Туфли в чешуе• 10 июня 2024

Не дуже приємно за "друзів" по роботі..

Я і сама проти дружби в робочій обстановці, але вона якось сама собою зав,язується. Працюю на фірмі давно, шеф запропонував підвищення, так як звільнилося місце на гарну вакансію. Є певні умови, тому не можу одразу погодитися, ще думаю. Попросив залишити телефонну розмову при нас і не обговорювати з колегами. На фірмі давно, і розумію що підхожу ідеально, але ’ подруги’ дізнавшись про посаду, як коршуни, давай ділити ’ шкуру неубитого медведя’ між собою, наче мене і не було серед них, я як прозора, хоча працюю довше всіх там і маю певні переваги по багатьом пунктам, це і мова і вік і зовнішність. Чи був у вас досвід, коли люди показували своє істинне лице, і в який бік це проявилося по відношенню до вас?
ИзЮмрудная• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Сиджу просто і спостерігаю, маючи вже вагон інформації, прости тихо попиваючи каву. Думаю да... ще один досвід і чітке розуміння, ніяких дружніх стосунків в роботі, переступлять і підуть далі. А я ще одній пропонувала допомогу на днях, в особистих питаннях правда, але це затрата часу, пошук інформаціїї і т.д.
Все вы верно понимаете.

Дружба на работе возможна, но зачастую это просто приятельские отношения, которые закончатся так же легко, как и начались.

Не грустите, впереди новый этап жизни

Путающаяся• 10 июня 2024
Ответ дляЗ бісиками
может это место секретарши))) там как раз внешность и возраст играют большую роль, чем опыт и знания)
Може, тоді якщо автор найкрасивіша і наймолодіша + мова на рівні - посада її. Але якщо багато робітниць на неї претендують - то , схоже, що це інша посада.
автор Туфли в чешуе • 10 июня 2024
Ответ дляБабульція
Що саме ви спостерігаєте? Ви втіхушку домовились, що вакансія ваша і тепер як гієна спостерігаєте за іншими, до чого тут дружба, якщо ви гнила людина, яка за спинами друзів сидить і насміхається, знаючи, що вакансія дістанеться їй. Ви втіхушку вирішуєте щось, а друзі вам винні?
Перше, я не погодилась, я думаю. Друге, це коли вас не беруть навіть в обговорення, от наче вас просто нема. Погодьтеся, коли ви прийшли раніше за всіх, пережили вже певні труднощі, не звільнилися у складний час і т.д. А тут до вас ставлення наче ви ніхто, бо € затуминали очі, ой, я б хотіла, я дуже хочу, а якщо не я, то ось Маша теж хоче..
З бісиками• 10 июня 2024
Ответ дляПутающаяся
хз, мы ж не знаем, кем и где они работают) может там отдел операторов холодных звонков))
Котики-муркотики• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну так якщо ви не погодились, чому вашим колегам не претендувати на цю посаду
Хотіти мати карʼєрний зріст - це нормально
автор Туфли в чешуе • 10 июня 2024
Ответ дляБабульція
А ви така щаслива сидите, підвищення у кармані, вам уже друзі не потрібні, вам смішно спостерігати, бо вже все порішали...був би облом, як би вас не взяли
Дякую і вам гарного дня.
З бісиками• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
мне это сейчас напоминает знаете что? ’Три девицы под окном пряли поздно вечерком. Первой молвила девица : Кабы я была царицей...’ )))

Перша на селі• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Чому?
тому, що зазвичай допомагають від щирого серця. Не очікуючи звротної подяки та поклонів. А тут дівчина повела себе не так, як вам хо ілося, і все. Включився калькулятор. Та не лізьте вже зі своєю допомогою, якщо не в змозі оахунки людині не виставляти.
Щас ухожу• 10 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
жаба давит, думала ’коников’ своих показать, а конкуренты на пятки наступают, от того и злится.
Копуша• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Я нікому не говорила. Вони дізналися про вакансію з інших джерел, між собою почали вже ділити кому краще підходить і хто хоче, взагалі не звертаючи уваги на мою присутність.
А вот вы тут при чем? Освободилось место, каждый хочет и мечтает занять место получше
Перша на селі• 10 июня 2024
Ответ дляВишневий цвіт
А ви не така?))
Якщо підете на нову посаду, то теж переступите через всіх колег. Чи вам можна?))
в неї зовнішність. і вік
Копуша• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А кто вам мешает сказать, что и вы хотите?
Мию чакри щоденно• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А до чого ваша присутність якщо по-перше вас ще не погодили на те місце і по-друге власне колеги вам нічого не винні і сають право на рівні з вами обговорювати вакансію та приміряти іі на себе. Ви краще переймайтесь тим, як будете пояснювати шефу витік інформаціі, бо наврядче він перепитуватиме джерело у колег.
Перша на селі• 10 июня 2024
Ответ дляКопуша
мабудь чекала на запросини.

