
в Трускавце сняли..в основном там живем, в Киев приездами по работе и медицине
Нетутешня• 09 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Это ваш выбор и он ошибочный
Ой, прям бачу як ТЦК питає, - хочеш незмінно воювати роками? Та хоча б поосто - хочеш воювати?
Вмирати ніхто не хоче, всім страшно. Просто хтось думає, що розумніший за інших - почекає, поки інші воюють. То хоч не чіпайте тих жінок.
сЛАдКОежКА• 09 июня 2024
Ответ дляНетутешня
Вы мыслите как баран, которого ведут на шашлык
Хата на мати• 09 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
сша і китай руками рос воюють на нашій землі. безпечно - канада і сша.
якщо у нас - то далі-далі на захід, за гори, заради дітей.
Це щось новеньке. Киньте посилання на нову метидочку.
Я б такое не носила, но продаю• 09 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
це дивна поведінка, чоловік мене з донькою вивіз до мами на Хмельниччину 24 лютого, в 6 ранку виїхали, а потім через 3 міс наполіг щоб ми до його сестри виїхали закордон. Досі тут. Хоча зараз напишуть мені що я не тримаюсь за штани і що в нього коханка, нехай пишуть, безпека моя та доньки у нього була на першому місці, а коханку він міг знайти і до війни, поки ми разом були. Що буде, то буде, я зробила правильний вибір, дитина в безпеці та у неї зараз все є. Правда чоловік в мне вдома не сидить, працює та волонтерить, на схід їздить регулярно, зараз також там
Слухайте, ну ваш приклад взагалі не приклад. Спочатку вас відвезли по родичів і потім теж.
Авторку боїться невідомості, їй ні до кого їхати.
пьЯНА• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Вчора вулицю рознесло повністю. Страшнувато, знаєте.
Так, висиділи. Я все казала ’поїхали’, а він ’потім-потім, потрібно ще те зробити, те зробити’.
От зробили все що треба, всеодно сказав ’не поїду’.
Чи треба через дорослого дурня лишати безпеки дітей?
В свій час я чоловіку сказала що вивезу сина з окупації з ним чи без нього. Тому що маю відповідальність перед дитиною.
В мене родичі були в подібній ситуації, правда то окупація а не прифронтове місто. Чоловік та дружина похилого віку. Чоловіка і донька з онукою ( виїхали через деякий час після окупації) і дружина вмовляли виїхати, він вперся. Через деякий час дружина померла, причина , яка не призвела б до смерті в нормальному місті , в окупованому без належної медичної допомоги та ліків стала смертельною... потім була окрема жахлива історія з похованням... донька , яка навіть на похорони не могла приїхати , довго не могла пробачити батька, та що там, він сам себе досі їсть, але.... не виїзжає, хоча вже багато чого переніс там і має проблеми зі здоров´ям але ні і все.
Я це розказала для того щоб проілюструвати що то не жарти. З війною не жартують. Там де небезпека не має бути дітей . За безпеку дітей несуть відповідальність обидва батьки, якщо тато неадекватно розмірковує тоді ви маєте брати ініціативу на себе, щоб потім не жаліти і не винуватити його бо жаль нікого ще до життя не повертав ...
Кнопкотиць• 09 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
А Ви де працюєте?
пьЯНА• 09 июня 2024
Ответ дляНевгамовна
Каждый из вас имеет право на свое мнение.
Переехать не проблема - жить за что?
Ключове тут ’ ЖИТЬ’