!
shkoda_anna• 10 июня 2024
Понимаю, если бы на Москву!!!!
А так, все равно что на Донецк направить и радоваться!
Kot_v_meshke• 10 июня 2024
Ответ дляshkoda_anna
Понимаю, если бы на Москву!!!!
Так не по жилым же домам.
А когда оттуда летят шахеды и баллистика, то она какая то не такая, более дружественная?
shkoda_anna• 10 июня 2024
Ответ дляmax2013
Суть же не в території, а в об´єкті,який знищений.
Якщо звідти регулярно запускають ракети по Україні, то це для вас всерівно?
Об´єкт це прекрасно, але росіяни (:окрім Белгорода) ще не розуміють жаху ракет і балістики, шкода.
Ответ дляalMira05
А вы и радуетесь этому?
Да, я очень радуюсь и мне не жаль не население, не детей. Они своим аквафрешем махают, напали первые, за что их жалеть? И не нужно мне писать за детей и людей, сколько у нас детей погибло ??? Все что им нужно -уйти с чужого дома, в который они вторглись как шакалы!
Кросівки оригінал• 10 июня 2024
Ответ дляalMira05
А вы и радуетесь этому?
А це що не причина для радості? Я ще вчора раділа, де СУ підбили і дві системи ПВО за 1000 км від кордону
Ответ дляlilu1990
Ви знаєте по яким обєктам били? Із якою ціллю?
Ось, читайте, по яких.Чи думаєте, Україна била по кримським лікарням та магазинам для терору, як рашисти полюбляють? А з якою ціллю це взагалі суперпитання, напевне, з ціллю передати окупаційним військам гарячі привітання та гарні побажання.
Ответ дляAstraja_
Це питання не для того щоб дискредитувати зсу. Заспокойтеся
Удари робляться з різними цілями.
Дева Мария• 06 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
Наши Всу
Когда уже испытание оружия и украинцев закончится 😭