Дуня, а що ти думаєшь? Хто з твоєї точки зору найкращий кандидат? Для нас твоя думка важлива
Вишневий цвіт• 10 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
в неї зовнішність. і вік
Ну да, аргумент ...
Копуша• 10 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я читаю, и в шоке. Освободилась вакансия. Я не имею права сказать, что я бы хотела ее занять. И не смею сказать, что и Маша тоже хочет, хотя с Машей мы 5 мин назад про это говорили. Я должна только склонить голову и заявить - наша автор всех милее, и белее, и только она достойна
автор Туфли в чешуе • 10 июня 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Інф.у вільному доступі. Не погодили, бо я не погодилась, попросила час для прийняття рішення.
ПолБатона• 10 июня 2024
Може, шеф кожній так запропонував, а тепер чекає, поки переможець іншим горлянки поперегризає)
Путающаяся• 10 июня 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Стосовно джерела - автор може бути ні до чого.Коли в нашому офісі звільняється людина - багато хто про це знає . Це не є таємницею.

Спасу мир• 10 июня 2024
Що таке «по роботі»?
Копуша• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
И ваши подружки при вас сказали, что вы не достойна, только они?
Ой, нет, это вы сказали.
Путающаяся• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
То думайте швидше, приймайте рішення чи директор вже вам погодив посаду, остатне слово за вами ? .Або дайте дорогу іншим.І не буде ціх обговорень, які вам заважають.Але , схоже що вам буде казатися що будуть інші - будуть тепер обговорювати ваше призначення.
автор Туфли в чешуе • 10 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
в неї зовнішність. і вік
І давайте посміємося з того, що це взагалі не грає ніякої ролі. Ніде і ніколи.
автор Туфли в чешуе • 10 июня 2024
Ответ дляКопуша
Ну так відфігачте з Машею стільки скільки я, не звільніться у склалний час, витрачайте в певний період по 5 годин на дорогу до роботи, щоб не підставити колектив, попадіть на гроші через помилку шефа, виплатіть їх, вивчіть мову, розкошельтеся і приведіть зовнішність у нормальний вигляд, бо праця з людьми і це грає роль. Є ж якась закономірність речей.
ЯспАкойнаЯ• 10 июня 2024
А яке обличчя у вас, якщо ви теж в інтризі.
То вони хоч це роблять не приховуючи нічого, на відміну від вас
Мексиканочка• 10 июня 2024
Ну куди вам на цю посаду? Вас попросили тримати язик за зубами до вирішення питання, а ви розтринділи подругам-колегам.
Ви показали свій рівень.
Бабульція• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Боже, зніміть корону, вас ще й мають кружляти..Ви сидите, язик у дупі і вам все не так
Бабульція• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А ви думаєте за інших робота сама робиться? Чому ваш вигляд зовнішній був у ненормальному стані і чому ви вважаєте що вам хтось щось винен?
Добрый Йиннот• 10 июня 2024
Не вони показали ’істинне лицьо’, а ви обрали некоректну форму взаємин на робочому місці.
На роботі не має бути друзів. Адекватність, привітність, дипломатична поведінка - це доречно. Дружба - не зовсім.
Змінюйте своє сприйняття, і працювати стане легше.
Мию чакри щоденно• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Оці всі потуги має оцінювати шеф, і ніяк не колеги, які в будь якому разі мають право на власну думку. Взагалі у вас таке відношення до цієі пропозиціі та ситуаціі навколо неі, що вакансія ймовірно перейде до колег, у котрих корона ще не зачіпає хмари.