Туфли в чешуе• 10 июня 2024
Не дуже приємно за "друзів" по роботі..
Я і сама проти дружби в робочій обстановці, але вона якось сама собою зав,язується. Працюю на фірмі давно, шеф запропонував підвищення, так як звільнилося місце на гарну вакансію. Є певні умови, тому не можу одразу погодитися, ще думаю. Попросив залишити телефонну розмову при нас і не обговорювати з колегами. На фірмі давно, і розумію що підхожу ідеально, але ’ подруги’ дізнавшись про посаду, як коршуни, давай ділити ’ шкуру неубитого медведя’ між собою, наче мене і не було серед них, я як прозора, хоча працюю довше всіх там і маю певні переваги по багатьом пунктам, це і мова і вік і зовнішність. Чи був у вас досвід, коли люди показували своє істинне лице, і в який бік це проявилося по відношенню до вас?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 июня 2024
А вы чем лучше тех подруг? По отношению к ним, вы также поступаете. Втихаря уже вакансию на себя примерили.
Кстати, в каком месте вы для них подруга?
Гл. Амурная• 10 июня 2024
Ви справді така наївна ? Та завжди і всюди за гарну посаду велися «бійки» та інтриги . Ніякої «дружби» на роботі не може бути
Перша на селі• 10 июня 2024
’ справжнє обличчя’.
А вам що? Працюйте собі. Кожен несе відповідальність лише за себе і свої вчинки.
Вони в офісі обговорюють, ви тут обсмоктуєте. Ви однакові.
ДолькиКабана• 10 июня 2024
Не совсем поняла, они узнали про вакансию и хотят ее получить или вы им рассказали, что вам предложили, а они говорят, что они лучше подходят?
Любительница• 10 июня 2024
В мене були 2 колеги, одна подруга директора, інша -сирота, що самостійно виховує дитину. Вони були типу найкращі подружки, вихідні разом, відпочинок разом, діти дружать. І ось звільняється людина з хорошої посади і просить директора на своє місце поставити цю одиноку маму. Подруга директора, як дізналася, побігла до нього з істерикою, чому не їй дали цю посаду. Було неприємно навіть зі сторони на це дивитися.
Туфли в чешуе
• 10 июня 2024
Сиджу просто і спостерігаю, маючи вже вагон інформації, прости тихо попиваючи каву. Думаю да... ще один досвід і чітке розуміння, ніяких дружніх стосунків в роботі, переступлять і підуть далі. А я ще одній пропонувала допомогу на днях, в особистих питаннях правда, але це затрата часу, пошук інформаціїї і т.д.
палка-копалка• 10 июня 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну тут же шеф предложил по телефону. Получается коллегам не предложил раз они обсуждают
Работать надо• 10 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
І кому все-таки дали ту посаду? Вони продовжили дружити після цього?
Любительница• 10 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Одинокій мамі. Продовжили дружити, бо вона не знала про цей вчинок ’подруги’.
Туфли в чешуе
• 10 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
’ справжнє обличчя’.
Причина мого обговорення не вакансія, якщо не можете перетравити текст з першого разу
Перша на селі• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
уже и посчитали, сколько вас убудет? Бляха, ну и лицемерка вы))
Путающаяся• 10 июня 2024
Не зрозуміла суті. Директор запропонував вам підвишення, попросив не обговорювати з іншими. Ну і що, що інші, дізнавшись, теж на неї претендують ? Звісно, у директора має бути декілька варіантів, тим більше що ви ще думаєте.Вам вважається що ви підходите ідеально, хтось вважає так само.Тепер про ваші описані переваги : мова - так.Але до яких переваг ви відносите свій вік та зовнішність ? !Це обов´язкові атрибути нової посади ?
Перша на селі• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Все я можу. А ви, здається, ні. Що ви обсмоктуєте, що вони. Нутро у вас подібне.
палка-копалка• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Мне тоже хватило одного раза чтобы понять это все.
Могу сказать что не во всех коллективах такое и зависит от руководителя
Щас ухожу• 10 июня 2024
Ну конкуренция это нормально и нормально, что они хотят на эту должность. Если вы языком не трепались, а они поняли, что будут искать кандидатуру на освободившееся место, и они не против за нее побороться, то в чем их подлость? В том что перед вами не склонили голову и не кинулись к начальству предлагать вашу кандидатуру?
Работать надо• 10 июня 2024
Ответ дляПутающаяся
За логікою автора, то вони мали самі підійти до директора і сказати- беріть Маню! Вона і молодша, і гарніша, і мови знає.
От тоді була б справжня дружба😄
Туфли в чешуе
• 10 июня 2024
Ответ дляДолькиКабана
Я нікому не говорила. Вони дізналися про вакансію з інших джерел, між собою почали вже ділити кому краще підходить і хто хоче, взагалі не звертаючи уваги на мою присутність.
Туфли в чешуе
• 10 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
Чому?
Щас ухожу• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
И что? Каждый, на этой вакансии, видела себя и это нормально. Вы точно так же как и они себя рассматриваете, но вы не подлая, а они подлые?)))
Вишневий цвіт• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А ви не така?))
Якщо підете на нову посаду, то теж переступите через всіх колег. Чи вам можна?))
Бабульція• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Що саме ви спостерігаєте? Ви втіхушку домовились, що вакансія ваша і тепер як гієна спостерігаєте за іншими, до чого тут дружба, якщо ви гнила людина, яка за спинами друзів сидить і насміхається, знаючи, що вакансія дістанеться їй. Ви втіхушку вирішуєте щось, а друзі вам винні?
Путающаяся• 10 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
От тоді була б справжня дружба😄
Логіка автора дивна. Схоже, що людина дуже молода .Це називається - конкуренція за місце.І це - нормально для розвитку бізнеса. Це нормально, коли на роботі хтось звільняється, посада вільна і якщо не шукають на це місце людини зі сторони, то беруть когось з того, хто вже працював і знає хоча б нюанси роботи.
Бабульція• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А ви така щаслива сидите, підвищення у кармані, вам уже друзі не потрібні, вам смішно спостерігати, бо вже все порішали...був би облом, як би вас не взяли
Бабульція• 10 июня 2024
Я так розумію, що автор вже себе бачить великою керОвніцою, вона вже гроші порахувала, друзі для неї стали гівном, вона вже велике цб. Ще посади немає, а вже від друзів відхрестилась
Путающаяся• 10 июня 2024
Ответ дляБабульція
Автора не візьмуть, я вже це так бачу.
Копуша• 10 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Так а что вам не так? У вас умови, вы думаете, а люди свободны и тоже думают
З бісиками• 10 июня 2024
Ответ дляПутающаяся
может это место секретарши))) там как раз внешность и возраст играют большую роль, чем опыт и знания)