Feel good• 09 июня 2024

Коли ця м´ясорубка українського народу припиниться?

Читаю у новинах: Україні дозволили наносити удари по росії.
Для чого?
Щоб не спадали обороти бойових дій? Щоб постійно дразнити карлика?
Ви бачили масштаби територій цих двох країн? Напевне, бачили. Співвідношення кількості населення? Напевне, теж усім відомо.
ВВП? Тут і порівнювати нема що.
’Заходу’ вигідна підтримка бойових дій?
І цей шантаж: ’Не буде мобілізації - не буде зброї’

Та нехай уже припинять її надавати. Війна закінчиться за місяць.
А так - тліюча м´ясорубка українського народу з тим же результатом.

Скільки це все може тривати? Геноцид іде, як із-зовні, так і з середини.
lumonbka• 09 июня 2024
Три, два, один...

автор Feel good • 09 июня 2024
https://t.me/advokatmillerua/16380

Подивіться на цього командира.
Це 2-3 дні - і в бій?
І там же по ньому видно, що будь-який супротив зі сторони мобілізованого марний. Зброю в руки - і вперед.
Таке припущення.
_Твоя_подруга• 09 июня 2024
Вы понимаете, чем закончится война, если эту помощь перестанут давать? Вы хотите парад орков в Киеве?
prosto_aisha• 09 июня 2024
Пропонуєте здатися і стати рашкою?!
автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ дляprosto_aisha
Пропонуєте здатися і стати рашкою?!
Удалено администрацией...
Карина250• 09 июня 2024
Спросите своего пуйла , когда закончится война
Елена1265• 09 июня 2024
Ну как сколько? В самом первом дне войны было сказано сколько это все будет длиться. До….
Махлебан• 09 июня 2024
Ответ дляЕлена1265
Последнего....
автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ дляlumonbka
Три, два, один...
Я що не можу свою суб’єктивну думку в рамках закону висловити?

_ЯгодаМалина_• 09 июня 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Вы понимаете,что если б нужна была наша победа,то за два года давным давно дали бы все необходимое! А так просто поддерживают огонь в камине((( дают капли чтоб мы варились дооолго доолго
Natal_ka91• 09 июня 2024
До останнього українця, було ж сказано
prosto_aisha• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
А ви?
ann_plus• 09 июня 2024
Давай на ...й за кораблем , …но кацапское
_Твоя_подруга• 09 июня 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Вы читали, что пишет автор?
Вы понимаете, что будет если наши воины окажутся без оружия? Думаете орки развернуться и уйдут? Или что они будут делать?
Jimson• 09 июня 2024
Володимир Олександрович з самого початку був ретрансляторним пристроєм. Наївно вважати, що хтось покличе лівого гавайця, далекого від політики, щоб чисто за приколом наділити його всією повнотою влади, від щирого серця.
_ЯгодаМалина_• 09 июня 2024
Все уже забыли как Израилю сбили все ракеты самолётами?? ))) А нас можно....каждый день ...и только нас. По территории рашки ни ни
Атиква• 09 июня 2024
Дозволили наносити удари по сосії, тому що в цю гру можна грати разом- це перше.
Друге- сосії взагалі ніхто не дозволяє наносити удари по Україні. Третє- війна скінчиться рівно тієї секунды, коли сосія припине напад на Україну і забере своїх найобишей до себе на болота.
автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Її і так уже в´яло дають.
А якщо дають - то з умовами ще більш посиленої мобілізації.
Людей і так на вулицях ловлять .
Вік призову знижують.
Що далі?
Kot_v_meshke• 09 июня 2024
Ну ок. Мы типа сдаемся. Что будет дальше по вашему мнению? Распишите сценарий.

автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ дляЕлена1265
Удалено администрацией...
coch100• 09 июня 2024
Ответ для_Твоя_подруга
А если не перестанут, чем закончится?
автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Саме так, згідна
_Твоя_подруга• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Її і так уже в´яло дають.
Людей і так на вулицях ловлять .
Вік призову знижують.
Що далі?
Я не знаю, что дальше.
Но поднять руки и сказать сдаюсь - не вариант. В этом случае орки просто пойдут дальше.
чаревна• 09 июня 2024
Интересная у вас точка зрения, предать всех военных на линии фронта. Чтоб их кацапы расстреляли, потом взялись за их семьи. А ещё позже остальных погнали на Польшу и страны Балтии
автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ дляprosto_aisha
А ви?
Я - ні.
_Твоя_подруга• 09 июня 2024
Ответ дляcoch100
А если не перестанут, чем закончится?
Я не знаю
vlad-svs• 09 июня 2024
Вы уже совсем не стесняетесь.
RaminaSonne• 09 июня 2024
Вічно не буде, не переживайте.
Людей же не нескінченна множина.
Тобто колись - закінчиться, так.
Елена1265• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
Именно! Вот когда последний останется - наш великий и могучий, тогда и закончится война 🤷🏻‍♀️
Манула• 09 июня 2024
Ответ дляАтиква
Питання лише в тому, коли роZZія припине напад і що залишиться в той момент від України ...