Читаю у новинах: Україні дозволили наносити удари по росії.
Для чого?
Щоб не спадали обороти бойових дій? Щоб постійно дразнити карлика?
Ви бачили масштаби територій цих двох країн? Напевне, бачили. Співвідношення кількості населення? Напевне, теж усім відомо.
ВВП? Тут і порівнювати нема що.
’Заходу’ вигідна підтримка бойових дій?
І цей шантаж: ’Не буде мобілізації - не буде зброї’
Та нехай уже припинять її надавати. Війна закінчиться за місяць.
А так - тліюча м´ясорубка українського народу з тим же результатом.
Скільки це все може тривати? Геноцид іде, як із-зовні, так і з середини.
Для чого?
ВВП? Тут і порівнювати нема що.
’Заходу’ вигідна підтримка бойових дій?
Flower Girl23• 09 июня 2024
Мы ничего не решаем, и от нас, к сожалению ничего не зависит... Сейчас Запад дал ’добро’ на эскалацию конфликта... Байдену к выборам нужна хоть какая-то картинка наших ’побед’, хотя бы минимальных...
Miss-korolevna_24• 09 июня 2024
Підтримую на всі 100 відсотків. Війну необхідно терміново завершувати
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляМахлебан
Последнего....
Звісно.
Це сказано було одразу, до чого ці усі питання.
Ответ для_Твоя_подруга
Вы читали, что пишет автор?
Вы понимаете, что будет если наши воины окажутся без оружия? Думаете орки развернуться и уйдут? Или что они будут делать?
Переговори потрібно було проводити ще на тому етапі, коли орки відійшли від Києва. Імхо.
Більшість кричали: продовжуємо!
Після того скільки усякого лиха трапилося?
Скільки людей загинуло і замордували?
На скільки знищавіла країна?
Більшість кричали: продовжуємо!
Скільки людей загинуло і замордували?
На скільки знищавіла країна?
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляann_plus
Давай на ...й за кораблем , …но кацапское
А ви у баньку чімчікуєте...
_Твоя_подруга• 09 июня 2024
Ответ дляcoch100
Ну какие то мысли же есть? Или просто воевать до непонятно чего?
Я не знаю. Я не у власти. Я не располагаю информацией. Но то, к чему призывает автор - это смерть всех, кто сейчас на линии фронта. Без вариантов. А дальше Буча по всей Украине.
Те, кто сомневается в этом - пусть пообщается с теми, кто пережил окупацию
Ответ дляАтиква
Дозволили наносити удари по сосії, тому що в цю гру можна грати разом- це перше.
Друге- сосії взагалі ніхто не дозволяє наносити удари по Україні. Третє- війна скінчиться рівно тієї секунды, коли сосія припине напад на Україну і забере своїх найобишей до себе на болота.
В яку гру?
Це гра?
Разом з ким?
Це гра?
Разом з ким?
Ответ для_Твоя_подруга
Вы понимаете, чем закончится война, если эту помощь перестанут давать? Вы хотите парад орков в Киеве?
Тем же самым чем и через год-два, но только у нас ещё останутся мужчины, инфраструктура и ошмётки экономики, а через год два этого всего уже не будет.
Ответ дляFeel good
Я що не можу свою суб’єктивну думку в рамках закону висловити?
Суб´єктивну, серьозно?
Пропоную піти в Харківські ТК і там це написати. Думаю краще ніж харків´яни вам ніхто не розповість в чому сенс наносити удари по пі@дарасіі.
До речі, ви виходили на акції протесту, коли поляки перекривали наш кордон, чи вас там все влаштовувало?
comtesse de Valois• 09 июня 2024
Думаю, что выберут-таки Трампа и жто приведёт к переговорам. Не на условия Украины, конечно, но, мнение Зели уже не будет ничего решать, к власти придут другие люди.
_ЯгодаМалина_• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
В яку гру?
Це гра?
Разом з ким?
Це гра?
Разом з ким?
Это Игра в Кальмара. Смотрели?
Ответ дляFeel good
Подивіться на цього командира.
Це 2-3 дні - і в бій?
І там же по ньому видно, що будь-який супротив зі сторони мобілізованого марний. Зброю в руки - і вперед.
Таке припущення.
Напишу вкотре піхотинця в бойових частинах ізраїльської армії (The Israel Defense Forces) півроку вчать ведення оборонних бойових дій і ще п´ять місяців наступальним. Про додаткові курси, як володіння снайперською зброєю, навіть не пишу.
Тут товариш затирає, що до ралі ’Париж-Дакар’ можна підготуватися вдома, граючи у симулятор.
Ответ для_ЯгодаМалина_
Вы понимаете,что если б нужна была наша победа,то за два года давным давно дали бы все необходимое! А так просто поддерживают огонь в камине((( дают капли чтоб мы варились дооолго доолго
Нашим любим партнерам гроші потрібно заробляти, проблеми за наш рахунок вирішувати, радуватися що не їх солдати гинуть, про яку перемогу мова йти може? Неначасі.
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ длячаревна
Интересная у вас точка зрения, предать всех военных на линии фронта. Чтоб их кацапы расстреляли, потом взялись за их семьи. А ещё позже остальных погнали на Польшу и страны Балтии
І на Марс.
Ответ для_Твоя_подруга
Автор призывает остановить мясорубку, а вы хотите продолжить, так ведь?
RaminaSonne• 09 июня 2024
Ответ дляcoch100
’У самурая нема мети. У самурая є лише путь. ’ ®
Flower Girl23• 09 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Ну ок. Мы типа сдаемся. Что будет дальше по вашему мнению? Распишите сценарий.
Ну ок. Мы НЕ сдаемся и воюем до последнего .......... . Что будет дальше по вашему мнению? Распишите сценарий.