Пацан к успеху шел• 09 июня 2024
Не розумію як далі жити з людиною, яка не хоче вберегти своїх дітей
Планували переїзд давно, на захід. Тепер чоловік не хоче. Але для мене принципово, щоб дітям було краще, спокійніше.
Не бачу виходу з ситуації, окрім як їхати самій з дітьми. Розумію, що на цьому наше подружжя "закінчиться".
Компромісу бути не може, я так вважаю, якщо стосується безпеки дітей.
Я не права? Треба далі сидіти рівно?
Бесбардак• 09 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Это вы мне написали,прошу не путать😂
Ой вибачте, дійсно, я думала ви мені і відповіли)
Спішу - перекидаюсь• 09 июня 2024
Ответ дляАноним_1858
Подскажите конкретне, где именно всё плохо?)))))
Пароли, явки))))
Чтоб мы туда точно не поехали)))))
Пароли, явки))))
Чтоб мы туда точно не поехали)))))
Великобритания , даже не вздумайте !! 😆
Аноним_1858• 09 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Великобритания , даже не вздумайте !! 😆
Конечно, конечно
Ни в коем случаи)))
Там ещё по приглашению, да?))))
Ни в коем случаи)))
Там ещё по приглашению, да?))))
ТихоЯ• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Лише збирається. Кожен день мені показує об´яви де землю купити і будуватися. А мене від цього тіпає. Сьогодні просто до сліз вже((
Я просто Вас підтримати хочу. Так , у чоловіка Вашого від стресу така поведінка. Зараз дуже багато схожих випадків, від стресу люди ведуть себе неадекватно. Бажаю Вам мудрості в прийнятті рішення ❤️
Благоуханочка• 09 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
В будь-якому випадку будете змушені попрощатися - там одразу забирають.
Думаю, ви просто не уявляєте життя на Галичині чи ще далі: ви тут ніколи не будете своїми, тут всі приїжджі - чужі і москалі, без варіантів.
Я ще до війни переїхала в Чернівці з Харкова, абсолютно нормально все, нормальні люди в місті, раніше пів міста, взагалі, російською розмовляло.
Готова до другої• 09 июня 2024
Деякі з 18-ти річними синами повертаються з-за кордону
І нічого страшного, живуть якось
Снежнакомка• 09 июня 2024
Ответ дляАноним_1858
Пароли, явки))))
Чтоб мы туда точно не поехали)))))
Пароли, явки))))
Чтоб мы туда точно не поехали)))))
В Польше работать надо и без языка никак )
Социала нет )
Но из плюсов : менталитет, еда похожи на наш )
Социала нет )
Не против• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Дякую! Дивилась там житло. А знайома розповідала що не треба туди їхати, правда я вже не пам´ятаю причини чому
Не треба в Червоноград , чого почитайте в інтернеті уважно ,
Викачую яйцями• 09 июня 2024
Ответ дляНевгамовна
Ну два года как то высидели.
А тут про детей вспомнили
А по теме - каждый для себя решает сам.
А тут про детей вспомнили
А по теме - каждый для себя решает сам.
При чем тут 2 года? Да, 2 года нормально, а потом прилёт. Посмотрите что со страной, люди уезжают постоянно.
Пацан к успеху шел
• 10 июня 2024
Ответ дляНе против
Почитаю , дякую ❤️
Пацан к успеху шел
• 10 июня 2024
Ответ дляГотова до другої
І нічого страшного, живуть якось
Ну нехай повертаються, то діло кожного.
Я хочу жити своє життя, а не чиєсь.
Про закордон я взагалі нічого не писала
Я хочу жити своє життя, а не чиєсь.
Про закордон я взагалі нічого не писала
Пацан к успеху шел
• 10 июня 2024
Ответ дляпьЯНА
В свій час я чоловіку сказала що вивезу сина з окупації з ним чи без нього. Тому що маю відповідальність перед дитиною.
В мене родичі були в подібній ситуації, правда то окупація а не прифронтове місто. Чоловік та дружина похилого віку. Чоловіка і донька з онукою ( виїхали через деякий час після окупації) і дружина вмовляли виїхати, він вперся. Через деякий час дружина померла, причина , яка не призвела б до смерті в нормальному місті , в окупованому без належної медичної допомоги та ліків стала смертельною... потім була окрема жахлива історія з похованням... донька , яка навіть на похорони не могла приїхати , довго не могла пробачити батька, та що там, він сам себе досі їсть, але.... не виїзжає, хоча вже багато чого переніс там і має проблеми зі здоров´ям але ні і все.
Я це розказала для того щоб проілюструвати що то не жарти. З війною не жартують. Там де небезпека не має бути дітей . За безпеку дітей несуть відповідальність обидва батьки, якщо тато неадекватно розмірковує тоді ви маєте брати ініціативу на себе, щоб потім не жаліти і не винуватити його бо жаль нікого ще до життя не повертав ...
Дякую за коментар і розповідь! ❤️
Моя знайома теж вивозила з окупації доньку і матір. Нарозповідала різного, волосся дибки стає ... Я нехочу дотягнути до такого моменту. Тому зараз поки є час і сили, і можливості, все зважую , та буду діяти.
Чоловік піде воювати, тут вже без варіантів, лише питання часу(
Пацан к успеху шел
• 10 июня 2024
Ответ дляНесу добро людям
Представьте что мужа убило.
И потом делайте то, что должны делать как мать.
Не знаю, как еще доходчивей объяснить.
Ви знаєте, про погане думати не хочеться , але саме такі речі я і уявляю, а також аргументую чоловіку. Всеодно мені самій дітей підіймати
Нетутешня• 10 июня 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ви не з Харкова, тому Вам смішно.
Угу. Точно.
Пацан к успеху шел
• 10 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Может у него заработок в вашем городе? Что значит собирай чемодан и едь? Куда бомжевать? Конечно едьте с детьми одна
А с детьми одна не бомжевать? 😂
Или кто меня содержать будет в чужом городе?
ВЫВсеВрете• 10 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
А с детьми одна не бомжевать? 😂
А муж ваш не работает?
Пацан к успеху шел
• 10 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
А муж ваш не работает?
Работает пока ещё.
Не думаю что хватит этих средств , чтобы содержать семью в другом городе и себя.
Пацан к успеху шел
• 10 июня 2024
Ответ дляТам-тарарам
мой такой же, хотя была на тот момень законная возможнось...да что говорить, если я просила его поехать к его родственникам в Кишинев 18!!! февраля...ну я ж.пой чуяла беду, просила недельку там посидеть...у меня хорощо развита интуиция((( Он нн захотел...а потом уехала сама...год жила за границей и очень устала, вернулась когда было поспокойнее, а когда в марте снова начался пздц...я уже не выдерживаю и тоже очень сильно на него обижена, что и пальцем не пошевелил ради нас...
Не повірите, 16-го лютого 22р. в мене були зібрані всі речі, я просила чоловіка виїхати хоча б ! на Хмельниччину до його далеких родичів, або їхати у Польщу. Але в нього були відмазки, то грошей нема, то ще щось. Зараз розумію яка я була дурепа, що сиділа чекала весь цей час. Пропонувала йому різні варіанти, а він жодним не захотів скористатися.
Я просто розумію, що якщо виїду зараз з дітьми хоча б на ЗУ, то він навіть грошей на картку не скине, хоча буде продовжувати працювати