Feel good• 09 июня 2024

Коли ця м´ясорубка українського народу припиниться?

Читаю у новинах: Україні дозволили наносити удари по росії.
Для чого?
Щоб не спадали обороти бойових дій? Щоб постійно дразнити карлика?
Ви бачили масштаби територій цих двох країн? Напевне, бачили. Співвідношення кількості населення? Напевне, теж усім відомо.
ВВП? Тут і порівнювати нема що.
’Заходу’ вигідна підтримка бойових дій?
І цей шантаж: ’Не буде мобілізації - не буде зброї’

Та нехай уже припинять її надавати. Війна закінчиться за місяць.
А так - тліюча м´ясорубка українського народу з тим же результатом.

Скільки це все може тривати? Геноцид іде, як із-зовні, так і з середини.
RimBt• 09 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
До останнього українця, було ж сказано
потому что зе планирует завезти сюда евреев

Атиква• 09 июня 2024
Я от тільки зараз зрозуміла, що автор переживає, що скоро почнеться м´ясорубка сосіянцев) ну нічо-нічо, маленький. Ти прям зараз починайте тренуватися кричати ’хооохлииииииии’ і буквочку ’и’ головне гарно тягни)
Якщо не поняв, то скоро поймеш)))
df364tye3• 09 июня 2024
до исчерпания живой силы или территории ,,,
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляcomtesse de Valois
Думаю, что выберут-таки Трампа и жто приведёт к переговорам. Не на условия Украины, конечно, но, мнение Зели уже не будет ничего решать, к власти придут другие люди.
Це взагалі єдиний і останній шанс, але... Трамп теж неадекват ще той, хтозна, що в голову стукне.
Miss-korolevna_24• 09 июня 2024
Ответ дляprosto_aisha
А ви?
Так нам навіщо?ми за мирне врегулювання конфлікту. А ви хочете продовження війни, то пиндюйте на схід і південь
Olvia1987• 09 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Да? Серьезно?
Чего ж мира не было 24 февраля 2022 года, когда Украина не била по территории рашки?
Почему?Мир мог настать и 24 февраля 2022 года.Все зависело от нас.
Lianaa_06• 09 июня 2024
Вы прадедушке своему такое же сказали ли бы? Не бей по немцам, останови эту мясорубку.
Разрешили быть и что случится? Неужели война начнётся? Кошмар.
Seehund• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
Что конкретно предлагаете? Революцию? Готовы приехать с Польши и ее возглавить?
Flower Girl23• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
Думаю мобилизацию женщин ждать недолго осталось... Но сначала мобилизационный возраст для мужчин опустят до 18 лет...

автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ дляМанула
Питання лише в тому, коли роZZія припине напад і що залишиться в той момент від України ...
Удалено администрацией...
_Твоя_подруга• 09 июня 2024
Ответ дляcoch100
Автор призывает остановить мясорубку, а вы хотите продолжить, так ведь?
Вы в курсе что делают с пленными орки? Автор призывает сдаться в плен
Kira2022• 09 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Какие на хер переговоры? Вы там в Польше совсем уже?
Вы вообще не понимаете, что всю нашу армию расстреляют вместе с семьями? Города снесут с лица земли. Бучу и Ирпень видели? Вы хотите повсеместно такое?
Вы на каком направлении сейчас воюете?
Retu• 09 июня 2024
Ваша цитата «Та нехай уже припинять її надавати. Війна закінчиться за місяць. »

Скажіть, а чим і як закінчиться? Що буде по вашому при такому розкладі.
Я не кажу, що ви погана, просто цікаво. Я коли задумуюсь, то не розумію як вона має закінчитися, чим?
КокоСина• 09 июня 2024
Ответ дляАтиква
Якщо не поняв, то скоро поймеш)))
Вони вже поносяться
lilu1990• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
Коли усі дивилися телемарафон і вірили в зсу

Я тут писала, що ваша віра до одного місця. Прийдеться міняти тих хто вибув з армії

Телемарафон це злочин проти українців, він сильно охолодив нас і знецінив росіян.
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляАтиква
В одного німецького хуйла були теж великі плани , його пережили у старе хуйло переживем. Слава Україні!!!
Дещо різний був розподіл сил тоді і зараз...
Kot_v_meshke• 09 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
А, ну да. Мир в новом федеральном округе. Ага, да.
rybka21• 09 июня 2024
авторко, ви мене порадували
такі теми зазвичай завжди, як болотна моль отримує звіздюлєй.
автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ дляFlower Girl23
Мы ничего не решаем, и от нас, к сожалению ничего не зависит... Сейчас Запад дал ’добро’ на эскалацию конфликта... Байдену к выборам нужна хоть какая-то картинка наших ’побед’, хотя бы минимальных...
Удалено администрацией...

Olvia1987• 09 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Большей глупости не читала
Kot_v_meshke• 09 июня 2024
Ответ дляKira2022
Вы на каком направлении сейчас воюете?
Я не воюю, я в Украине, работаю. Я женщина, меня не призывали, у меня 2 детей.
coch100• 09 июня 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Автор призывает к переговорам, насколько я понимаю. А вы в курсе, что фронт не стоит на месте, а движется ?
Yuljwa• 09 июня 2024
Ответ дляMush_Mash
«дражнити карлика…» ви з тих, хто за заспокоєння карлика?
Она из тех, кто возмущался, что пуйло назвали подонком.
rybka21• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
красниє лінії?
Nathalie27• 09 июня 2024
Ответ дляRimBt
А євреям це навіщо?
Natal_ka91• 09 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Що ви будете говорити якщо ними і закінчиться? Так закінчувалися всі війни. П*йла і його ш*вок треба знищувати, отоді це точно будуть гарантії
автор Feel good • 09 июня 2024
Ответ дляNathalie27
А Вам яке діло до того, що по рашці будуть бити іноземною зброєю?
Мені життів і здоров´я (рук,ніг, голів....) українців шкода.
КокоСина• 09 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Звісно.
хуйло саме для того три місяці стягував своїх кацапідарів до кордонів. Бо от ’все залежало від нас ’
Veselka8• 09 июня 2024
Автор, нытье рашни нам понятно.
Скоро прибудут западные истребители, ВПК Европы и США только начинают наращивать производство боеприпасов которые полетят на головы ванек....
Украину поддерживает весь цивилизованный мир
по-этому пошла отработка нытья и всепропало.
УКРАИНА никогда не пойдет на капитуляцию.
Забудьте.
prosto_aisha• 09 июня 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Я не хочу продовження війни. Але якщо ми не будемо отримувати зброю, нас просто перетворять на росєю.