Пацан к успеху шел• 09 июня 2024

Не розумію як далі жити з людиною, яка не хоче вберегти своїх дітей

Планували переїзд давно, на захід. Тепер чоловік не хоче. Але для мене принципово, щоб дітям було краще, спокійніше.
Не бачу виходу з ситуації, окрім як їхати самій з дітьми. Розумію, що на цьому наше подружжя "закінчиться".
Компромісу бути не може, я так вважаю, якщо стосується безпеки дітей.
Я не права? Треба далі сидіти рівно?
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
де злоба? констатація реальності і відсутності здатності мислити у поні
Какой реальности ? Вашей ? С чего вы взяли что бронь закончится если даже понятия не имеет где работает мой муж. Ну и перечитайте с каким ехидством вы написали свой текст и хватит оскорблять. Ваша злость точно не поможет ничем и никому

Відморожена• 09 июня 2024
Коли в мене стало таке питання, я поставила чоловіку ультиматум. Або так, або ніяк. Виїхали разом. Хоча теж, навіть через рік згадує, мовляв, може треба було мені залишитися. Ні, я вважаю, що родина повинна бути разом, шукати можливості. Якщо є, звичайно, ціль у обох зберегти сім´ю.
Снежнакомка• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Вчора вулицю рознесло повністю. Страшнувато, знаєте.
Так, висиділи. Я все казала ’поїхали’, а він ’потім-потім, потрібно ще те зробити, те зробити’.
От зробили все що треба, всеодно сказав ’не поїду’.
Чи треба через дорослого дурня лишати безпеки дітей?
Обнимаю, а вы откуда?
Снежнакомка• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Не виїзний.
А якби і був, то вперто не хоче їхати
Ну значит езжайте без мужа
Снежнакомка• 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
В Польше на 3х детей будет 2400 злотых. Эта сумма покроет траты на еду, транспорт или часть аренды в зависимости от количества комнат и города.
Лучше всего 4м человекам в Германии, но нужно будет пройти этот сложный путь от лагеря до жилья отдельного. Поспрашивайте у девушек оттуда как там сейчас ситуация с жильем
При условии посещения польской школы
Бесплатное жилье убирают
Хитрушка-чекушка• 09 июня 2024
Ответ дляБесбардак
Черкаси. Два прильоту за всю війну, а так місто живе нормальним життям. Люди привітні, москалями ніхто не обзиває, мовних срачів нема бо тут і російською, і українською і суржиком говорять приблизно порівну. Ну аренда подорожчала як в усіх «тихих» регіонах, це правда, але не по 30000 як у Львові, сюди менше людей їде.
Во Львове 9-13 тыс аренда обычных квартир
Хитрушка-чекушка• 09 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
і що? наш сусід: троє дітей, але військового квитка не мав, тільки довідка. Пішов за військовим квитком і щоб оформити відстрочку - опинився на передовій після влк, бо на момент вручення бойової повістки не мав відстрочки
Чего не пошел в отказ и не судился?
40каградусная• 09 июня 2024
Автор, вы хоть с детьми можете выехать, а мой бывший детям забил мозги, что ехать никуда не нужно, нужно быть дома ( в Харькове), они даже на море не хотят ехать
Бесбардак• 09 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну от і добре. На порадниці мільон тем було про дорогі квартири і власників на ЗУ, тому я так написала. Добре що це не правда. Ну і в Черкасах все одно дешевше

