Пацан к успеху шел• 09 июня 2024

Не розумію як далі жити з людиною, яка не хоче вберегти своїх дітей

Планували переїзд давно, на захід. Тепер чоловік не хоче. Але для мене принципово, щоб дітям було краще, спокійніше.
Не бачу виходу з ситуації, окрім як їхати самій з дітьми. Розумію, що на цьому наше подружжя "закінчиться".
Компромісу бути не може, я так вважаю, якщо стосується безпеки дітей.
Я не права? Треба далі сидіти рівно?
Майструю крила• 09 июня 2024
Ответ длямегамоСГ
Та чого прям Закінчилося. Ну звідки ця чухня?
Я як їхала з дітьми за кордон сама 2 роки тому, то мені мама казала що я роблю, втрачу сім´ю і ТД і тп.
Неправда це. Уже 2 роки постійно на зв´язку, всі справи вирішуємо, з дітьми кожного дня уроки робить. Ну блін....
Все можна мати і на відстані,а не тягнути людину.
Я просто не люблю коли мене змушують, це прям дикий супротив
Ви в Німеччині? Син і дочка?

Чу Ча• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Вчора вулицю рознесло повністю. Страшнувато, знаєте.
Так, висиділи. Я все казала ’поїхали’, а він ’потім-потім, потрібно ще те зробити, те зробити’.
От зробили все що треба, всеодно сказав ’не поїду’.
Чи треба через дорослого дурня лишати безпеки дітей?
це дивна поведінка, чоловік мене з донькою вивіз до мами на Хмельниччину 24 лютого, в 6 ранку виїхали, а потім через 3 міс наполіг щоб ми до його сестри виїхали закордон. Досі тут. Хоча зараз напишуть мені що я не тримаюсь за штани і що в нього коханка, нехай пишуть, безпека моя та доньки у нього була на першому місці, а коханку він міг знайти і до війни, поки ми разом були. Що буде, то буде, я зробила правильний вибір, дитина в безпеці та у неї зараз все є. Правда чоловік в мне вдома не сидить, працює та волонтерить, на схід їздить регулярно, зараз також там
Цвірінь• 09 июня 2024
Недалеко выедьте.Люди в ЦУ живут,как и жили.
Леплю из пластилина• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну я не тягну його нікуди закордон. Ми планували переїзд по Україні. В більш менш спокійне місце.
На відстані я вже не зможу, не маю вже того бажання підтримувати все самій
Удалено администрацией...
Леплю из пластилина• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
То й кажу йому, що краще давай десь купимо, але подалі звідси. Кричить мені ’а шо, у Львові теж прилітає!’ .
Якийсь брєд чесно((( Здорового глузду в цьому мало
Автор во Львове тоже прилеты, вся западная тоже с прилетами и людей убивает, смысл
Леплю из пластилина• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Розглядаю як варіант ще будинок, або частину будинку в аренду. З газом було б краще. Можна і генератор купити, якщо що
Так вы понимаете вам с такими хотелками в месяц 50 000 это только оренда и генератор обслужить, уедите от мужа через месяц его найдёт кто то появится фея, потеряете мужа
Леплю из пластилина• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Куди саме?
Самій з дітьми важкувато. Як все встигнути, боюсь що сама не справлюсь закордоном(
А в Украине сама справитесь?
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну вот зачем такое писать ? Конечно не вся. ИФ, Черновцы, Ужгород - какие там прилеты ? И это я назвала крупные города, а есть же мелкие, где за всю войну ни одного прилета.
Люблю джаз• 09 июня 2024
Ответ дляНепереможна
Вообще нужно уезжать.но,я сама никуда не уеду,не оставлю свое жилье
Дура

Котомафия• 09 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Приїжджати? Зараз більшість чоловіків у сусідній магазин намагається не виходити
У автора троє дітей
Чоловіку не страшний ТЦК
Котомафия• 09 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Есть места куда не по летает и не прилетит.
Непогодка• 09 июня 2024
Трое детей?
В шоколаде• 09 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
Тоже насмешило, что мужчина может кататься каждые выходные по Украине) мир розовых пони
Так и может. Вы знаете сколько работ предполагают командировки по Украине? Продажники, сервисники. Это из тех с кем я работаю. Ездят. Потому что женщины там не справятся
Цвірінь• 09 июня 2024
Предлагаю особо одаренным приехать в Украину и посмотреть сколько мужчин за рулем и катаются когда хотят и куда хотят,я уже молчу о пробках в городах.Но с челябинского барака разве это в подзорную трубу видно?)
Цвірінь• 09 июня 2024
Ответ дляКотомафия
Да милярды таких мест.Какие прилеты?Люди с инета все узнают и живут как и до войны.
Цвірінь• 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
При чем тут именно западная?Это далеко.Люди прекрасно живут и в центральной
Цвірінь• 09 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Какие 50 тыс ,какие генераторы?Это у вас в Сибири так.
Цвірінь• 09 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так и в москве прилеты,и в дагестане,и в башкирии и везде и что?
Маргарита и Мастер• 09 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Это ещё вопрос что тяжелее потерять мужа или ребенка.

Скіфська пектораль• 09 июня 2024
Ответ длямегамоСГ
Ну 2 года в разлуке возможны, дальше что? Ещё 10 лет готовы быть семьёй по телефону? И муж тоже готов? Вы то с детьми, а он сам
Цвірінь• 09 июня 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Та тут ключевое’пособия’,но под соусом’я не мачуха,спасала детей’
60 метрів сметани• 09 июня 2024
Я би поїхала, діти дорожче чим бути поряд з чоловіком, Я повернулася теж виїжджала, ми в Одесі, наче відносно спокійно, але теж не можу вибачити чоловікові що він нічого не зробив для виїзду, для мене в першу чергу чоловік повинен в лєпьошку розбилися, але зберегти свою сім´ю. На початку війни всі варіанти відкидав для виїзду разом.
Цвірінь• 09 июня 2024
Ту ясно сказала шанелька (датчанка уже),тоже бросила мужа в столице с недвигой-кто не выехал-МАЧУХИ.А вот она молодец.Ребенок папу видит в телефоне годами.Экономия на всем.Недвигу не купить.Снимут выплаты и резко Киев станет самым лучшим
Цвірінь• 09 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
А нельзя было в соседний район или область,но вместе?
Цвірінь• 09 июня 2024
От семьи,значит,одно название.Разве это семья,годами вместе не жить?
Кузякин• 09 июня 2024
Под Харьковом это где? Если южное направление, то зачем выезжать?
60 метрів сметани• 09 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
В Одесі дуже прибуткова справа, пов´язана з 7км, живемо з неї
Нічна ненажера• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
А де ж нам знайти тихий куточок 😭 Чи є на Землі таке місце ?!
Автор, я у Вінниці. Якби ще світло не вимикали...то було б терпимо.
Яйцеголовая• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Я теж так вважаю.
А в чоловіка ніби помутніння разуму
может тцк боится
Яйцеголовая• 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Едьте и не сомневайтесь. При выборе квартиры тщательно узнавайте что с отключением электричества
вы прикалываетесь? мы в Трускавце живем , снимали -где не было отключения никогда
сейчас по 15 часов ы день