Спасу мир• 09 июня 2024

Допоможіть впоратись зі злістю, дитина захворіла

Не була на морі років 8. Вперше за ці роки запланувала поїздку на море, щоб здійснити і свою мрію, і дитина. Син ще не бачив моря, не літав на літаку і все про це розпитував лише. І от нам через два дні їхати, а він захворів. Трахеіт. Виписали інгаляції, полоскання, антибіотики і жарознижуючі. А я сиджу і плачу, бо розумію, що поїздка зіпсована.
So_so• 09 июня 2024
В Вашем ситуации у дочки чистая психосоматика. Вы и сама знаете.

Все до блиску• 09 июня 2024
Це ніяк не впливає на поїздку і стільки ліків не потрібно
Танго утрьох• 09 июня 2024
Навіщо а/б при трахеїті?
So_so• 09 июня 2024
Ответ дляВсе до блиску
Совершенно верно, но там свои нюансы. Автор на море не хочет, ей страшно.
Все до блиску• 09 июня 2024
Ответ дляSo_so
Оси літають ?
Булку Дай• 09 июня 2024
Ответ дляSo_so
У якої дочки? Люди читають сракою
Відкушу все що стирчить• 09 июня 2024
До поїздки ще пара днів, не панікуйте! Вітамін це в максимальних дозах двічі на день, антибіотики за графіком, інтенсивні полоскання та інгаляції. Їдьте спокійно на море, швидше одужає. У мого друга було запалення легень, а планувалась поїздка на Кубу. Думали, все, не вийде. Але він почав приймати антибіотика, там продовжив, і - о диво! - через кілька днів все як рукою зняло, бо клімат там дуже сприяв одужанню.
Тримайтесь! Вірю, что у вас все вийде🤞🤞🤞
Тільки не про гроші• 09 июня 2024
Когда вылетать?
Україна наше все• 09 июня 2024
Я коли їхала з двома дітьми на море, в сина стала в поїзді температура до 40. Температуру збила, бо ліки взяла з собою, поїхала далі. На морі все пройшло. Правда це було ще до війни. Ситуації різні бувають

Все і одразу• 09 июня 2024
Ответ дляSo_so
Хіба це та що по осам?
Тільки не про гроші• 09 июня 2024
Автор, а чего на море не ездили 8 лет?
Відкушу все що стирчить• 09 июня 2024
Ответ дляВсе і одразу
Хіба це та що по осам?
Що за історія з осами?
Бабка_в_кедах• 09 июня 2024
Навіщо при трахеїті антибіотик це раз.
По друге, ви взагалі мати чи хто?
По трете, хто вам заважає їхати на море?
So_so• 09 июня 2024
Ответ дляВсе до блиску
Оси літають ?
Автор в постоянном напряжении, в бесконечном чувстве вины перед ребенком. И тут это море, которое не веселое летнее путешествие, а очередная пытка для неё, но считается полезным для ребенка, значит нужно ехать.
Ms. Dolly• 09 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Какой витамин ц при трахеите?
Все і одразу• 09 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Що за історія з осами?
Людина питала чи варто брати маму на відпочинок дивитися за дитиною, бо їй треба працювати і вона боїться вийти, бо її вжалить оса
автор Спасу мир • 09 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Навіщо при трахеїті антибіотик це раз.
По друге, ви взагалі мати чи хто?
Я - мати, так)
Та ніхто не заважає, просто при температурі син вʼялий (ну як і всі), а нам у цей по поїздам і аеропортам ходити
автор Спасу мир • 09 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Когда вылетать?
Через два дні.
автор Спасу мир • 09 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Автор, а чего на море не ездили 8 лет?
То грошей не було, то корона, то війна

Тільки не про гроші• 09 июня 2024
Ответ дляСпасу мир
Через два дні.
Антибиотик должен подействовать, все будет хорошо
Бабка_в_кедах• 09 июня 2024
Ответ дляСпасу мир
Я - мати, так)
Ну так не ходіть
Чому ви сина звинувачуєте в тому, в чому він не винен
Звезда в шоке• 09 июня 2024
без паники. лечимся. все будет ок. на море все лор заболевания оч быстро проходят . проверено не однократно
автор Спасу мир • 09 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Навіщо при трахеїті антибіотик це раз.
По друге, ви взагалі мати чи хто?
У лікаря були сьогодні зранку. Сказала антибіотик, коли стане гірше. Вчора та зранку не було температури у сина, сьогодні піднялась на вечір. Це ж типу стало гірше? То логічно по словам лікаря почати антибіотик
автор Спасу мир • 09 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну так не ходіть
Я його не звинувачую! Де таке написано? Я злюсь на ситуацію і мені жаль його
автор Спасу мир • 09 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Дякую! Надіюсь
празники не помню• 09 июня 2024
Ответ дляСпасу мир
Вообще нет! Ну какой антибиотик, если температура и кашель! Ему что, поставили пневмонию?
И через 2 дня едете на море, все будет ок. Там и выздоровеет. В дороге люди тоже живут и выздоравливают
Бабка_в_кедах• 09 июня 2024
Ответ дляСпасу мир
Ні, ви звинувачуєте дитину в зіпсованому відпочинку
автор Спасу мир • 09 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Я взагалі на відпочинок не розраховую) бо з дитиною ще той відпочинок. Я злюсь на ситуацію
Все до блиску• 09 июня 2024
Ответ дляСпасу мир
Прекрасний з дитиною відпочинок
Бабка_в_кедах• 09 июня 2024
Ответ дляСпасу мир
Антибіотик потрібно пити після здачі крові. Кашель і температура це не гірше, це норма