Colibri shop• 10 июня 2024

Входные двери

Посоветуйте хорошую фирму по установке входных дверей в Киеве
Незнакомлюся• 10 июня 2024
В нас страж, вони і встановлювали

миссДавеча• 10 июня 2024
головне - щоб внутрішній замок зробили (щоб злодіїі не залізли коли хтось є дома)
миссДавеча• 10 июня 2024
про внутрішній замок я на повному серйозі (не розумію того смайлика). У нас були внадились злодії, які непомітно відкривали замки (різні), акуратно грабували і замикали непомітно назад. В той день мешканці навіть не знали, що пограбовані. Також заходили, коли хтось є дома (у двох сусідів повністю відчинили двері, коли вони були дома). Тому у кого немає, ставили або сигналку на двері, або внутрішній замок (щоб бути спокійним, що не залізить хтось коли ти , чи діти є дома)
Колупалочка• 10 июня 2024
Альбион, но дорого.
Белая котичка• 10 июня 2024
Ответ длямиссДавеча
А я дуже часто забуваю зачинити двері з внутрішньої сторони навіть на звичайний замок, хоча є і такий замок про який ви пишите. Ще і декілька ночей так спала, сама вдома. Переїхали в новий будинок і якесь почуття безпеки. В попередній квартирі замок був з язичком, що сам захлопувався, там завжди двері були зачинені. Правда від крадіїв це не спрацювало, у вікно залізли на 2 ий поверх