Ирина2580• 10 июня 2024

Відновлення документів РАГСу та ідентифікаційного коду віддалено

Необхідно відновити документи - свідотство про народження та ідентиікаційний код.
Може хтось замовляв через юридичні фірми та все зробили швидко та не за всі гроші миру)

Також буду вдячна, якщо хтось встановлював факт смерті в Україні по документах ДНР. Помер батько в Донецьку, треба відновлювати документи, яких не маю на руках.. та шукати адвоката для подальшого «діла».
Знаходжусь за кордоном, то ж маю все зробити через когось віддалено.

Якщо є перевірені контакти, будь ласка, поділіться!💐
МУСЯкомарова• 10 июня 2024
В якому суді вам потрібно встановлювати факт смерті? (Фірму потрібно шукати за місцем розгляду справи в суді)
Свідоцтва і код можна взяти в будь-якому місті
Кукарачка• 10 июня 2024
Факт смерті також в любому місті .
автор Ирина2580 • 11 июня 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
А як це - в якому суді? Я повинна це робити за пропискою? Чи байдуже?
автор Ирина2580 • 11 июня 2024
Ответ дляКукарачка
Факт смерті також в любому місті .
О, дякую! 💐
Залишилось тільки знайти якусь фірму яка займається такими справами)
МУСЯкомарова• 11 июня 2024
Ответ дляИрина2580
Ну так я у вас про це і питаю. Можу взяти справу у Вишгороді або Києві, а от у Львові, наприклад, порадити колег
Але дійсно можна звертатися до будь-якого місцевого суду