Цікавий писочок• 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
оскорбляєте і єхиднічаєте тут хіба ви. Уявляю, ДЕ ваш чоловічок броньований, раз дозволяєте собі тут ’не роозуміти’. Але муляє явно, раз відгавкуєтесь тут і свою злість, невпевненість і єхидство приписуєте іншим
Цікавий писочок• 09 июня 2024
Ответ дляСнежнакомка
При условии посещения польской школы
Бесплатное жилье убирают
а що поганого у відвідуванні польської школи? Безплатне житло не забирають, а буде тільки через договір з місцевими органами влади
Цікавий писочок• 09 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Чего не пошел в отказ и не судился?
в який відказ, хто його питав, коли він зміг віддзвонитись тільки вже з частини? Судиться.... по рішенню суду демобілізується....якщо доживе до рішення суду(((
Цікавий писочок• 09 июня 2024
Ответ для40каградусная
от скотина...
Цікавий писочок• 09 июня 2024
Ответ дляБесбардак
яке розчарування, правда?
Ждушечка• 09 июня 2024
Ответ дляПасти Ла
То якщо є троє дітей, значить чоловік виїзний
Який тоді сенс по Україні і чекати чи буде опалення взимку чи ні?
Може варто одразу до Німеччини?
Ви тему читаєте? Яка різниця, що виїздний, якщо він їхати нікуди не хоче!
Пиши-пропало• 09 июня 2024
Ответ дляНевгамовна
Ну два года как то высидели.
А тут про детей вспомнили
А по теме - каждый для себя решает сам.
Дивне питання. З Вовчанська тільки декілька місяців вимушені виїхати. Від міста в сліду не лишилось. А містечка Сумської області. Ви в Кийові далі свого носа нічого не бачите?
Бесбардак• 09 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
яке розчарування, правда?
Яке розчарування? Я вам написала ОТ І ДОБРЕ. А потім написала ще «добре що це не правда», де ви тут розчарування побачили? Чи ви зі Львова і для вас це якась болюча тема?
Нетутешня• 09 июня 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Читати вмієте? Київ що, біля фронту?
Та просто смішно читати про спокій в Харкові.
ФрекенБок• 09 июня 2024
Ответ дляНічна ненажера
Навіть, якщо б вона виїхала, все одно після прильоту лишилася б сама((
Це літня жінка, вони могли б виїхати на західну, його б не мобілізували і всі були б живі. Ніякі матеріальні цінності не можуть коштувати дорожче життя

Пасхальний тролік• 09 июня 2024
Ответ дляНетутешня
Ви не з Харкова, тому Вам смішно.
Сижу_и_плачу• 09 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
це дивна поведінка, чоловік мене з донькою вивіз до мами на Хмельниччину 24 лютого, в 6 ранку виїхали, а потім через 3 міс наполіг щоб ми до його сестри виїхали закордон. Досі тут. Хоча зараз напишуть мені що я не тримаюсь за штани і що в нього коханка, нехай пишуть, безпека моя та доньки у нього була на першому місці, а коханку він міг знайти і до війни, поки ми разом були. Що буде, то буде, я зробила правильний вибір, дитина в безпеці та у неї зараз все є. Правда чоловік в мне вдома не сидить, працює та волонтерить, на схід їздить регулярно, зараз також там
Без секса два года, мужик никакой не выдержит
Снежнакомка• 09 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Если человек жил в квартире под 40+, то теперь ему надо в хостел или гостиницу, ну так себе
АяВсёЗнаю• 09 июня 2024
У моего мужа такая профессия, что он может найти работу только в крупных промышленных городах. И что бы мы на ЗУ делали. Поэтому где он, там и мы.
Цікавий писочок• 09 июня 2024
Ответ дляСнежнакомка
що ’ну так себе’? Ви хоч в курсі того, про що пишете? чи тільки по форумних постах знаєте? різниця буде в тому, що гроші власнику помешкання напряму вже не перераховуватимуть і селити в 1 кімнату по 4-5 осіб не вийде, як дотепер. Кошти будуть йти місцевій владі спочатку, і вони перед підписанням умови з власником перевірятимуть і санітарні норми, і відповідність помешкання кількості людей
Мэри Попкинс• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Що саме вас зупиняє?
Аноним_1858• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Харьков?
Аноним_1858• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
А де ж нам знайти тихий куточок 😭 Чи є на Землі таке місце ?!
Черкассы смотрите
Прилётов нет
Тцк нет, приехать самой к мужу не проблема
Язык тоже
Если что, я в Днепре. Тут прилетов меньше вашего, но есть конечно
Спішу - перекидаюсь• 09 июня 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ща европейцы подтянуться,они то расскажут вам...
Не , не надо ехать никуда, тем более в Европу , харе, сидите дома. Наше европейское мнение 😁. Даже не думайте ехать , тут усе плохооо!
Хитрушка-чекушка• 09 июня 2024
Ответ дляБесбардак
Это вы мне написали,прошу не путать😂
Аноним_1858• 09 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Подскажите конкретне, где именно всё плохо?)))))
Пароли, явки))))
Чтоб мы туда точно не поехали)))))