ОдинРазНадетое• 10 июня 2024
Знову понеділок, знову ненависна робота, знову я без настрою...
Ms. При теле• 10 июня 2024
У мене знайома так працює. Не від великого захоплення роботою. Це одне з небагатьох місць, де роботодавець дає офіційні документи для перебування в країні, щоб можна було житло винайняти, все нормально оформити, той же кредит взяти. Чи ви думаєте там всі місцеві з квартирами з видом на центральний парк? У приїжджих не такий і шикарний вибір
Ищу Аленя• 10 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я только что передачу смотрела про кейтеринг)
Расскажите про ненавистную работу работникам холодного мясного цеха в Нью-Йорке в 4 утра))))))
Их кто-то заставляет насильно так работать?
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляMs. При теле
Нормальний вибір у приїзджих.
Я коли приїхала теж гордо заявила що піду на любу роботу. Гордо повалила туди, витримала я там. Рівно 10 хвилин холод, сирість , полумрак, води по кісточки, всі в гумовому взутті, захисту на тобі три тонни, шапки, маски, халати, окуляри. А найбільше мене здивувало що у більшості цих людей хороша англійська.
Сморід таааааакий що очі виїдає
Губной рояль• 10 июня 2024
Вы что, вы ж самореализовываетесь, развиваетесь и так далее, что тут обычно пишут в темах где хаят тех, кто не работает😁
Не заздріть тьоті• 10 июня 2024
Ответ дляИщу Аленя
Думаю, у ни нет выбора. Там было видно, что одни иностранцы, мексиканцы, индусы и так далее.
Просто о таком не задумываешься особо, тоже чем-то вот недоволен в своей жизни, когда едешь в офис на 9 в машине с кондиционером, заехав за кофе)
А сколько людей встают и работают ночами, работают руками, в холоде или жаре, или допоздна. В прошлом году на отдыхе в Италии под окнами была кофейня - ее хозяин открывал в 7 утра и уже были первые посетители и закрывал в 23, в 22.55 ещё был слышен шум кофемашины)
У нас друг владелец ресторана, он тоже ездит в 5 утра на закупки мяса и рыбы, а ресторан работает до 24 потом, он всегда на месте, иначе говорит будет халтура без его присутствия.
Реально большинство людей работает очень тяжело
Не заздріть тьоті• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Нормальний вибір у приїзджих.
Сморід таааааакий що очі виїдає
Я знаю кассира в супермаркете с идеальными 3 языками)
Почему она за кассой - хз
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
В США немає вибору? Ви жартуєте? Тут роботи хоч жопою жуй, просто багато хто не хоче напрягатись
Не заздріть тьоті• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Куда идти мексиканке средних лет без образования, например?)
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Почему она за кассой - хз
Бояться змін, не впевнені в собі, наслухалися старих емігрантів
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Мені навіть лінь той список писати. Куди завгодно, куди і іншим, той же Амазон
Natalia505• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це їх вибір який я до речі досі зрозуміти не можу
Якщо всі відмовляться від таких робіт, зроблять раптом ´вибір´. Що станеться з цим світом? Я не тільки їх розумію я ще безмежно вдячна людям, які роблять тяжку, мало оплачувану роботу. Трагедія в тому, що ніхто цю роботу не цінить.
Natalia505• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто тяжко працюють щоб не напрягятись? Дивна логіка.
Не заздріть тьоті• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Амазон такой же адский труд. Я люблю просто документалки подобные смотреть, показывали склад Заландо, отдел возвратов, это ад а не работа тоже
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Так, що вас дивує? Страшно робити/шукати щось нове, не відоме для людей.
Natalia505• 10 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Подивіться як в Індії люди працюють на смітниках. Це жахіття, пів світу у такі скруті. Пів світу плаче, пів світу скаче, це завжди так було і буде.
Natalia505• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Справа не в страху.
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так, важка робота, але не смердюче мʼясо в холоді і воді
Love_Love_Love_• 10 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Справа не в страху.
Ну ви ж краще знаєте в чому справа
Natalia505• 10 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ви ж краще знаєте в чому справа
Я думаю трохи ширше. Це проблема не одної держави і не тисячі людей, щоб списувати це на страх.
ніколи такого не було• 10 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Да, не ночью, а согласно циркадных ритмов
4 година то вже не ніч, а ранок.
Не заздріть тьоті• 10 июня 2024
Ответ дляніколи такого не було
4 година то вже не ніч, а ранок.
Кому как
Ищу Аленя• 10 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Выбор есть всегда. Это выбор этих людей.
фан L.O.S.T.• 10 июня 2024
Ответ дляАшотакоя
Кто рано встает тому Бог подает)
не, кто рано встаёт тому весь день спать хочется...
Анютины ласки• 10 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
По здоров´ю заборонили... Були нервові зриви, щитовидна, серце, тиск
То вам і не можна працювати. Я вас автор розумію, сама на такій роботі колись працювала.
ЗновЗдоров• 10 июня 2024
Ответ дляАшотакоя
Каждому свое, у меня знакомая работает с 6 утра, в 14.00 уже свободна, считай весь день впереди, ей нравится, все успевает
Я тоже так работаю. Это супер, очень удобный график👍