Читаю у новинах: Україні дозволили наносити удари по росії.
Для чого?
Щоб не спадали обороти бойових дій? Щоб постійно дразнити карлика?
Ви бачили масштаби територій цих двох країн? Напевне, бачили. Співвідношення кількості населення? Напевне, теж усім відомо.
ВВП? Тут і порівнювати нема що.
’Заходу’ вигідна підтримка бойових дій?
І цей шантаж: ’Не буде мобілізації - не буде зброї’
Та нехай уже припинять її надавати. Війна закінчиться за місяць.
А так - тліюча м´ясорубка українського народу з тим же результатом.
Скільки це все може тривати? Геноцид іде, як із-зовні, так і з середини.
Для чого?
ВВП? Тут і порівнювати нема що.
’Заходу’ вигідна підтримка бойових дій?
Ответ для_Твоя_подруга
Вы читали, что пишет автор?
Вы понимаете, что будет если наши воины окажутся без оружия? Думаете орки развернуться и уйдут? Или что они будут делать?
Они пойдут дольше и убьют всех тех. кто сопротивлялся, и жертв со стороны наших солдат будет во много раз больше. Вот что будет. Не понимать этого могут или совсем лапоухие, или кацапы, которым того и нужно.
anayuryevna• 09 июня 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Ви серйозно хочете Бучу в кожному українському містечку? Чи думаєте , що вас це мине? В моєї подруги в березні 2022 роки в Київській області брата вбили. Він їхав машиною з дружиною, тещею. Зупинили росіяни машину, він вийшов з машини, поставили його на коліна і вистрелили просто в голову. Хлопцю було 32 роки
боже............................................................................
Mira29-c3c3• 09 июня 2024
Ответ дляFeel good
Мені життів і здоров´я (рук,ніг, голів....) українців шкода.
Не лукавте.
Ответ дляспейси
Если рассуждать по-Вашему-что в лоб,что по лбу.Геноцид прекратится,что-ли без оружия?Он усилится, и то,что сейчас ,покажется цветочками.Представьте себе шоблу орков влетевших в Вашу хату,смело отмечающих победу.Что же они сделают?Наверное, букет принесут с собой
вона ж в них на службі
хоча...зрадників знищують першими ті, хто їх і найняв.
Flower Girl23• 09 июня 2024
Ответ дляDressCat
Ну про планы НАТО это глупость. Украину отшивают уже много лет, так что НАТО не будет очень долго на нашей территории, если будет вообще. Вы поддаетесь раша-пропаганде, они еще и не такие ’уважительные’ причины придумают.)) Пуйлу нужна Украина просто потому что ’хачу’.
Прошу прощения - на фига? Территория раши в 26 раз больше территории Украины...
Ответ дляKlodia
Чего?
Потенциальные коллаборанты и просто аморальные личности, кому плевать, какой ’флаг висит’ ничем не рискуют.
Патриотично настроенная часть общества, военные и т.д. прекрасно все понимают.
SantaMonika• 09 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Мабуть, найбільш адекватний коментар без лишніх емоцій
Навіщо емоції, якщо є реальність
Ніхто з рашкою не помириться за рік
Нам не перемогти.
Якщо, і буде тимчасове перемирʼя - полізуть далі.
Тому, ця війна при моєму житті не закінчиться
Так, будуть періоди припинення вогню
Аби подовше- менше загиблих
Ніхто з рашкою не помириться за рік
Нам не перемогти.
Так, будуть періоди припинення вогню
Аби подовше- менше загиблих
Kidstaff Bot• 09 июня 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf